قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

پیگیری سفارش

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

                                       54495 - 021

 

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت یخچال دوو

دوو یخچال های خود را در طرح ها مختلف با گنجایش متفاوتی تولید کرده است. این برند دارای یخچال های فریزر بالا، فریزر پایین، یخچال های دوقلو و یخچال های تک کوچک میباشد. دوو سعی کرده است یخچال های خود با بهترین تکنولوژی تجهیز نماید. سیستم Digital Cooling، سامانه سرمایش سه بعدی، سیستم Nano Silver ضد باکتری و سیستم فیلتر Hygienic حذف آلاینده ها از جمله تکنولوژی های پیاده شده در یخچال های دوو میباشند. برای اطلاع از تکنولوژی و ویژگی خاص و قیمت یخچال دوو از اطلاعات گردآوری شده در جدول استفاده نمایید، و بر روی مدل و یا تصویر یخچال مورد پسندتان کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات یخچال دوو

Daewoo-side-by-side-1

قیمت یخچال دوو | مدل DES – 2000GW

یخچال فریزر دوقلو دوو سری تویین مدل DES – 2000GW از دسته یخچال های 20 فوت و به رنگ سفید براق میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی سیستم Digital Cooling و سامانه 3D Cooling استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر دوقلو میتوان به سیستم سامانه یخساز اتوماتیک همراه با فیلتر تصویه واقعی، سیستم چشم الکترنیک هوشمند، کمپرسورهای اینورتر دیجیتال به منظور کاهش صدای تولید شده، فضای بیشتر در یخچال، اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DES – 2000SS

یخچال فریزر دوقلو دوو سری تویین مدل DES – 2000SS از دسته یخچال های 20 فوت و به رنگ استیل میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی سیستم Digital Cooling و سامانه 3D Cooling استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر دوقلو میتوان به سیستم سامانه یخساز اتوماتیک همراه با فیلتر تصویه واقعی، سیستم چشم الکترنیک هوشمند، کمپرسورهای اینورتر دیجیتال به منظور کاهش صدای تولید شده، فضای بیشتر در یخچال، اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت ساید بای ساید دوو | مدل DES – 3300MW

ساید بای ساید دوو سری پرایم مدل DES – 3300MW دارای آخرین تکنولوژی استفاده شده در ساید بای ساید است، با طراحی خاص که مجهز به سیستم های فوق پیشرفته روز دنیا در طراحی یخچال است. این ساید دوو مجهز به سامانه Digital Cooling کنترل سرمایش الکترونیک است. این ساید دارای 6 سنسور حسگر برای کنترل دمای یخچال است که صرفه جویی در مصرف انرژی را به حداقل ممکن رسانده است. یک ساید 33 فوت با رنگ سفید و برچسب انرژی +A می باشد.

قیمت ساید بای ساید دوو
قیمت ساید بای ساید دوو | مدل DES – 3300SS

ساید بای ساید دوو سری PRIME 2DR مدل DES – 3300SS MW از دسته ساید بای ساید های 33 فوت و به رنگ استیل میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی Digital Cooling کنترل سرمایش الکترونیک استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های DES – 3300SS میتوان به سیستم Nano Silver ضد باکتری ، سیستم فیلتر Hygienic حذف آلاینده ها، سیستم فیلتر Carbon رفع بوی نامطبوع یخچال، اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DEBF – 2800GW

یخچال فریزر پایین دوو سری Ultimo مدل DEBF – 2800GW از دسته یخچال های 28 فوت و به رنگ سفید براق میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital Cooling و سرمایش دوگانه DUO Cooling System استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین، میتوان به قابلیت تبدیل فریزر به یخچال، یخساز اتوماتیک متصل به آب شهری، سنسور حرکتی هوشمند و 124 ماه ضمانت کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DEBF – 2800SS

یخچال فریزر پایین دوو سری Ultimo مدل DEBF – 2800SS از دسته یخچال های 28 فوت و به رنگ استیل میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی سامانه کنترل سرمایش الکترونیک Digital Cooling و سرمایش دوگانه DUO Cooling System استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین، میتوان به قابلیت تبدیل فریزر به یخچال، یخساز اتوماتیک متصل به آب شهری، سنسور حرکتی هوشمند و 124 ماه ضمانت کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت ساید بای ساید دوو | مدل DES – 3400VS

ساید بای ساید دوو سری پرایم مدل DES – 3400VS از جدیدترین محصولات این برند می باشد که در آن از سامانه Digital Cooling کنترل سرمایش الکترونیک استفاده شده است.این ساید جدید دوو دارای 6 سنسور حسگر برای کنترل دمای یخچال است که صرفه جویی در مصرف انرژی را به حداقل ممکن رسانده است.در طراحی این محصول نیز از سیستم های فوق پیشرفته روز دنیا در استفاده شده است. یک ساید 34 فوت با رنگ وایب استیل و برچسب انرژی +A می باشد.

قیمت ساید بای ساید دوو
قیمت ساید بای ساید دوو | مدل DES – 3400MW

ساید بای ساید دوو سری PRIME 3DR مدل DES – 3400MW از دسته ساید بای ساید های 34 فوت و به رنگ سفید متالیک میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی Digital Cooling کنترل سرمایش الکترونیک استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های DES – 3400MW میتوان به سیستم Nano Silver ضد باکتری ، سیستم فیلتر Hygienic حذف آلاینده ها، سیستم فیلتر Carbon ، اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2600MW

یخچال فریزر بالا دوو سری 2600 مدل DETM – 2600MW از دسته یخچال های 27 فوت و به رنگ سفید چرم میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2600SS

یخچال فریزر بالا دوو سری 2600 مدل DETM – 2600SS از دسته یخچال های 27 فوت و به رنگ استیل میباشد و بسیار مورد توجه است. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت ساید بای ساید دوو | مدل DES – 3700SS

ساید بای ساید دوو سری پرایم مدل DES – 3700SS مجهز به سامانه Digital Cooling کنترل سرمایش الکترونیک است. ساید بای ساید جدید دوو دارای 6 سنسور حسگر برای کنترل دمای یخچال است که صرفه جویی در مصرف انرژی را به حداقل ممکن رسانده است. این ساید دارای آخرین تکنولوژی استفاده شده در ساید بای ساید است، با طراحی خاص که مجهز به سیستم های فوق پیشرفته روز دنیا در طراحی یخچال است. یک ساید 37 فوت با رنگ وایب استیل و برچسب انرژی +A می باشد

قیمت ساید بای ساید دوو
قیمت ساید بای ساید دوو | مدل DES – 3700MW

ساید بای ساید دوو سری پرایم مدل DES – 3700MW مجهز به سامانه Digital Cooling کنترل سرمایش الکترونیک است. ساید بای ساید جدید دوو دارای 6 سنسور حسگر برای کنترل دمای یخچال است که صرفه جویی در مصرف انرژی را به حداقل ممکن رسانده است. این ساید بای ساید شرکت دوو دارای آخرین تکنولوژی استفاده شده در ساید بای ساید است، با طراحی خاص که مجهز به سیستم های فوق پیشرفته روز دنیا در طراحی یخچال است. یک ساید 37 فوت با رنگ سفید و برچسب انرژی +A می باشد

قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2500GW

یخچال فریزر بالا دوو سری 2500 مدل DETM – 2500GW از دسته یخچال های 25 فوت و به رنگ سفید براق میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2500SS

یخچال فریزر بالا دوو سری 2500 مدل DETM – 2500SS از دسته یخچال های 25 فوت و به رنگ استیل میباشد و بسیار مورد توجه است. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2700MW

یخچال فریزر بالا دوو سری 2700 مدل DETM – 2700MW از دسته یخچال های 27 فوت و به رنگ سفید چرم میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2700SS

یخچال فریزر بالا دوو سری 2700 مدل DETM – 2700SS از دسته یخچال های 27 فوت و به رنگ استیل میباشد و بسیار مورد توجه است. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DEBF – 2100LW

یخچال فریزر پایین دوو سری 2100 مدل DEBF – 2100LW از دسته یخچال های 24 فوت و به رنگ سفید چرم میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند دما و سیستم سرمایش سه بعدی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین، میتوان به سامانه روشنایی LED، صفحه نمایش لمسی، چهار کشو در فریزر و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DEBF – 2100TI

یخچال فریزر پایین دوو سری 2100 مدل DEBF – 2100TI از دسته یخچال های 24 فوت و به رنگ تیتانیوم میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند دما و سیستم سرمایش سه بعدی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین، میتوان به سامانه روشنایی LED، صفحه نمایش لمسی، چهار کشو در فریزر و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2400MW

یخچال فریزر بالا دوو سری 2400 مدل DETM – 2400MW از دسته یخچال های 24 فوت و به رنگ سفید چرم میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل DETM – 2400SS

یخچال فریزر بالا دوو سری 2400 مدل DETM – 2400SS از دسته یخچال های 24 فوت و به رنگ استیل میباشد و بسیار مورد توجه است. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند الکترونیکی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر بالا، میتوان به گردش چندگانه جریان هوا، سامانه روشنایی LED، و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل FR – 660 PlusEW

یخچال فریزر پایین دوو سری 660 Plus مدل FR – 660 PlusEW از دسته یخچال های 24 فوت و به رنگ سفید چرم میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند دما و سیستم سرمایش سه بعدی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین، میتوان به سامانه روشنایی LED، صفحه نمایش لمسی، چهار کشو در فریزر و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو
قیمت یخچال دوو | مدل FR – 660 PlusGW

یخچال فریزر پایین دوو سری 660 Plus مدل FR – 660 PlusGW از دسته یخچال های 24 فوت و به رنگ سفید براق میباشد. برچسب انرژی این محصول دوو +A می باشد. دوو در این مدل یخچال خود از تکنولوژی کمپرسورهای کم مصرف و سیستم کنترل هوشمند دما و سیستم سرمایش سه بعدی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر پایین، میتوان به سامانه روشنایی LED، صفحه نمایش لمسی، چهار کشو در فریزر و ضمانت 124 ماهه کمپرسور اشاره کرد.

قیمت یخچال دوو

Daewoo-Refrigerator-1

قیمت یخچال دوو

برای خرید یخچال دوو بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت یخچال دوو آشنا باشید تا بتوانید بهترین یخچال دوو را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار

بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید یخچال دوو از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات دوو دارند.

       

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت یخچال دوو آشنا شوید، انتخاب سنتر نمایندگی دوو این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات دوو با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

یخچال دوو

در جشنواره دوو تخفیف طلایی محصولات دوو خریداران می توانند با خرید از محصولات شامل جشنواره تخفیف طلایی دوو کارت های هدیه تخفیف دوو دریافت کنند و از اعتبار آن در خرید های بعدی خود از نمایندگی دوو استفاده نمایند.

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی رسمی محصولات دوو  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی دوو  با کارت های اعتباری را ارائه دهد.

فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نمایندگی رسمی دوو  ( daewoo )  می باشد.

       

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت یخچال دوو

       

انتحاب سنتر

قیمت یخچال دوو

در ادامه لیستی از قیمت یخچال دوو های با تخفیف را ارائه داده ایم که می توانید بهترین تخفیف قیمت یخچال دوو را از اینجا دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به منوی محصولات و قسمت یخچال ها مراجعه نمایید.

قیمت یخچال دوو مدل 2700SS بالا فریزر

قیمت یخچال دوو مدل 2700MW بالا فریزر

قیمت یخچال دوو مدل 2600SS فریزر بالا

قیمت یخچال دوو مدل 2600MW فریزر بالا

قیمت یخچال دوو مدل 2500SS فریزر بالا

قیمت یخچال دوو مدل 2500EW

قیمت یخچال دوو مدل 2400SSفریزر بالا

قیمت یخچال دوو مدل 2400MW فریزر بالا

قیمت یخچال دوو مدل 660PT فریزر پایین

قیمت یخچال دوو مدل 660GW فریزر پایین

قیمت یخچال دوو مدل 2100TI پایین فریزر

قیمت یخچال دوو مدل 2100LW فریزر پایین

قیمت یخچال دوو مدل 2100GW فریزر پایین

 

قیمت یخچال دوو