جشنواره دوو

جشنواره دوو خرداد 1403

جشنواره فروش محصولات برند دوو (ویژه مصرف کنندگان) از روز یکشنبه بیستم خرداد 1403 در سراسر کشور اجرا و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. در طرح جشنواره تلویزیون، ساید بای ساید، یخچال فریزر، ظرفشویی و لباسشویی های دوو، با خرید هر یک از محصولات جشنواره تا سقف 25,000,000 ریال هدیه نقدی دریافت کنید. این جشنواره به مصرف کنندگانی تعلق می‌گیرد که محصولات مشمول جشنواره را از بیستم خرداد ماه تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نمایند. فروشگاه انتخاب سنتر به عنوان نمایندگی رسمی برند دوو، تمامی محصولات دوو را با بهترین قیمت روز بازار و ضمانت نامه 24 ماهه رسمی انتخاب الکترونیک عرضه می کند

برای مشاهده محصولات شامل جشنواره برند دوو بر روی لینک زیر کلیک کنید

محصولات جشنواره دوو

 

شرایط جشنواره لوازم خانگی دوو

  1. مبلغ هدیه این جشنواره بصورت نقدی پرداخت می گردد.
  2. میزان هدیه مصرف کننده در برند دوو به صورت مبلغ ثابت می باشد.
  3. جهت ارسال پیامک کد تخفیف برای مصرف کننده، رویت فاکتور خرید توسط سرویسکار الزامی است.
  4. فرآیند بررسی شماره شبا و پرداخت مبالغ جشنواره، حداقل یک ماه به طول می انجامد.

 

مراحل خرید در جشنواره تابستانی لوازم خانگی دوو

1- نصب محصول: پس از ثبت سفارش کالای مورد نظر، سفارش خود را تحویل گرفته و جهت نصب محصول با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره 1699 بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

2- دریافت کد تخفیف: پس از نصب محصول و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ، یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش خریدار اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای خریدار ارسال خواهد شد .

3- فعال سازی کد تخفیف: پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره، اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف، شماره پذیرش، شماره شبا و شماره همراه است. پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید.

4- نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره: پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت یک ماه واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.


نکات مهم:

- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است.
- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید (شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانک های تلفیق شده نباشد)
- شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .
- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره را از تاریخ یکم بهمن 1402 تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.