قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

قیمت ساید بای ساید سامسونگ

سامسونگ بزرگترین تولیدکننده لوازم خانگی، در تولید ساید بای ساید نیز پیشرو بوده و از جمله نوآوری های این برند در این زمینه طراحی ساید بای ساید های شو کیس ( Show Case ) میباشد. Show Case تکنولوژی ای است که برای اولین با در ساید های سامسونگ به کار گیری شد. فضای داخلی این یخچال ها از طریق دو درب مختلف، به طرز هوشمندانه ای جدا شده اند. به طوری که دسترسی به مواد غذایی را بر اساس میزان مصرف آنها آسان است. تکنولوژی قابل توجه دیگر در ساید بای ساید سامسونگ امکان تنظیم سه دمای مختلف به صورت همزمان است، این تکنولوژی با دارا بودن سیستم خنک کنندگی سه گانه تازگی ماندگار مواد غذایی را تضمین میکند. سایدهای سامسونگ دارای تکنولوژی و ویژگیهای بسیاری هستند. با مراجعه به جدول محصولات قرار داده شده، از این تکنولوژی ها و قیمت ساید بای ساید سامسونگ مطلع گردید.

قیمت ساید بای ساید سامسونگ

قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل Hermes

ساید بای ساید سامسونگ مدل هرمس ، اولین دستاورد سامسونگ در جهت ایجاد امکان تنظیم سه دمای مختلف به صورت همزمان در ساید بای ساید های این برند است. طعم، بافت و خوشمزگی غذا با به حداقل رساندن تغییرات دمای یخچال حفظ میشود. علاوه بر این ، این ساید دارای تکنولوژی جریان برودتی یکنواخت در طبقات، کمپرسور اینورتر دیجیتال، یخساز اتوماتیک و سیستم سرمایش فلزی است.

 

قیمت ساید بای ساید سامسونگ
قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل Romano

ساید بای ساید سامسونگ مدل رومانو دارای درب جدید ShowCase است. این مدل مجهز شده است به کمپرسور اینورتر دیجیتال، سیستم خنک کننده سه گانه و جریان برودتی یکنواخت طبقات. از دیگر امکانات این ساید بای ساید میتوان به روشنایی داخلی LED آبسردکن، یخساز اتوماتیک، طبقات ضد سرریز و سیستم سرمایش فلزی اشاره کرد. رنگ این محصول نیز برای مشتریان استیل ضد لک و استیل مشکی در نظر گرفته شده است.

قیمت ساید بای ساید سامسونگ
قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل French 5

ساید بای ساید سامسونگ مدل فرنچ پنج مجهز شده است به دستاورد درب ShowCase ، و دارای کمپرسور اینورتر دیجیتال، سیستم خنک کنندگی دوگانه و جریان برودتی یکنواخت در طبقات است. این مدل ساید بای ساید سامسونگ علاوه بر موارد گفته شده دارای امکاناتی همچون آبسردکن،، یخساز اتوماتیک، روشنایی LED ، طبقات ضد سرریز و صفحه نمایش لمسی می باشد.

 

قیمت ساید بای ساید سامسونگ
قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل FSR 14

ساید بای ساید سامسونگ 34 فوت ، این مدل ساید سامسونگ با رنگ صدفی و استیل ضد لک ارائه شده است. درب جدید ShowCase ، کمپرسور اینورتر دیجیتال، سیستم خنک کنندگی دوگانه و جریان برودتی یکنواخت در طبقات از ویژگی های ساید سامسونگ میباشد. این مدل ساید سامسونگ دارای محفظه ای مخصوص است که امکان انتخاب میزان سرمایش مورد نظر را به کاربر میدهد. از دیگر امکانات این مدل میتوان به آب سردکن، یخساز اتوماتیک، طبقات ضد سرریز و سیستم سرمایش فلزی اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید سامسونگ
قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل Polaris

ساید بای ساید سامسونگ 32 فوت مجهز به کمپرسور اینورتر دیجیتال بوده و دارای سیستم خنک کنندگی دوگانه Twin cooling Plus است. این مدل از امکاناتی چون جریان برودتی یکنواخت در طبقات ، روشنایی داخلی LED ، آبسردکن و یخساز اتوماتیک بهره میبرد. امکان افزایش فضای داخلی ساید با تکنولوژی SpaceMax امکان پذیر است و سیستم هوشمند تنظیم دما و رطوبت نیز در این مدل ساید گنجانده شده است.

 

قیمت ساید بای ساید سامسونگ
قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل Rosso 2

ساید بای ساید سامسونگ مجهز به سیستم هوشمند تنظیم دما و رطوبت. فضای داخلی این مدل ساید سامسونگ نیز با استفاده از تکنولوژی SpaceMax قابل افزایش است. سامسونگ برای این محصول خود امکاناتی همچون کمپرسور اینورتر دیجیتال، سیستم خنک کنندگی دوگانه، جریان برودتی یکنواخت و یخساز اتوماتیک را در نظر گرفته است. روشنایی Dual LED ، آبسردکن، طبقات شیشه ای مقاوم و محفظه بار از دیگر ویژگی های این محصول سامسونگ به شمار میروند.

قیمت ساید بای ساید سامسونگ
قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل G26

ساید بای ساید سامسونگ 27 فوت با رنگ بندی سفید ، استیل ضد زنگ و مشکی. مجهز به تکنولوژی Space Max ، سیستم خنک کنندگی دوگانه و لایه ضد باکتری Silver Nano . تکنولوژی به کار رفته در این ساید این امکان را محیا میسازد تا در طبقات ساید جریان برودتی یکنواختی ایجاد شود. همچنین G26 دارای محفظه مخصوصی است که میزان سرمایش آن قابل انتخاب است. از دیگر ویژگی های این مدل باید به وجود آبسردکن، یخساز اتوماتیک، طبقات شیشه ای مقاوم و کمپرسور اینورتر دیجیتال اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید سامسونگ
قیمت ساید بای ساید سامسونگ | مدل HM24

ساید بای ساید سامسونگ 25 فوت با رنگ بندی سفید ، استیل ضد زنگ و پلاتینیوم. مجهز به سیستم خنک کنندگی دوگانه و کمپرسور اینورتر دیجیتال. تکنولوژی به کار رفته در این ساید این امکان را محیا میسازد تا در طبقات ساید جریان برودتی یکنواختی ایجاد شود. همچنین HM24 دارای محفظه مخصوصی است که میزان سرمایش آن قابل انتخاب است. از دیگر ویژگی های این مدل باید به وجود آبسردکن، یخساز اتوماتیک، طبقات شیشه ای مقاوم ، محفظه بار و فیلتر بوزدایی اشاره کرد.

 

قیمت ساید بای ساید سامسونگ

قیمت ساید بای ساید سامسونگ

قیمت ساید بای ساید سامسونگ

برای خرید ساید بای ساید سامسونگ بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت ساید بای ساید سامسونگ آشنا باشید تا بتوانید بهترین ساید بای ساید سامسونگ را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید ساید بای ساید سامسونگ از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات سامسونگ دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت ساید بای ساید سامسونگ آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات سامسونگ این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات سامسونگ با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات سامسونگ  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی سامسونگ  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات سامسونگ ( SAMSUNG )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت ساید بای ساید سامسونگ