قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت اجاق گاز بوش

اجاق گاز مبله از دیگر محصولات شرکت آلمانی بوش میباشد. این اجاق گاز با توجه به کاربرد های متفاوت در اندازه های 90 سانتی متری و 60 سانتی متری با تعداد شعله های متفاوت ارائه شد است. هر کدام از این محصولات ویژگی و کارایی خاصی دارند و با توجه تکنولوژی های به کار رفته قیمت های متفاوتی دارند. برای اطلاع از قیمت اجاق گاز بوش و دیگر خصوصیات آن به جدول محصولات مراجعه نمایید و بر روی تصویر یا مدل مورد نظر کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات اجاق گاز بوش

قیمت اجاق گاز بوش

قیمت اجاق گاز بوش | مدل HSG736225M

اجاق گاز بوش 5 شعله به رنگ سفید می باشد. این مدل اجاق گاز بوش دارای امکاناتی همچون گریل، گرمخانه و تایمر میباشد. از دیگر ویژگی های این اجاق گاز بوش میتوان به سیستم گردش رطوبت، چراغ فر، درب گاز و درب فر شیشه ای و شبکه های چدنی اشاره کرد.

قیمت اجاق گاز بوش
قیمت اجاق گاز بوش | مدل HSG738257I

اجاق گاز بوش با 6 محدوده شعله به رنگ استیل می باشد. این مدل اجاق گاز بوش دارای فر با ظرفیت فوق العاده بالا 112 لیتری میباشد، این فر چندکاره بوده و دارای سه قابلیت پخت است. از دیگر ویژگی های این اجاق گاز بوش میتوان به لامپ داخلی فر، ساعت الکترونیک، ریل های تکیه گاه قفسه، کشوی وسایل آشپزخانه و شبکه های چدنی اشاره کرد.

قیمت اجاق گاز بوش
قیمت اجاق گاز بوش | مدل HGA233120I

اجاق گاز بوش 4 شعله به رنگ سفید می باشد. این مدل اجاق گاز بوش دارای فر با ظرفیت فوق العاده بالا 71 لیتری میباشد. منبع حرارتی فر این اجاق، گاز است و دارای دو قابلیت پخت حرارت از پایین و گریل کاری میباشد. از دیگر ویژگی های این اجاق گاز بوش میتوان به لامپ داخل فر، سطح مصرف انرژی A و یک مخزن اشاره کرد.

 

قیمت اجاق گاز بوش
قیمت اجاق گاز بوش | مدل HGA24W2551

اجاق گاز بوش 4 شعله با لعاب خاکستری می باشد. این مدل اجاق گاز بوش دارای فر با ظرفیت فوق العاده بالا 71 لیتری میباشد. این مدل اجاق گاز بوش دارای دو قابلیت پخت گریل گازی و حرارت از پایین میباشد. از دیگر ویژگی های این اجاق گاز بوش میتوان به تایمر الکترونیک، لامپ داخلی، ریل تکیه گاه فقسه، درب داخلی تمام شیشه و کشوی وسایل آشپزخانه اشاره کرد.

قیمت اجاق گاز بوش

قیمت اجاق گاز بوش

قیمت اجاق گاز بوش

برای خرید اجاق گاز بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت اجاق گاز بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین اجاق گاز بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید اجاق گاز بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت اجاق گاز بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت اجاق گاز بوش

       
انتحاب سنتر