تماس با ما

تلاش ما در انتخاب سنتر ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرامی می باشد تا تجربه لذت بخشی از خرید اینترنتی لوازم خانگی داشته باشند. پیشنهاد می کنیم قبل از تماس با بخش خدمات مشتریان، صفحه سوالات متداول را مطالعه کنید.

ارتباط با انتخاب سنتر

تلفن تماس: 34195-021

ایمیل سازمانی: info@entekhabcenter.com

ساعات کاری: شنبه تا چهارشنبه ساعت 9 تا 12 شب | پنجشنبه ها ساعت 9 تا 21 | جمعه ها ساعت 10 تا 17

 

نمایشگاه لوازم خانگی انتخاب سنتر

آدرس دفتر مرکزی:

شهر تهران، خیابان پاسداران، سه راه اقدسیه، مجتمع اطلس مال، طبقه A5، واحد 711

آدرس فروشگاه‌ها:

ممکن است موجودی فروشگاه‌ها و سایت، متفاوت باشد. اگر قصد دارید کالای خود را با قیمت سایت ولی به‌صورت حضوری تحویل بگیرید، می‌توانید سفارش خود را در سایت ثبت کرده و گزینه "تحویل حضوری" را انتخاب کرده تا کالای خود را در بازه زمانی اعلام شده به صورت حضوری تحویل بگیرید. آدرس تحویل حضوری شعبه 1 انتخاب سنتر می باشد.

 

1- تهران، سه راه امین حضور، خیابان امیرکبیر، نبش پاساژ پردیس، خانه دوو (نمایش در نقشه)

2- تهران، خیابان ری، قبل از خیابان بهرون، پلاک 759 (نمایش در نقشه)

3- تهران، خیابان ری، نرسیده به خیابان آبشار غربی، پلاک 686

4- تهران، خیابان ری، نبش خیابان آبشار غربی، جنب بانک سپه، پلاک 710

5- تهران، سه راه امین حضور، خیابان ایران، بعد از خیابان گوته، پلاک 67


خدمات پس از فروش در انتخاب سنتر

کالاهای شرکتی در انتخاب سنتر به صورت پلمپ به فروش می رسند و مسئولیت هرگونه خرابی و نقص در کالا برعهده واحد خدمات پس از فروش شرکت صاحب برند می باشد و انتخاب سنتر در این زمینه مسئولیتی برعهده نداشته و تنها مسئول سالم بودن بسته بندی محصولات می باشد. در صورتی که از یکی از برندهای دوو، اسنوا، تکنوگاز یا بست محصولی را خریداری کرده و نیازمند خدمات پس از فروش می باشید، فقط با شماره تلفن 1699 (انتخاب الکترونیک) تماس بگیرید.

سامانه های پیامکی

دقت فرمایید که انتخاب سنتر تنها از طریق سامانه های پیامکی 100034195 و 100054495 برای مشتریان و کاربران خود پیامک ارسال می کند. بدیهی است هرگونه پیامک تحت عنوان انتخاب سنتر، با هر شماره دیگری سوء استفاده از نام تجاری این مجموعه تلقی شده و فاقد وجاهت رسمی است. لطفاً در صورت دریافت پیامک انتخاب سنتر از دیگر شماره‌ها، بدون توجه به محتوای دریافتی، مراتب را جهت پیگیری قانونی به مرکز تماس انتخاب سنتر با شماره 34195-021 و یا پست الکترونیک Info@entekhabcenter.com اطلاع دهید.


ثبت انتقاد یا شکایت