قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت هود بوش

هود بوش بوی نامطبوع را بی صدا از بین میبرد. EcoSilence Drive محرک با یک آهنربای دائمی، هیچ گونه اصطکاک مکانیکی نداشته و اتلاف انرژی در زمان کار صفر است. بدین معنا که هودهای جدید بوش علاوه بر استحکام، بی صدایی و قدرت، از بهینگی فراوان نیز برخوردار میباشند. همچنین قیمت هود بوش بسیار مناسب است، این هودها از فن قدرتمند با فناوری موتور EcoSilenco Drive استفاده میکند که در مقایسه با هودهای قدیمی سالانه هشتاد درصد انرژی کمتری مصرف میکنند.

مشاهده قیمت کلیه محصولات هود بوش

قیمت هود بوش

قیمت هود بوش | مدل DWB098E51

این هود یک هود شومینه ای استیل 90 سانتی متری با کلاس مصرف انرژی +A میباشد. تعداد تنظیمات سرعت این هود سه مرحله ای و همراه با دو تنظیم پیشرفته است. این هود بوش دارای موتوری قدرتمند، دو کانال پنکه، فیلتر فلزی روغن، پوشش استیل ضد زنگ فیلتر و کنترل الکترونیک میباشد.

قیمت هود بوش
قیمت هود بوش | مدل DWB06w452T

یک هود دیواری با 60 سانتی متر عرض میباشد. این هود دارای موتوری قدرتمند همراه با دو کانال پنکه میباشد که کلاس انرژی E را به خود اختصاص داده است. بوش برای این هود، کنترل مکانیکی، فیلتر فلزی روغن و سه سرعت متفاوت را برای تنظیم سرعت هود در نظر گرفته است.

قیمت هود بوش
قیمت هود بوش | مدل DWB09W452

یک هود استیل 90 سانتی متری با کلاس انرژی D میباشد. این هود سه تنظیم متفاوت برای سرعت دارد. فیلتر فلزی روغن این هود مقاوم برای استفاده در ماشین ظرفشویی است. بوش برای این محصول خود موتوری قدرتمند با دو کانال پنکه در نظر گرفته است.

قیمت هود بوش
قیمت هود بوش | مدل DWK098G61

هود شومینه ای مشکی رنگ 90 سانتی متری بوش که کلاس انرژی A را به خود اختصاص داده است. فیلتر فلزی روغن این هود مقاوم برای استفاده در ماشین ظرفشویی است. این هود دارای TouchControl با نمایشگر الکترونیک و موتوری قدرتمند با دو کانال پنکه است. بوش برای این هود چهار سرعت جهت تنظیم را در نظر گرفته است.

قیمت هود بوش
قیمت هود بوش | مدل DWK098G21

هود شومینه ای سفید رنگ 90 سانتی متری بوش که کلاس انرژی A را به خود اختصاص داده است. فیلتر فلزی روغن این هود مقاوم برای استفاده در ماشین ظرفشویی است. این هود دارای TouchControl با نمایشگر الکترونیک و موتوری قدرتمند با دو کانال پنکه است. بوش برای این هود چهار سرعت جهت تنظیم را در نظر گرفته است.

قیمت هود بوش
قیمت هود بوش | مدل DWK06G660

هود سیاه رنگ 60 سانتی متری بوش که کلاس انرژی C را به خود اختصاص داده است. فیلتر فلزی روغن این هود مقاوم برای استفاده در ماشین ظرفشویی است. این هود دارای TouchControl با نمایشگر الکترونیک و موتوری قدرتمند با دو کانال پنکه است. بوش برای این هود RimVentilation و سه سرعت جهت تنظیم را در نظر گرفته است.

قیمت هود بوش

قیمت هود بوش

قیمت هود بوش

برای خرید هود بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت هود بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین هود بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید هود بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت هود بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت هود بوش

       

انتحاب سنتر