قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت یخچال بوش

بوش دارای تکنولوژی سبز میباشد و نشان دهنده این است که بوش در حین داشتن عملکرد عالی بر پایه تکنولوژی، سیستم تولید لوازم خانگی را به سمتی برده است که کاملا در مصرف آب و برق صرفه جویی میشود و همچنین عمده فعالیت شرکت بوش کاهش مصرف انرژی است، بنابراین چنانچه قصد خرید لوازم خانگی را دارید ، بوش خریداری نمایید. برای خرید یخچال بوش اطلاعات مورد نیاز خرید، از جمله تکنولوژی به کار رفته در هر محصول و قیمت یخچال بوش را در جدول محصولات رویت نمایید و بر روی تصویر و مدل مورد نظر کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات یخچال بوش

قیمت یخچال بوش

قیمت یخچال بوش | مدل KGN56LB304

یخچال فریزر پایین بوش یک یخچال 505 لیتری به رنگ مشکی میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش ++A می باشد. بوش در این مدل یخچال خود از تکنولوژی نوفراست، سوپرکول، سیستم صوتی و بصری هشدار، سیستم گردش هوای چندگانه و حالت Holiday استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین میتوان به LED در یخچال، قفل کودک، AirFreshFilter ، VitaFresh plus و مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق اشاره کرد.

 

قیمت یخچال بوش
قیمت یخچال بوش | مدل KGD57PW204

یخچال فریزر پایین بوش یک یخچال 459 لیتری به رنگ سفید میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش +A می باشد. بوش در این مدل یخچال خود از تکنولوژی نوفراست، سوپرکول، سیستم صوتی و بصری هشدار، سیستم گردش هوای چندگانه و حالت Holiday استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین میتوان به LED در یخچال، قفل کودک، AirFreshFilter ، VitaFresh plus و مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق اشاره کرد. این یخچال مجهز به آبسردکن داخل درب، کنترل لمسی و تنظیمات Economy نیز میباشد.

قیمت یخچال بوش
قیمت یخچال بوش | مدل KGN56AI204

یخچال فریزر پایین بوش یک یخچال 445 لیتری به رنگ استیل میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش +A می باشد. بوش در این مدل یخچال خود از تکنولوژی نوفراست، سوپرکول، سیستم صوتی و بصری هشدار، سیستم گردش هوای چندگانه استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین میتوان به LED در یخچال، قفل کودک، AirFreshFilter ، VitaFresh plus و مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق اشاره کرد. این یخچال مجهز به FreshSense دمای ثابت با فناوری حسگر هوشمند و حالت صوتی نیز میباشد.

قیمت یخچال بوش
قیمت یخچال بوش | مدل KGN36XL304

یخچال فریزر پایین بوش یک یخچال با سطح صدای 39 db به رنگ استیل میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش ++A می باشد. بوش در این مدل یخچال خود از تکنولوژی نوفراست، سوپرکول، سیستم صوتی و بصری هشدار، سیستم گردش هوای چندگانه استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین میتوان به LED در یخچال ، AirFreshFilter وVitaFresh اشاره کرد.

 

 

قیمت یخچال بوش
قیمت یخچال بوش | مدل KDD56PW304

یخچال فریزر بالا بوش یک یخچال 466 لیتری به رنگ سفید میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش ++A می باشد. بوش در این مدل یخچال خود از تکنولوژی نوفراست، سوپرکول، سیستم صوتی و بصری هشدار و سیستم گردش هوای چندگانه استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا میتوان به LED در یخچال ، AirFreshFilter ، VitaFresh plus و مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق اشاره کرد.

قیمت یخچال بوش
قیمت یخچال بوش | مدل KDD56VL204

یخچال فریزر بالا بوش یک یخچال 747 لیتری به رنگ استیل میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش +A می باشد. بوش در این مدل یخچال خود از تکنولوژی نوفراست و سیستم گردش هوای چندگانه استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا میتوان به LED در یخچال ،VitaFresh و مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق اشاره کرد.

 

قیمت یخچال بوش
قیمت یخچال بوش | مدل GSN54AW304

فریزر تک بوش یک فریزر 323 لیتری به رنگ سفید میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش ++A می باشد. بوش در این مدل فریزر خود از تکنولوژی نوفراست، FreshSense دمای ثابت با فناوری حسگر هوشمند، سیستم گردش هوای چندگانه و سیستم صوتی و بصری هشدار استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این فریزر تک میتوان به LED در یخچال ،VarioZone و مدت زمان نگهداری در صورت قطع برق اشاره کرد.

قیمت یخچال بوش
قیمت یخچال بوش | مدل GSV33VW304

فریزر تک بوش یک فریزر 173 لیتری به رنگ سفید میباشد. برچسب انرژی این محصول بوش ++A می باشد. بوش در این مدل فریزر خود از تکنولوژی FreshSense دمای ثابت با فناوری حسگر هوشمند و سیستم صوتی و بصری هشدار استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این فریزر تک میتوان به سیستم هشدار باز بودن درب، کنترل الکترونیکی، پنج کشویی شفاف فریزر اشاره کرد.

قیمت یخچال بوش

قیمت یخچال بوش

قیمت یخچال بوش

برای خرید یخچال بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت یخچال بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین یخچال بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید یخچال بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت یخچال بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت یخچال بوش

       
انتحاب سنتر