قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

قیمت ال ای دی سامسونگ

ال ای دی سامسونگ نسل جدیدی از ال ای دی های عرضه شده در بازار است که نسبت به دیگر برندها از وضوح و کیفیت تصویر بیشتری برخوردار میباشد. تکنولوژی کوانتوم دات، فرآیندی است که با استفاده از آن حجم رنگ صد در صد قابل نمایش میشود و راهکارهای نوآورانه ای را در زمینه رنگ، کنتراست و زاویه تماشا ارائه میدهد. از لحاظ طراحی، ال ای دی های سامسونگ دارای اندازه باریکتری نسبت به دیگر ال ای دی ها میباشند و همچنین بیشتر با محیط منزل همخوانی دارند و زیباتر به نظر میرسند. ال ای دی سامسونگ از قابلیت خاموشی موضعی برخوردار است. این قابلیت، وضوح تصاویر و قابلیت نمایش رنگ مشکی را درون تلویزیون افزایش می‌دهد. همچنین قابلیت اتصال به اینترنت این ال ای دی ها امکان وب گردی و انجام بازی های آنلاین را به شما میدهد. برای خرید و اطلاع از قیمت ال ای دی سامسونگ از اطلاعات جدول پیش رو استفاده نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات ال ای دی سامسونگ

قیمت ال ای دی سامسونگ

قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل Q78C

ال ای دی سامسونگ مدل Q78C یک ال ای دی هوشمند با سیستم عامل تایزن است. ایت تلویزیون مجهز به تکنولوژی کوانتوم دات است. کیفیت تصویر در این مدل UHD است که مجهز شده است به تکنولوژی HDR1500. پنل این تلویزیون از نوع Ultra Black است که کیفیت هشت میلیون پیکسل را فراهم کرده است. سامسونگ برای این تلویزیون هوشمند طراحی 360 درجه، ریموت کنترل چند منظوره و قدرت خروجی صدا چهل وات را در نظر گرفته است.

 

قیمت ال ای دی سامسونگ
قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل Q77F

ال ای دی سامسونگ مدل Q77F یک ال ای دی هوشمند به شمار میرود که به سیستم عامل تایزن مجهز شده است.سامسونگ این ال ای دی را به تکنولوژی HDR1500 و پنل فوق مشکی مجهز کرده است، از این جهت کیفیت تصویر هشت میلیون پیکسلی و UHD را فراهم کرده است. این ال ای دی قابلیت اتصال نامرئی، طراحی 360 درجه و طراحی بدون قاب را دارد. از دیگر ویژگی های این ال ای دی میتوان به ریموت کنترل چندمنظوره، خروجی صدا چهل وات و قابلیت اتصال بی سیم به موبایل، اشاره کرد.

قیمت ال ای دی سامسونگ
قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل MU10000

ال ای دی سامسونگ مدل MU10000 یک ال ای دی هوشمند به شمار میرود که به سیستم عامل تایزن مجهز شده است.سامسونگ این ال ای دی را به تکنولوژی HDR1000 و پنل فوق مشکی مجهز کرده است، از این جهت کیفیت تصویر هشت میلیون پیکسلی و UHD را فراهم کرده است. این ال ای دی قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر از FHD به UHD، طراحی 360 درجه و طراحی با قاب باریک را دارد. از دیگر ویژگی های این ال ای دی میتوان به ریموت کنترل جدید، خروجی صدا چهل وات و قابلیت اتصال بی سیم به موبایل، اشاره کرد.

قیمت ال ای دی سامسونگ
قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل MU8995

ال ای دی سامسونگ مدل MU8995 یک ال ای دی هوشمند به شمار میرود که به سیستم عامل تایزن مجهز شده است.سامسونگ این ال ای دی را به تکنولوژی HDR1000 مجهز کرده است، از این جهت کیفیت تصویر هشت میلیون پیکسلی و UHD را فراهم کرده است. این ال ای دی قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر از FHD به UHD، قابلیت اتصال به بلوتوث، طراحی 360 درجه و طراحی با قاب باریک را دارد. از دیگر ویژگی های این ال ای دی میتوان به ارتقاء دهنده خودکار عمق تصویر، ریموت کنترل جدید، خروجی صدا چهل وات و Smart View، اشاره کرد.

قیمت ال ای دی سامسونگ
قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل MU8990

ال ای دی سامسونگ مدل MU8990 یک ال ای دی هوشمند به شمار میرود که به سیستم عامل تایزن مجهز شده است.سامسونگ این ال ای دی را به تکنولوژی HDR1000 مجهز کرده است، از این جهت کیفیت تصویر هشت میلیون پیکسلی و UHD را فراهم کرده است. این ال ای دی قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر از FHD به UHD، قابلیت اتصال به بلوتوث، طراحی 360 درجه و طراحی با قاب باریک را دارد. از دیگر ویژگی های این ال ای دی میتوان به وایفا داخلی، ریموت کنترل جدید، خروجی صدا چهل وات، خروجی صدا به صورت اپتیکال و Smart View، اشاره کرد.

 

قیمت ال ای دی سامسونگ
قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل MU7995

ال ای دی سامسونگ مدل MU7995 یک ال ای دی هوشمند به شمار میرود که به سیستم عامل تایزن مجهز شده است.سامسونگ این ال ای دی را به تکنولوژی HDR مجهز کرده است، از این جهت کیفیت تصویر هشت میلیون پیکسلی را فراهم کرده است. این ال ای دی قابلیت ارتقاء کیفیت تصویر از FHD به UHD، قابلیت اتصال به بلوتوث و طراحی 360 درجه را دارد. از دیگر ویژگی های این ال ای دی میتوان به ارتقاء دهنده خودکار عمق تصویر، ریموت کنترل جدید، خروجی صدا بیست وات، خروجی صدا به صورت اپتیکال و Smart View و ورودی LAN اشاره کرد.

قیمت ال ای دی سامسونگ
قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل M6975

ال ای دی سامسونگ مدل M6975 یک ال ای دی هوشمند به شمار میرود که به سیستم عامل تایزن مجهز شده است. سامسونگ در این ال ای دی کیفیت تصویر دو میلیون پیکسلی را فراهم کرده است. این ال ای دی قابلیت اتصال با بلوتوث و قابلیت اتصال بی سیم به موبایل را دارد. از دیگر ویژگی های این ال ای دی میتوان به ارتقاء دهنده خودکار عمق تصویر، ریموت کنترل جدید، قدرت خروجی صدا بیست وات، خروجی صدا به صورت اپتیکال و ورودی LAN اشاره کرد.

قیمت ال ای دی سامسونگ
قیمت ال ای دی سامسونگ | مدل M5900

ال ای دی سامسونگ مدل M5900، سامسونگ در این ال ای دی کیفیت تصویر دو میلیون پیکسلی را فراهم کرده است و در آن تقویت کننده گستره رنگ را جای داده است. این ال ای دی قابلیت اتصال با بلوتوث و قابلیت اتصال بی سیم به موبایل را دارد. از دیگر ویژگی های این ال ای دی میتوان به حالت ورزشی، ریموت کنترل، گیرنده دیجیتال داخلی، خروجی هدفون و قدرت خروجی صدا بیست وات اشاره کرد.

 

قیمت ال ای دی سامسونگ

قیمت ال ای دی سامسونگ

قیمت ال ای دی سامسونگ

برای خرید ال ای دی سامسونگ بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت ال ای دی سامسونگ آشنا باشید تا بتوانید بهترین ال ای دی سامسونگ را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید ال ای دی سامسونگ از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات سامسونگ دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت ال ای دی سامسونگ آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات سامسونگ این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات سامسونگ با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات سامسونگ  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی سامسونگ  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات سامسونگ ( SAMSUNG )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت ال ای دی سامسونگ