قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت مایکروویو بوش

مایکروویو از وسایل مدرن آشپزخانه است که امروزه تقریبا در بیشتر منازل وجود دارد. سرعت بالای طبخ غذا مهمترین دلیل استقبال از آن است. بوش با ارائه مایکروویو این شرکت، نسل جدید مایکروویو را در اختیار مشتریان قرار داد. محصول این شرکت از جهات مختلف از جمله کیفیت، تکنولوژی به کار رفته و قیمت مناسب مورد تایید مصرف کنندگان قرار گرفته است از این سو برای خرید مایکروویو بوش، اطلاعات و قیمت مایکروویو بوش را در جدول محصولات مشاهده نمایید و روی مدل یا تصویر مورد نظر کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات مایکروویو بوش

قیمت مایکروویو بوش

قیمت مایکروویو بوش | مدل BEL634GS1I

این مایکروویو یک مایکروویو کامپکت استیل ضد زنگ با حجم مخزن 21 لیتر میباشد. دارای دو روش گرمایش، همچنین نمایشگر متنی رنگی TFT با دکمه های کنترل لمسی میباشد. درب فر این محصول دارای ویژگی SoftClose بوده و به سمت چپ باز میشود. بوش برای این مایکروویو یک تابه شیشه ای، یک توری و ده برنامه خودکار پیش بینی کرده است.

قیمت مایکروویو بوش
قیمت مایکروویو بوش | مدل HMT84G6541

مایکرویو توکار استیل بوش که دارای سیستم الکترونیک کاربر پسند با دکمه های فشاری و کنترل بازشو است. درب این مایکرویو دکمه ای بوده و دارای نمایشگر ساعت دیجیتال است. بوش برای این محصول هشت برنامه خودکار ، چهار برنامه یخ زدایی و سه برنامه پخت در نظر گرفته است.

قیمت مایکروویو بوش
قیمت مایکروویو بوش | مدل BER634GS1I

این مایکروویو یک مایکروویو کامپکت استیل ضد زنگ با حجم مخزن 21 لیتر میباشد. دارای دو روش گرمایش، همچنین نمایشگر متنی رنگی TFT با دکمه های کنترل لمسی میباشد. درب فر این محصول دارای ویژگی SoftClose بوده و به سمت چپ باز میشود. بوش برای این مایکروویو یک تابه شیشه ای، یک توری، لامپ LED و ده برنامه خودکار پیش بینی کرده است.

 

قیمت مایکروویو بوش
قیمت مایکروویو بوش | مدل CMG633BB1I

فر مایکروویو کامپکت سیاه که دارای پنج روش گرمایشی است. حجم مخزن این محصول 45 لیتر بوده و دارای نمایشگر متنی رنگی TFT با دکمه های کنترل لمسی میباشد. درب فر این محصول دارای ویژگی SoftClose است. بوش برای این مایکروویو 14 برنامه خودکار، لامپ LED و پنکه خنک کننده یکپارچه استیل ضدزنگ در نظر گرفته است. از دیگر ویژگی های محصول میتوان به مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه ، یک توری ترکیبی و یک تابه معمولی اشاره کرد.

قیمت مایکروویو بوش
قیمت مایکروویو بوش | مدل CMG656BB1I

فر مایکروویو کامپکت استیل که دارای 12 روش گرمایش است. حجم مخزن مایکروویو 45 لیتر بوده و دارای سقف اکولیز، پانل پشتی، جداره جانبی و EcoClean میباشد. نمایشگر متنی رنگی محصول TFT با کارکرد لمس مستقیم است. درب فر این مایکروویو دارای ویژگی SoftClose است. بوش برای این مایکروویو پنکه خنک کننده یکپارچه، لامپ LED ، مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه، یک توری ترکیبی و یک تابه معمولی در نظر گرفته است.

قیمت مایکروویو بوش
قیمت مایکروویو بوش | مدل CMG633BS1I

فر مایکروویو کامپکت استیل با 5 روش گرمایش، که دارای مخزن 45 لیتری است. این مایکروویو دارای نمایشگر متنی رنگی TFT با دکمه های کنترل لمسی بوده که درب فر آن ویژگی SoftClose دارد. بوش برای این مایکروویو چهارده برنامه خودکار، پنکه خنک کننده یکپارچه، لامپ LED و مخزن با ریل های تکیه گاه قفسه در نظر گرفته است.

 

 

قیمت مایکروویو بوش
قیمت مایکروویو بوش | مدل CSG656BS1I

فر بخارپز کامپکت استیل با درب شیشه ای. حالت باز شدن درب این فر به صورت لولا از پایین است. این فر توکار از روش های پخت هوای داغ چهاربعدی، حرارت از پایین، یخ زدایی، تخمیر و گریل و ... برای پخت استفاده میکند.

قیمت مایکروویو بوش
قیمت مایکروویو بوش | مدل CMG656RS1I

فر مایکروویو کامپکت استیل با 12 روش گرمایشی میباشد. حجم مخزن این مایکروویو 45 لیتر است. بوش برای این مایکروویو مشخصه های اکولیز، سقف، پانل پشتی، جداره های جانبی، نمایشگر رنگی و گرافیکی TFT با کارکرد لمس مستقیم در نظر رفته است.

قیمت مایکروویو بوش

قیمت مایکروویو بوش

قیمت مایکروویو بوش

برای خرید مایکروویو بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت مایکروویو بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین مایکروویو بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید مایکروویو بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت مایکروویو بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت مایکروویو بوش

       
انتحاب سنتر