جشنواره دوو

جشنواره زمستانه دوو

 

شرایط جشنواره زمستانه 1400 لوازم خانگی دوو

جشنواره زمستانه لوازم خانگی دوو با تخفیف های نقدی از تاریخ 25 دی ماه 1400 به مدت محدود در سراسر کشور آغاز می شود. تخفیف های نقدی جشنواره زمستانه دوو شامل انواع ماشین لباسشویی دوو می باشد. این جشنواره به مصرف کنندگانی تعلق می‌گیرد که محصولات مشمول جشنواره را از 25 دی ماه تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نمایند. 

مناطق ویــــژه

برای برخی از استان ها ، مبالغ هدیه افزایش یافته است. منظور از مناطق ویژه استانهای: آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، لرستان و زنجان می باشد.


تخفیف های نقدی جشنوراه زمستانه دوو

تخفیف های نقدی جشنواره زمستانه دوو

با خرید محصولات معرفی شده در این صفحه و رعایت شرایط جشنواره، مبالغ تخفیف پس از نصب محصول به شماره شبای دریافتی از مشتریان محترم واریز می‌گردد. علاقه مندان به بهره مندی از تخفیفات نقدی این جشنواره و دریافت مشاوره تخصصی رایگان در خصوص جشنواره های زمستانه لوازم خانگی می توانند با مرکز پاسخگویی انتخاب سنتر به شماره 54495000 تماس حاصل نمایند.

 

مشاهده تخفیف های نقدی

 


شرایط استفاده از تخفیف نقدی جشنواره زمستانه دوو

نصب محصول : به منظور بهره مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

دریافت کد تخفیف : پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش مصرف کننده اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای مصرف کننده ارسال خواهد شد .

فعال سازی کد تخفیف : پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف ، شماره پذیرش ، شماره شبا و شماره همراه می‌باشد. پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید .

نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره : پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت دو هفته واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کد تخفیف به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنواره‌ های فروش دوو استفاده نمایید.


نکات مهم:

۱- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است .
۲- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید .
تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد
۳-شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .
۴- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره ( ارائه شده در جدول) را از تاریخ 1400/10/25 تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.


مزایای خرید لوازم خانگی دوو از انتخاب سنتر

- ارسال تمامی سفارش ها برای سایر نقاط کشور کمتر از 48 ساعت می باشد.

- با ثبت اولین خرید در فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر، به باشگاه بزرگ مشتریان انتخاب سنتر پیوسته و حتما برنده هدیه اولین خرید خواهید شد.

- تمامی کالاهای خریداری شده در جشنواره زمستانه لوازم خانگی دوو دارای ضمانت نامه معتبر شرکتی می باشند

علاقه مندان به بهره مندی از تخفیفات نقدی این جشنواره و دریافت مشاوره تخصصی رایگان در خصوص جشنواره های زمستانه لوازم خانگی می توانند با مرکز پاسخگویی انتخاب سنتر به شماره 54495000 تماس حاصل نمایند.