جشنواره دوو

جشنواره پاییزی 1400 لوازم خانگی دوو با شرایط ویژه در سراسر کشور آغاز شد. مجموعه انتخاب سنتر به عنوان نمایندگی رسمی برند لوازم خانگی دوو، جشنواره پاییزی محصولات این برند معتبر را با ارائه خدمات ویژه و ضمانت اصل بودن تمامی کالاها برگزار می نماید. 

چگونه در جشنواره پاییزی 1400 دوو شرکت کنم؟

با خرید محصولات معرفی شده در این صفحه و رعایت شرایط جشنواره، مبالغ تخفیف پس از نصب محصول به شماره شبای دریافتی از مشتریان محترم واریز می‌گردد. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی این امکان را فراهم نموده است تا مشتریان گرامی در سراسر کشور بدون نیاز به خارج شدن از منزل و بازدید حضوری از نمایندگی ها دوو، بتوانند محصول مورد نیاز را انتخاب و با بهره مندی از شرایط جشنواره خریداری نمایند.


شرایط جشنواره پاییزی 1400 لوازم خانگی دوو

نصب محصول : به منظور بهره مندی از مزایای گارانتی محصول، فقط و فقط با مرکز تماس مشتریان گروه انتخاب از طریق شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسر کشور تماس حاصل نموده و درخواست نصب خود را اعلام نمایید.

دریافت کد تخفیف : پس از نصب محصولات مشمول جشنواره و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده ،یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش مصرف کننده اختصاص داده خواهد شد. این کد حاوی یک کد شش حرفی به نام کد تخفیف می‌باشد. این کد تخفیف از طریق پیامک برای مصرف کننده ارسال خواهد شد .

فعال سازی کد تخفیف : پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف ، شماره پذیرش ، شماره شبا و شماره همراه می‌باشد. پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید .

نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره : پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت دو هفته واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه : در صورتی که عملیات فعال سازی کد تخفیف به درستی انجام شود، مراتب فورا از طریق پیامک به اطلاع شماخواهد رسید. در غیر اینصورت می‌توانید با برقراری تماس با شماره ۰۲۱۸۲۱۰۲ و یا ۱۶۹۹ بدون پیش شماره از سراسرکشور از راهنمایی کارشناسان بخش جشنوار ه‌های فروش دوو استفاده نمایید.

مناطق ویژه

برای برخی از استان ها ، مبالغ هدیه افزایش یافته است. منظور از مناطق ویژه استان‌های : آذربایجان غربی، کردستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، لرستان و زنجان می‌باشد.


 

مزایای خرید لوازم خانگی دوو از انتخاب سنتر

1- ارسال تمامی سفارش های جشنواره پاییزی 1400 دوو در شهر تهران کمتر از 45 دقیقه می باشد.
2- ارسال تمامی سفارش ها برای سایر نقاط کشور کمتر از 48 ساعت می باشد.
3- با ثبت اولین خرید در فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر، به باشگاه بزرگ مشتریان انتخاب سنتر پیوسته و حتما برنده هدیه اولین خرید خواهید شد.
4- تمامی کالاهای خریداری شده در جشنواره پاییزی لوازم خانگی دوو دارای ضمانت نامه معتبر شرکتی می باشند. 

علاقه مندان به بهره مندی از تخفیفات نقدی این جشنواره و دریافت مشاوره تخصصی رایگان در خصوص جشنواره های پاییزی لوازم خانگی می توانند با مرکز پاسخگویی انتخاب سنتر به شماره 34195-021 تماس حاصل نمایند.


نکات مهم:

۱- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اعلام کرده اید امکان پذیر است .
۲- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید .
تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد
۳-شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .
۴- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره ( ارائه شده در جدول) را از تاریخ 1400/08/4 تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.