قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

پیگیری سفارش

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

                                       54495 - 021

 

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت مایکروویو دوو

مایکروویو دوو با ایده جدید این شرکت بیشتر مورد توجه قرار گرفت. مایکروویو دوو تنها مایکروویو سخنگو فارسی میباشد، که تمام مراحل پخت را به زبان فارسی کاملا توضیح میدهد. دوو مایکروویو سولاردوم خود را به این تکنولوژی مجهز کرده است. همچنین مدلهای مختلف مایکروویو را به سیستم پخت با بخار Steam cooking، قابلیت تخمیرسازی سریع Fermentation، گریل، جوجه گردان و کانوکشن تجهیز کرده است. برای اطلاع از تجهیزات به کار رفته در مدل های مختلف و قیمت مایکروویو دوو ، از اطلاعات گردآوری شده در جدول استفاده نمایید، و بر روی مدل و یا تصویر مایکروویو مورد پسندتان کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات مایکروویو دوو

قیمت مایکروویو دوو

قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 341C0K - PW

مایکروویو دوو سولاردم 34 لیتری سری 34L مدل DEM – 341C0K - PW به رنگ سفید میباشد. این مایکروویو تنها مایکروویو سخنگو فارسی میباشد، که تمام مراحل پخت را به زبان فارسی کاملا توضیح میدهد. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به ویژگی کانوکشن (پخت غذا با هوای داغ ) ، گریل ( جهت کبابی کردن مواد غذایی ) ، سیستم یخزدایی ، یک عدد جوجه گردان ، 9 برنامه پخت غذا و 8 برنامه پخت دسر اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 341C0K - PS

مایکروویو دوو سولاردم 34 لیتری سری 34L مدل DEM – 341C0K - PS به رنگ نقره ای میباشد. این مایکروویو تنها مایکروویو سخنگو فارسی میباشد، که تمام مراحل پخت را به زبان فارسی کاملا توضیح میدهد. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به ویژگی کانوکشن (پخت غذا با هوای داغ ) ، گریل ( جهت کبابی کردن مواد غذایی ) ، سیستم یخزدایی ، یک عدد جوجه گردان ، 9 برنامه پخت غذا و 8 برنامه پخت دسر اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 341B0K - PW

مایکروویو دوو 34 لیتری سری 34L مدل DEM – 341B0K - PW به رنگ سفید میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو تابش چند جهته امواج و ثبت برنامه پخت به دلخواه مشتری میباشد. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به وجود کانوکشن (پخت غذا با هوای داغ ) ، گریل ( جهت کبابی کردن مواد غذایی ) ، سیستم یخزدایی و یک جوجه گردان اشاره کرد. این مایکروویو دارای قابلیت یخزدایی و پخت ترکیبی نیز میباشد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 341B0K - PS

مایکروویو دوو 34 لیتری سری 34L مدل DEM – 341B0K - PS به رنگ نقره ای میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو تابش چند جهته امواج و ثبت برنامه پخت به دلخواه مشتری میباشد. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به وجود کانوکشن (پخت غذا با هوای داغ ) ، گریل ( جهت کبابی کردن مواد غذایی ) ، سیستم یخزدایی و یک جوجه گردان اشاره کرد. این مایکروویو دارای قابلیت یخزدایی و پخت ترکیبی نیز میباشد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 311U0T - PW

مایکروویو دوو 31 لیتری سری 31L مدل DEM – 311U0T - PW به رنگ سفید میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو سیستم پخت با بخار Steam cooking و قابلیت تخمیرسازی سریع Fermentation میباشد. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به ویژگی کانوکشن (پخت غذا با هوای داغ ) ، گریل ( جهت کبابی کردن مواد غذایی ) ، سیستم یخزدایی و جوجه گردان اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 311U0T - PS

مایکروویو دوو 31 لیتری سری 31L مدل DEM – 311U0T - PS به رنگ نقره ای میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو سیستم پخت با بخار Steam cooking و قابلیت تخمیرسازی سریع Fermentation میباشد. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به ویژگی کانوکشن (پخت غذا با هوای داغ ) ، گریل ( جهت کبابی کردن مواد غذایی ) ، سیستم یخزدایی و جوجه گردان اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 301N0T - PW

مایکروویو دوو 30 لیتری سری 30L مدل DEM – 301N0T - PW به رنگ سفید میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو قابلیت پخت با امواج است، در زمان کم گرمای زیادی تولید میکند، همچنین ویژگی گریل برای کبابی کردن مواد غذایی وجود دارد. برای پخت غذا با هوای داغ میتوانید از ویژگی کانوکشن بهره ببرید. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به قابلیت یخزدایی و وجود جوجه گردان در این محصول اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 301N0T - PS

مایکروویو دوو 30 لیتری سری 30L مدل DEM – 301N0T - PS به رنگ نقره ای میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو قابلیت پخت با امواج است، در زمان کم گرمای زیادی تولید میکند، همچنین ویژگی گریل برای کبابی کردن مواد غذایی وجود دارد. برای پخت غذا با هوای داغ میتوانید از ویژگی کانوکشن بهره ببرید. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به قابلیت یخزدایی و وجود جوجه گردان در این محصول اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 281Q0T - PW

مایکروویو دوو 28 لیتری سری 28L مدل DEM – 281Q0T - PW به رنگ سفید میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو سیستم تابش اشعه دوگانه با آینه مقعر (تمرکز تابش امواج الکترومگنتیک جهت پخت بهتر غذا و افزایش 4 برابری این امواج ) و قابلیت پخت با امواج به طوری که در زمان کم گرمای زیادی تولید میکند، همچنین ویژگی گریل برای کبابی کردن مواد غذایی وجود دارد. برای پخت غذا با هوای داغ میتوانید از ویژگی کانوکشن بهره ببرید. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به قابلیت یخزدایی ، وجود جوجه گردان ، درب شیشه ای و قفل کودک در این محصول اشاره کرد. گفتنی است که دکمه‌های تنظیم مایکروویو در قسمت کناری قرارگرفته و لمسی می باشند.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 281Q0T - PS

مایکروویو دوو 28 لیتری سری 28L مدل DEM – 281Q0T - PS به رنگ نقره ای میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو سیستم تابش اشعه دوگانه با آینه مقعر (تمرکز تابش امواج الکترومگنتیک جهت پخت بهتر غذا و افزایش 4 برابری این امواج ) و قابلیت پخت با امواج به طوری که در زمان کم گرمای زیادی تولید میکند، همچنین ویژگی گریل برای کبابی کردن مواد غذایی وجود دارد. برای پخت غذا با هوای داغ میتوانید از ویژگی کانوکشن بهره ببرید. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به قابلیت یخزدایی ، وجود جوجه گردان ، درب شیشه ای و قفل کودک در این محصول اشاره کرد. گفتنی است که دکمه های تنظیم مایکروویو در قسمت کناری قرارگرفته و لمسی می باشند.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 341C0K - PT

مایکروویو دوو سولاردم 34 لیتری سری 34L مدل DEM – 341C0K - PT به رنگ استیل میباشد. این مایکروویو تنها مایکروویو سخنگو فارسی میباشد، که تمام مراحل پخت را به زبان فارسی کاملا توضیح میدهد. این مایکروویو دوو قابلیت پخت با امواج را داراست همچنین از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به وجود کانوکشن ، گریل ، سیستم یخزدایی و جوجه گردان اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو
قیمت مایکروویو دوو | مدل DEM – 301N0T - PT

مایکروویو دوو 30 لیتری سری 30L مدل DEM – 301N0T - PT به رنگ استیل میباشد. تکنولوژی قابل توجه در این مایکروویو دوو قابلیت پخت با امواج است، در زمان کم گرمای زیادی تولید میکند، همچنین ویژگی گریل برای کبابی کردن مواد غذایی وجود دارد. از دیگر ویژگی های این مایکروویو میتوان به قابلیت یخزدایی و وجود جوجه گردان ، کانوکشن در این محصول اشاره کرد.

قیمت مایکروویو دوو

قیمت مایکروویو دوو

قیمت مایکروویو دوو

برای خرید مایکروویو دوو بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت مایکروویو دوو آشنا باشید تا بتوانید بهترین مایکروویو دوو را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار

بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید مایکروویو دوو از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات دوو دارند.

       

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت مایکروویو دوو آشنا شوید، انتخاب سنتر نمایندگی دوو این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات دوو با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

در جشنواره دوو تخفیف طلایی محصولات دوو خریداران می توانند با خرید از محصولات شامل جشنواره تخفیف طلایی دوو کارت های هدیه تخفیف دوو دریافت کنند و از اعتبار آن در خرید های بعدی خود از نمایندگی دوو استفاده نمایند.

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی رسمی محصولات دوو  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی دوو  با کارت های اعتباری را ارائه دهد.

فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نمایندگی رسمی دوو  ( daewoo )  می باشد.

       

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت مایکروویو دوو

       

انتحاب سنتر