قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

قیمت جاروبرقی آاگ

جاروبرقی آاِگ از محصولات برند آلمانی AEG میباشد، که در سالهای اخیر بسیار جلب توجه مشتریان قرار گرفته است. این برند با استفاده از سنسورهای S-bag ، تکنولوژی Motion Technology و فیلترهای ضد آلرژی و همچنین قرار دادن کنترل قدرت جاروبرقی بر روی دسته جاروبرقی توانسته است سهولت کار با جاروبرقی و سلامت محیط زیست را برای استفاده کنندگان به ارمغان بیاورد. همین امر باعث استقبال بیش از پیش از این برند گردیده است. چنانچه راغب هستید یکی از جاروبرقی های این برند را خریداری نمایید، به جدول پیش رو مراجعه نمایید و اطلاعات، جزئیات و همچنین قیمت جاروبرقی آاِگ را از آن استخراج نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات جاروبرقی آاِگ

قیمت جاروبرقی آاِگ

قیمت جاروبرقی آاِگ | مدل Quattro

جاروبرقی آاِگ با حداکثر توان مصرفی 2200 وات که قادر به تولید 850 وات قدرت مکش است. فیلتر این جاروبرقی از نوع ضد آلرژی قابل شستشو است و گرید انرژی آن A است. این جاروبرقی مجهز به سسنسور S-bag بسیار با دوام است و حجم مخزن آن پنج لیتر میباشد. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به فناوری 360 درجه، ضربه گیر دور جاروبرقی، نشانگر فیلتر و کنترل قدرت مکش روی دسته اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی آاِگ
قیمت جاروبرقی آاِگ | مدل VX91SBP

جاروبرقی آاِگ با حداکثر توان مصرفی 2200 وات مجهز به سیستم اتوماتیک کم کردن خودکار قدرت مکش به هنگام گیر کردن تکه های بزرگ است. فیلتر این جاروبرقی از نوع ضد آلرژی قابل شستشو است. این جاروبرقی مجهز به سسنسور S-bag بسیار با دوام است و حجم مخزن آن پنج لیتر میباشد. از دیگر ویژگی های این محصول میتوان به فناوری 360 درجه، ضربه گیر دور جاروبرقی، نمایشگر الکترونیکی پر شدن کیسه زباله، سیم جمع کن پدالی و کنترل قدرت مکش روی دسته اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی آاِگ
قیمت جاروبرقی آاِگ | مدل VX91TMF

جاروبرقی کیسه ای 2200 وات آاِگ تحت لیسانس آلمان و ساخت مجارستان میباشد. فیلتر این جاروبرقی از نوع ضد آلرژی قابل شستشو است. این جاروبرقی مجهز به سسنسور S-bag بسیار با دوام است و حجم مخزن آن پنج لیتر میباشد. این محصول مجهز است به لوله 36 میلیمتری AeroPro با جریان هوای قوی، لوله تلسکوپی آلمینیومی بسیار سبک و لوله خرطومی چرخشی 360 درجه جهت گره نخوردن لوله. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به ضربه گیر دور جاروبرقی و نمایشگر الکترونیکی پر شدن کیسه زباله اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی آاِگ
قیمت جاروبرقی آاِگ | مدل VX81SBP

جاروبرقی کیسه ای 1800 وات آاِگ تحت لیسانس آلمان و ساخت مجارستان میباشد. کم صداترین و آرامترین محصول، تجربه نظافتی دلنشین با سیستم Silence Pro ، عملکرد بی نظیر با برس Silent Pro و قابلیت مانور آسان با سیستم Motion Control . این محصول نیز دارای فیلتر ضد آلرژی قابل شستشو است و همچنین مجهز به سسنسور S-bag بسیار با دوام بوده و حجم مخزن آن سه و نیم لیتر میباشد. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله 36 میلیمتری AeroPro با جریان هوای قوی و کنترل روی دسته اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی آاِگ
قیمت جاروبرقی آاِگ | مدل VX81CBP

جاروبرقی کیسه ای 1800 وات آاِگ تحت لیسانس آلمان و ساخت مجارستان میباشد. کم صداترین و آرامترین محصول، تجربه نظافتی دلنشین با سیستم Silence Pro ، عملکرد بی نظیر با برس Silent Pro و قابلیت مانور آسان با سیستم Motion Control . این محصول نیز دارای فیلتر ضد آلرژی قابل شستشو است و همچنین مجهز به سسنسور S-bag بسیار با دوام بوده و حجم مخزن آن سه و نیم لیتر میباشد. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله 36 میلیمتری AeroPro با جریان هوای قوی و کنترل روی بدنه اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی آاِگ
قیمت جاروبرقی آاِگ | مدل VX91OKO

جاروبرقی کیسه ای 850 وات آاِگ تحت لیسانس آلمان و ساخت مجارستان میباشد. گرید انرژی این محصول +++A بوده و پنجاه درصد صرفه جویی در مصرف انرژی دارد. فیلتر این محصول از نوع ضد آلرژی قابل شستشو است و همچنین به سنسور S-bag بسیار بادوام با ظرفیت پنج لیتر و یک کیسه اضافی همراه دستگاه مجهز شده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله تلسکوپی آلمینیومی بسیار سبک، لوله خرطومی چرخشی 360 درجه جهت گره نخوردن لوله، ضربه گیر دور جاروبرقی و نمایشگر مکانیکی پر شدن کیسه زباله اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی آاِگ

قیمت جاروبرقی آاِگ

قیمت جاروبرقی آاِگ

برای خرید جاروبرقی آاِگ بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت جاروبرقی آاِگ آشنا باشید تا بتوانید بهترین جاروبرقی آاِگ را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید جاروبرقی آاِگ از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات آاِگ دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت جاروبرقی آاِگ آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات آاِگ این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات آاِگ با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات آاِگ  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی آاِگ  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات آاِگ ( AEG )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت جاروبرقی آاِگ