قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

پیگیری سفارش

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

 تلفن : 33519680-021 33134916-021

 

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت فر توکار بوش

فر توکار بوش نیز دارای سری و انواع مختلفی است. سری جدید این محصولات با حلقه کنترل هوشمند به راحتی و سادگی و فقط با حرکت یک انگشت تنظیم میشوند. افزون بر این نمایشگر کاربر پسند TFT شما را به طور هوشمند در همه موارد منو راهنمایی میکند و به شما این امکان را میدهد که در هر زمان کنترل کامل بر غذاهایتان داشته باشید و در پایان همه چیز به آسانی و با موفقیت انجام میشود. تنها لازم است از میان محصولات موجود، آنرا که مورد پسند است، انتخاب و خریداری نمایید. اطلاعات مورد نیاز، از جمله قیمت فر توکار بوش را در جدول محصولات بوش مشاهده نمایید. بر روی تصویر یا مدل مورد نظر کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات فر توکار بوش

قیمت فر توکار بوش

قیمت فر توکار بوش | مدل HBN559E31

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 66 لیتری میباشد. این فر دارای سیستم گرمایش چندکاره بوده و هشت حالت حراراتی دارد. بوش برای این فرتوکار جداره های کاتالیستی با پوشش مستقیم، یک سینی لعاب شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک قفسه تلسکوپی، یک تابه معمولی، یک طبقه قفسه تلسکوپی، پنکه خنک کننده یکپارچه، درب داخلی تمام شیشه، درب جداشدنی فر، درب شیشه ای و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBN559E1I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 66 لیتری میباشد. این فر دارای سیستم گرمایش چندکاره بوده و هشت حالت حراراتی دارد. بوش برای این فرتوکار سیستم گرمایش سریع، جداره های کاتالیستی با پوشش مستقیم، یک سینی لعاب شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک قفسه تلسکوپی، یک تابه معمولی، یک طبقه قفسه تلسکوپی، پنکه خنک کننده یکپارچه، درب داخلی تمام شیشه، درب جداشدنی فر، درب شیشه ای و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل CBG675BS1I

فر کامپکت استیل ضدزنگ با محفظه فر 47 لیتری میباشد. فر کامپکت با 13 روش گرمایشی. بوش برای این فرتوکار قابلیت تمیزی خودکار، سینی شیرینی پزی و نگهدارنده سینی مقاوم در برابر گرماکافت، درب داخلی تمام شیشه، نمایشگر متنی و رنگی، دکمه های کنترل لمسی، برنامه های خودکار، لامپ هالوژنی، سوئیچ روشنایی فر، پنکه خنک کننده یکپارچه، یک توری ترکیبی، یک تابه معمولی و درب شیشه ای را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG43S360I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 60 لیتری میباشد. این فر دارای سیستم گرمایش چندکاره بوده و هفت قابلیت پخت دارد. بوش برای این فرتوکار جداره های پشتی و جانبی اوکسیلیتیک، سیستم گرمایش خودکار و سریع، سیستم یکپارچه نظافت، یک سینی آلمینیومی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک تابه معمولی، دو طبقه ریل های تلسکوپی قفسه ای با قابلیت ترمز، پنکه خنک کننده یکپارچه، درب داخلی تمام شیشه، درب فر همراه SoftClose و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG43S350I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 60 لیتری میباشد. این فر دارای سیستم گرمایش چندکاره بوده و هفت قابلیت پخت دارد. بوش برای این فرتوکار جداره های پشتی و جانبی اوکسیلیتیک، سیستم یکپارچه نظافت، یک سینی آلمینیومی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک تابه معمولی، پنکه خنک کننده یکپارچه، درب داخلی تمام شیشه، درب فر همراه SoftClose و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG43S320I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 60 لیتری میباشد. این فر دارای سیستم گرمایش چندکاره بوده و هفت قابلیت پخت دارد. بوش برای این فرتوکار جداره های پشتی و جانبی اوکسیلیتیک، سیستم یکپارچه نظافت، یک سینی آلمینیومی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک تابه معمولی، پنکه خنک کننده یکپارچه، درب داخلی تمام شیشه، درب فر همراه SoftClose ، پانل کنترل شیشه ای و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG632BS1I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 71 لیتری. این فر دارای هشت روش گرمایشی میباشد. بوش برای این فرتوکار درب داخلی تمام شیشه، نمایشگر متنی و رنگی، دکمه های کنترل لمسی، درب فر SoftClose ، پنکه خنک کننده یکپارچه، مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه، یک توری ترکیبی، 1 تابه معمولی و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG6764S1I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 71 لیتری. این فر دارای سیزده روش گرمایشی میباشد. بوش برای این فرتوکار قابلیت تمیزی خودکار، درب داخلی تمام شیشه، نمایشگر رنگی و گرافیکی، درب فر SoftClose ، پنکه خنک کننده یکپارچه، مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه، یک طبقه ریل تلسکوپی قفسه، یک سینی لعابی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک تابه معمولی و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG656RS1I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 71 لیتری. این فر دارای سیزده روش گرمایشی میباشد. بوش برای این فرتوکار قابلیت تمیزی خودکار، درب داخلی تمام شیشه، نمایشگر رنگی و گرافیکی، درب فر SoftClose ، پنکه خنک کننده یکپارچه، مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه، یک طبقه ریل تلسکوپی قفسه، یک سینی لعابی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک تابه معمولی و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HVA331BS0I

فر تک و توکار بوش 90 سانتی استیل براق با محفظه فر 77 لیتری. این فر دارای سیستم گرمایش چندکاره با هفت حالت حرارتی میباشد. بوش برای این فرتوکار ساعت الکترونیکی، یک سینی لعابی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، درب جداشدنی فر، پنکه خنک کننده یکپارچه و درب داخلی تمام شیشه را در نظر گرفته است.

 

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG6725S1I

فر توکار بوش برقی دارای محفظه فر 71 لیتری. این فر دارای هشت روش گرمایشی میباشد. بوش برای این فرتوکار قابلیت تمیزی خودکار، نمایشگر متنی و رنگی، دکمه های کنترل لمسی، درب فر SoftClose ، پنکه خنک کننده یکپارچه، مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه، یک توری ترکیبی، 1 تابه معمولی و قفل الکترونیکی درب را در نظر گرفته است.

 

قیمت فر توکار بوش
قیمت فر توکار بوش | مدل HBG6764B1I

فر توکار بوش سیاه دارای محفظه فر 71 لیتری. این فر دارای سیزده روش گرمایشی میباشد. بوش برای این فرتوکار قابلیت خودتمیزشوندگی گرماکافتی، درب داخلی تمام شیشه، نمایشگر رنگی و گرافیکی، درب فر SoftClose ، پنکه خنک کننده یکپارچه، مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه، یک سینی لعابی شیرینی پزی، یک توری ترکیبی، یک تابه معمولی و قفل کودک را در نظر گرفته است.

قیمت فر توکار بوش

قیمت فر توکار بوش

قیمت فر توکار بوش

برای خرید فر توکار بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت فر توکار بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین فر توکار بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید فر توکار بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت فر توکار بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت فر توکار بوش

       
انتحاب سنتر