قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش

اجاق گاز صفحه ای بوش دارای انواع مختلفی است. از جمله اجاق گاز صفحه ای گازی بوش، اجاق گاز صفحه ای القایی بوش، اجاق گاز صفحه ای دومینو بوش. طراحی فوق العاده در اجاق های گازی بوش باعث سهولت در امر تمیز کردن اجاق شده است و همچنین به راحتی میتوان حرارت را در این نوع اجاق گاز تنظیم کرد. تفاوت اجاق های القایی با اجاق های گازی درعملکرد آنها است، عملکرد اجاق گاز القایی بوش سریع تر از اجاق های صفحه ای معمولی است. اجاق گاز القایی بوش دو برابر سریعتر از اجاق گازهای صفحه ای سرامیکی عمل کرده و دو لیتر آب را دو برابر سریعتر به دمای جوش میرساند. در ادمه نیز باید گفت اجاق گاز دومینو بوش ترکیب اجاق های صفحه ای القایی، برقی و گازی است. هم اکنون برای خرید و اطلاع از قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش به اطلاعات جدول محصولات رجوع نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات اجاق گاز صفحه ای بوش

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PRS926B70E

اجاق گاز صفحه ای گازی بوش 5 شعله. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 90 سانتی را در نظر گرفته است. محل قرار گیری پلوپز در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز خود ترموکوپل، سرشعله چدنی، بدنه سرامیکی شیشه ای، فرم استیل ضد زنگ و قابلیت شستشوی شبکه ها را در نظر گرفته است.

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PRP626B70E

اجاق گاز صفحه ای گازی بوش 4 شعله. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 60 سانتی را در نظر گرفته است. محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز خود ترموکوپل، سرشعله چدنی، بدنه سرامیکی، فندک، یک شعله قوی، دو شعله استاندارد، یک شعله اقتصادی را در نظر گرفته است.

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PCR915B91E

اجاق گاز صفحه ای گازی بوش 5 شعله. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 90 سانتی را در نظر گرفته است. محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز خود ترموکوپل، سرشعله چدنی، بدنه استیل ضد زنگ، فندک، یک شعله قوی، دو شعله استاندارد، یک شعله اقتصادی، یک شعله پلوپز را در نظر گرفته است.

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PRB326B70E

اجاق گاز صفحه ای گازی بوش 2 شعله. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 30 سانتی را در نظر گرفته است. محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز خود ترموکوپل، سرشعله چدنی، بدنه سرامیکی شیشه ای، فندک، یک شعله قوی و یک شعله استاندارد را در نظر گرفته است.

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PRA326B70E

اجاق گاز صفحه ای گازی بوش 1 شعله. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 30 سانتی را در نظر گرفته است. محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز خود ترموکوپل، سرشعله چدنی، بدنه سرامیکی شیشه ای، فندک، یک شعله پلوپز را در نظر گرفته است.

 

 

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PKV975DCID

اجاق گاز صفحه سرامیکی بوش با 5 محدوده القا. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 90 سانتی را در نظر گرفته است. محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز کنترل لمسی دایرکت سلکت، نمایشگر الکترونیک، تایمر خاموشی برای هر محدوده، عملکرد گرم نگهداشتن برای هر محدوده، قابلیت محافظت هنگام تمیز کردن، نشانگر دیجیتال، قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PIA611F18E

اجاق گاز صفحه سرامیکی برقی بوش با 4 محدوده القا. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 60 سانتی را در نظر گرفته است. محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز دایرکت سلکت، تایمر با قابلیت خاموشی همه محدودها، شیشه سرامیکی های اسپید، کوئیک استارت فانکشن، پاور منیج و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PIK975N24E

اجاق گاز صفحه سرامیکی برقی بوش با 5 محدوده القا. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 90 سانتی را در نظر گرفته است. بوش برای این اجاق گاز یک محدوده القا دوگانه، دایرکت سلکت کلاسیک، شیشه سرامیکی های اسپید، سنسور سرخ کن، فرم استیل ضد زنگ، پاور منیج و قفل کودک را در نظر گرفته است.

 

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PKF375FBIE

اجاق گاز صفحه سرامیکی دومینو بوش با 2 محدوده القا. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 30 سانتی را در نظر گرفته است. . محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز شیشه سرامیکی های اسپید، کنترل لمسی دایرکت سلکت، نمایشگر الکترونیک، تایمر خاموشی برای هر محدوده، ریستارت فانکشن و قفل کودک را در نظر گرفته است.

 

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش
قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش | مدل PKN645DI7

اجاق گاز صفحه سرامیکی بوش با 5 محدوده القا. بوش در طراحی اجاق گازهای صفحه ای خود از جدیدترین تکنولوژی های طراحی استفاده کرده است و برای این اجاق گاز اندازه استاندارد 60 سانتی را در نظر گرفته است. . محل قرار گیری پنل کنترل در این مدل، جلو صفحه در نظر گرفته شده است. بوش برای این اجاق گاز کنترل لمسی دایرکت سلکت، نمایشگر الکترونیک، تایمر خاموشی برای هر محدوده، عملکرد گرم نگهداشتن برای همه محدوده ها، قابلیت محافظت هنگام تمیز کردن، ریستارت فانکشن و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش

قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش

برای خرید اجاق گاز صفحه ای بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین اجاق گاز صفحه ای بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید اجاق گاز صفحه ای بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت اجاق گاز صفحه ای بوش

       
انتحاب سنتر