قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

 تلفن : 33519680-021 33134916-021

 

بوش

بوش | تضمینی بر کیفیت عالی و اطمینان خاطر

بوش از اعتباری با بیش از یک قرن سخن می گوید. بوش با کیفیت بالا و کارکرد عالی محصولاتش، به نامی ماندگار در صنعت لوازم خانگی تبدیل شده است. کمپانی بوش یک شرکت چند ملیتی بر پایه الکترونیک و مهندسی است که در کشور آلمان بنا نهاده شده است. این شرکت همواره از اصل ارائه کیفیت برتر در زمینه لوازم خانگی پیروی میکند، به همین دلیل خریداران لوازم خانگی بوش با اطمینان خاطر محصولات این برند را تهیه میکنند.

بوش

بوش | لباسشویی بوش BOSCH

لباسشویی بوش دارای ظرفیت های مختلفی است که عبارتند از لباسشویی بوش 6 کیلویی ، لباسشویی بوش 7 کیلویی ، 8 کیلویی و 9 کیلویی . بوش این ظرفیت های مختلف را در رنگ های متفاوتی ارائه داده است تا سلیقه های متفاوت را در بر گیرد. لباسشویی های بوش در دو نوع موتور، دایرکت درایو و تسمه ای دیده میشوند، که دور موتور های1000 دور، 1200 دور، 1400دور و 1600 دور را پوشش میدهند.

بوش
بوش | ظرفشویی بوش BOSCH

بوش ، ظرفشویی های خود را به صفحه نمایش LED مجهز کرده است و آنها را در گرید انرژی های +A ، ++A و +++A ارائه کرده است. جنس بدنه تمام مدل های موجود، استیل بوده و در رنگهای مختلفی تولید شده اند که داری ظرفیتهای 6 ، 12 و 14 نفره میباشند. تعداد برنام ها و تعداد سبدهای در مدل های مختلف ، متفاوت است، برخی از مدل های این برند نیز دارای سبد مخصوص قاشق و چنگال هستند.

بوش

بوش

بوش یک شرکت بر پایه فناوری است که در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است. بوش با قدمت بیش از یک قرن در زمره شرکت‌های پیشرو در ساخت لوازم خانگی می‌باشد. بوش به تنهایی مفهوم تولید لوازم خانگی با کیفیت و اطمینان خاطر بر کارایی و قیمت مناسب محصولات را ترسیم میکند. از جمله محصولات تولیدی این برند میتوان به ساید بای ساید بوش، یخچال بوش، لباسشویی بوش ، ظرفشویی بوش و... اشاره کرد.

بوش

انتخاب سنتر از ارائه دهندگان لوازم خانگی بوش میباشد که با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب سعی کرده است در کنار فروشگاه اینترنتی، مجموعه نمایشگاهی به نام هایپر خلیج فارس را برای نمایش کالاهای این برند و خرید حضوری محیا سازد، تا طرفداران این برند بتوانند از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت محصولات بوش آشنا شوند و در نمایشگاهی به مساحت 300 متر مربع با دیدن و مقایسه محصولات ، کالا مورد نظر خود را انتخاب نمایند. انتخاب سنتر به عنوان ارائه دهنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

انتحاب سنتر