قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

پیگیری سفارش

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

 تلفن : 33519680-021 33134916-021

 

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت ظرفشویی اسنوا

 

ظرفشویی از جدیدترین تکنولوژی هایی به شمار میرود که در سالهای اخیر طرفداران بسیاری یافته است. این دستگاه با استفاده از آب و شوینده های موجود به کمک فواره ها و آبپاش ها با سرعت و فشار قوی ظروف را میشوید. این روزها، انواع جدیدی از این ماشین ها به بازار آمده که به جای آب، با بخار داغ آب، ظرف های کثیف و حتی خشک را می شوید و مصرف آب و انرژی شان هم نسبت به مدل های قبلی بسیار پایین است. اینکه شما کدام مدل را پسند میکنید سلیقه شماست. برای خرید یکی از این ظرفشویی ها تنها نیاز به اطلاعات جزئی در ارتباط با هر مدل دارید، علاوه بر اطلاعات اولیه، میتوانید قیمت ظرفشویی اسنوا را در جدول پیش رو بیابید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات ظرفشویی اسنوا

قیمت ظرفشویی اسنوا

قیمت ظرفشویی اسنوا | مدل 148W

ظرفشویی چهارده نفره اسنوا. این ظرفشویی سفید رنگ بوده و دارای برچسب انرژی +++A است. اسنوا جنس بدنه داخلی این ظرفشویی را استیل در نظر گرفته است و آن را با سه سبد عرضه کرده است، که سبد سوم آن مخصوص شستشوی قاشق و چنگال است. این محصول دارای قابلیت شستشو با نصف ظرفیت و قابلیت شستشوی تاخیری از 1 تا 24 ساعت است و همچنین مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند است. از ویژگی های دیگر این ظرفشویی میتوان به تعداد شش برنامه شستشو، قابلیت تنظیم ارتفاع، صفحه نمایش LED و قفل کودک اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی اسنوا
قیمت ظرفشویی اسنوا | مدل 148T

ظرفشویی چهارده نفره اسنوا. این ظرفشویی به رنگ استیل میباشد و دارای برچسب انرژی ++A است. اسنوا جنس بدنه داخلی این ظرفشویی را استیل در نظر گرفته است و آن را با سه سبد عرضه کرده است، که سبد سوم آن مخصوص شستشوی قاشق و چنگال است. این محصول دارای قابلیت شستشو با نصف ظرفیت و قابلیت شستشوی تاخیری از 1 تا 24 ساعت است و همچنین مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند است. از ویژگی های دیگر این ظرفشویی میتوان به تعداد شش برنامه شستشو، قابلیت تنظیم ارتفاع، صفحه نمایش LED و قفل کودک اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی اسنوا
قیمت ظرفشویی اسنوا | مدل 148S

ظرفشویی چهارده نفره اسنوا. این ظرفشویی نقره ای رنگ بوده و دارای برچسب انرژی ++A است. اسنوا جنس بدنه داخلی این ظرفشویی را استیل در نظر گرفته است و آن را با سه سبد عرضه کرده است، که سبد سوم آن مخصوص شستشوی قاشق و چنگال است. این محصول دارای قابلیت شستشو با نصف ظرفیت و قابلیت شستشوی تاخیری از 1 تا 24 ساعت است و همچنین مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند است. از ویژگی های دیگر این ظرفشویی میتوان به تعداد شش برنامه شستشو، قابلیت تنظیم ارتفاع، صفحه نمایش LED و قفل کودک اشاره کرد.

قیمت ظرفشویی اسنوا
قیمت ظرفشویی اسنوا | مدل 146W

ظرفشویی چهارده نفره اسنوا. این محصول دارای شش برنامه شستشو میباشد. برنامه های شستشوی قوی، خودکار، ظریف، سریع، اقتصادی و نیم شور. این ظرفشویی سفید رنگ بوده و دارای برچسب انرژی ++A است. اسنوا جنس بدنه داخلی این ظرفشویی را استیل در نظر گرفته است و آن را با سه سبد عرضه کرده است، که سبد سوم آن مخصوص شستشوی قاشق و چنگال است. این مدل ظرفشویی اسنوا مجهز به سیستم تاخیر شستشو، سیستم خشک کن و سیستم سختی گیر آب و ... است. نمایشگر این دستگاه از نوع LED است.

قیمت ظرفشویی اسنوا
قیمت ظرفشویی اسنوا | مدل 146T

ظرفشویی چهارده نفره اسنوا. این محصول دارای شش برنامه شستشو میباشد. برنامه های شستشوی قوی، خودکار، ظریف، سریع، اقتصادی و نیم شور. این ظرفشویی به رنگ استیل بوده و دارای برچسب انرژی ++A است. اسنوا جنس بدنه داخلی این ظرفشویی را استیل در نظر گرفته است و آن را با سه سبد عرضه کرده است، که سبد سوم آن مخصوص شستشوی قاشق و چنگال است. این مدل ظرفشویی اسنوا مجهز به سیستم تاخیر شستشو، سیستم خشک کن و سیستم سختی گیر آب و ... است. علاوه بر ویژگی های اعلام شده اسنوا این مدل را به نشانگر زمان باقی مانده، سیستم براق کننده، سیستم تشخیص ظرفیت و سنسور میزان آب مجهز کرده است.

قیمت ظرفشویی اسنوا
قیمت ظرفشویی اسنوا | مدل 146S

ظرفشویی چهارده نفره اسنوا. این محصول دارای شش برنامه شستشو میباشد. برنامه های شستشوی قوی، خودکار، ظریف، سریع، اقتصادی و نیم شور. این ظرفشویی نقره ای رنگ بوده و دارای برچسب انرژی ++A است. اسنوا جنس بدنه داخلی این ظرفشویی را استیل در نظر گرفته است و آن را با سه سبد عرضه کرده است، که سبد سوم آن مخصوص شستشوی قاشق و چنگال است. این مدل ظرفشویی اسنوا مجهز به سیستم تاخیر شستشو، سیستم خشک کن و سیستم سختی گیر آب و ... است. علاوه بر ویژگی های اعلام شده اسنوا این مدل را به نشانگر زمان باقی مانده، سیستم براق کننده، سیستم تشخیص ظرفیت و سنسور میزان آب مجهز کرده است.

قیمت ظرفشویی اسنوا

قیمت ظرفشویی اسنوا

قیمت ظرفشویی اسنوا

برای خرید ظرفشویی اسنوا بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت ظرفشویی اسنوا آشنا باشید تا بتوانید بهترین ظرفشویی اسنوا را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید ظرفشویی اسنوا از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات اسنوا دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت ظرفشویی اسنوا آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان نمایندگی محصولات اسنوا این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات اسنوا با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی محصولات اسنوا  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی اسنوا  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات اسنوا ( SNOWA )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت ظرفشویی اسنوا

       

انتحاب سنتر