قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

لباسشویی بوش

برای خرید لوازم خانگی برندهای شناخته شده کم نیستند، هر یک از این برندها به دلیل ویژگی خاصی که دارند، مشتریان خاص خود را دارند. بوش نیز یکی از این برندهاست که به دلیل کیفیت در محصولات، به روز بودن، زیبایی در طراحی و مورد اطمینان بودن مورد توجه مشتریان این برند قرار گرفته است. ما نیز برای سهولت در انتخاب لباسشویی بوش اطلاعاتی جامع از این محصول را در این صفحه گردآوری کرده ایم. از جدول زیر لباسشویی مورد نظر خود را انتخاب کنید، و برای اطلاع از قیمت لباسشویی بوش مورد نظر و جزئیات آن بر روی مدل و یا تصویر آن کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات لباسشویی بوش

قیمت لباسشویی بوش

قیمت لباسشویی بوش | مدل WAK2426SIR

لباسشویی بوش سری 4 مدل WAK2426SIR یک لباسشویی 7 کیلویی به رنگ نقره ای میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1200 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، ActiveWater سیستم خودکار تنظیم بار، سیستم شستشوی Aquaspar با آبشار برای نفوذ سریعتر آب استفاده کرده است. این لباسشویی دارای قفل کودک نیز میباشد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAK2020SIR

لباسشویی بوش سری 4 مدل WAK2020SIR یک لباسشویی 7 کیلویی به رنگ استیل میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1000 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، سیستم شستشوی Aquaspar با آبشار برای نفوذ سریعتر آب، ActiveWater سیستم خودکار تنظیم بار استفاده کرده است. این لباسشویی دارای قفل کودک نیز میباشد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAY32841IR

لباسشویی بوش سری HomeProfessional مدل WAY32841IR یک لباسشویی 9 کیلویی به رنگ سفید میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1600 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی i-DOS اندازه گیری خودکار مایع شوینده و نرم کننده مورد نیاز، شستشو و اندازه گیری دوز تحت کنترل حسگر و گزینه شستشو با آب سرد برای همه برنامه ها استفاده کرده است. دیگر ویژگی این محصول حداکثر رطوبت باقی مانده 44 درصدی می باشد.

 

 

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAW2876XIR

لباسشویی بوش سری HomeProfessional مدل WAW2876XIR یک لباسشویی 9 کیلویی به رنگ سفید میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1400 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، عایق بندی صدا با پوشش تحتانی ، ActiveWater Plus مدیریت آب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این لباسشویی بوش میتوان به نمایشگر LED ، و 14 برنامه شستشو اشاره کرد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAY28791IR

لباسشویی بوش سری HomeProfessional مدل WAY28791IR یک لباسشویی 8 کیلویی به رنگ استیل میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1400 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، لکه بری خودکار با 16 گزینه لکه بری، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، DrumClean با قابلیت یادآوری، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر و ActiveWater Plus مدیریت آب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این لباسشویی بوش میتوان به نمایشگر متنی TFT با وضوح بالا و کاربری آسان ، قفل کودک و 10 سال ضمانت موتور اشاره کرد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAY28862IR

لباسشویی بوش سری HomeProfessional مدل WAY28862IR یک لباسشویی 9 کیلویی به رنگ سفید میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1400 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی i-DOS اندازه گیری خودکار مایع شوینده و نرم کننده مورد نیاز، شستشو و اندازه گیری دوز تحت کنترل حسگر و گزینه شستشو با آب سرد برای همه برنامه ها استفاده کرده است. دیگر ویژگی این محصول حداکثر رطوبت باقی مانده 44 درصدی می باشد.

 

 

 

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAW28640IR

لباسشویی بوش سری 8 مدل WAW28640IR یک لباسشویی 8 کیلویی به رنگ سفید میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1400 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی i-DOS اندازه گیری خودکار مایع شوینده و نرم کننده مورد نیاز، VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، DrumClean با قابلیت یادآوری، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، عایق بندی صدا با پوشش تحتانی ، ActiveWater Plus مدیریت آب، AquaSensor نتایج بهینه آبکشی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این لباسشویی بوش میتوان به نمایشگر LED بزرگ، قفل کودک، زنگ هشدار و حداکثر رطوبت باقی مانده 53 درصدی اشاره کرد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAK20200IR

لباسشویی بوش سری 4 مدل WAK20200IR یک لباسشویی 7 کیلویی به رنگ سفید میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1000 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، سیستم شستشوی Aquaspar با آبشار برای نفوذ سریعتر آب، ActiveWater سیستم خودکار تنظیم بار استفاده کرده است. این لباسشویی دارای قفل کودک نیز میباشد.

 

 

 

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAT2848XIR

لباسشویی بوش سری 6 مدل WAT2848XIR یک لباسشویی 9 کیلویی به رنگ استیل میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1400 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، DrumClean، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، ActiveWater Plus مدیریت آب، سیستم شستشوی Aquaspar با آبشار برای نفوذ سریعتر آب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این لباسشویی بوش میتوان به نمایشگر LED بزرگ و قفل کودک اشاره کرد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAT2446XIR

لباسشویی بوش سری 6 مدل WAT2446XIR یک لباسشویی 8 کیلویی به رنگ استیل میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1200 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، DrumClean، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، ActiveWater Plus مدیریت آب، سیستم شستشوی Aquaspar با آبشار برای نفوذ سریعتر آب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این لباسشویی بوش میتوان به نمایشگر LED و قفل کودک اشاره کرد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAW3266XIR

لباسشویی بوش سری 8 مدل WAW3266XIR یک لباسشویی 9 کیلویی به رنگ استیل میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1600 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی i-DOS اندازه گیری خودکار مایع شوینده و نرم کننده مورد نیاز، VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، DrumClean با قابلیت یادآوری، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، عایق بندی صدا با پوشش تحتانی ، ActiveWater Plus مدیریت آب، AquaSensor نتایج بهینه آبکشی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این لباسشویی بوش میتوان به مدیریت آب مصرفی، حجم وان 65 لیتری و حداکثر رطوبت باقی مانده 44 درصدی اشاره کرد.

قیمت لباسشویی بوش
قیمت لباسشویی بوش | مدل WAW32660IR

لباسشویی بوش سری 8 مدل WAW32660IR یک لباسشویی 9 کیلویی به رنگ سفید میباشد. موتور این لباسشویی از نوع EciSilence Drive است که دور موتور 1600 دور را تامین نموده. برچسب انرژی این محصول بوش +++A می باشد. بوش در این مدل از لباسشویی خود از تکنولوژی i-DOS اندازه گیری خودکار مایع شوینده و نرم کننده مورد نیاز، VarioPerfect برنامه بهینگی در زمان یا مصرف انرژی با عملکرد شستشوی عالی، VarioDrum شستشوی ملایم و بهینه، DrumClean با قابلیت یادآوری، AntiVibration ثبات و کم صدایی بیشتر، عایق بندی صدا با پوشش تحتانی ، ActiveWater Plus مدیریت آب، AquaSensor نتایج بهینه آبکشی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این لباسشویی بوش میتوان به مدیریت آب مصرفی، حجم وان 65 لیتری و حداکثر رطوبت باقی مانده 44 درصدی اشاره کرد.

قیمت لباسشویی بوش

قیمت لباسشویی بوش

قیمت لباسشویی بوش

برای خرید لباسشویی بوش بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت لباسشویی بوش آشنا باشید تا بتوانید بهترین لباسشویی بوش را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید لباسشویی بوش از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات بوش دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت لباسشویی بوش آشنا شوید، انتخاب سنتر نمایندگی بوش این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات بوش با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر نمایندگی رسمی محصولات بوش  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی بوش  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده و نمایندگی رسمی بوش ( BOSCH )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت لباسشویی بوش

       

انتحاب سنتر