جشنواره اسنوا

جشنواره برند اسنوا

جشنواره فروش محصولات برند اسنوا (ویژه مصرف کنندگان) از روز یکشنبه بیستم خریداد در سراسر کشور اجرا و تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد داشت. در طرح جشنواره اسنوا، تلویزیون، اجاق گاز، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، ساید بای ساید، و یخچال فریزر های اسنوا، با خرید هر یک از محصولات جشنواره تا سقف 20,000,000 ریال هدیه نقدی دریافت کنید. این جشنواره به مصرف کنندگانی تعلق می‌گیرد که محصولات مشمول جشنواره را از بیستم خرداد ماه تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نمایند. فروشگاه انتخاب سنتر به عنوان نمایندگی رسمی برند اسنوا، تمامی محصولات اسنوا را با بهترین قیمت روز بازار و ضمانت نامه 24 ماهه رسمی انتخاب الکترونیک عرضه می کند. 

برای مشاهده محصولات شامل جشنواره برند اسنوا بر روی لینک زیر کلیک کنید

محصولات جشنواره اسنوا

 

شرایط جشنواره تابستانی اسنوا

  1. مبلغ هدیه این جشنواره بصورت نقدی پرداخت و یا با افزایش 20 درصد اعتبار هدیه جشنواره، جهت خرید در فروشگاه آنلاین انتخاب سنتر قابل استفاده می گردد.
  2. میزان هدیه مصرف کننده در برند اسنوا از طریق سیستم به صورت تصادفی انتخاب می گردد.
  3. جهت ارسال پیامک کد تخفیف برای مصرف کننده، رویت فاکتور خرید توسط سرویسکار الزامی است.
  4. فرآیند بررسی شماره شبا و پرداخت مبالغ جشنواره، حداقل یک ماه به طول می انجامد.

 

نحوه شرکت در جشنواره اسنوا

1- نصب محصول: پس از انتخاب و خرید کالای مورد نظر، سفارش خود را تحویل گرفته و جهت نصب محصول و بهره مندی از مزایای گارانتی محصول، با شماره 1699 بدون پیش شماره تماس بگیرید.

2- دریافت کد تخفیف: پس از نصب محصول و مشاهده فاکتور توسط نماینده مجاز خدمات پس از فروش، به ازای هر محصول خریداری شده، یک عدد کد تخفیف به شماره پذیرش خریدار اختصاص داده خواهد شد. این کد تخفیف شامل یک کد شش رقمی است که از طریق پیامک برای خریدار ارسال خواهد شد.

3- فعال سازی کد تخفیف: پس از دریافت کد تخفیف به منظور فعالسازی آن، با مراجعه به صفحه فعالسازی کد تخفیف جشنواره (لینک در همین صفحه)، اطلاعات درخواست شده را ثبت نمایید. این اطلاعات شامل : کد تخفیف، شماره پذیرش، شماره شبا و شماره همراه است. پس از ثبت اطلاعات و دریافت کد تایید، جهت فعالسازی کد تخفیف گزینه ثبت نهایی را انتخاب نمایید.

4- نحوه دریافت هدیه نقدی جشنواره: پس از تایید شماره شبا مبلغ هدیه جشنواره ، حداکثر ظرف مدت یک ماه واریز و از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.

 

کد تخفیف جشنواره اسنوا

فعالسازی کد تخفیف جشنواره اسنوا

پس از خرید محصول و نصب آن توسط نماینده اسنوا، یک کد تخفیف 6 رقمی برای شما پیامک می شود. از طریق لینک زیر وارد بخش ثبت کد تخفیف شده و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید. در صورتی که درخواست شما به درستی در سیستم ثبت شود، مبلغ هدیه نقدی برای شما پیامک می شود.

 

نکات مهم:

1- فعال‌سازی فقط از طریق شماره موبایلی که به مرکز ارتباط با مشتریان اسنوا اعلام کرده اید امکان پذیر است .

2- شماره شبا حتما بایستی به نام همان شخصی باشد که هنگام نصب محصول اعلام نموده‌اید. (تذکر: شماره شبا مربوط به حساب راکد یا بانکهای تلفیق شده نباشد.)

3- شماره پذیرش خود را پس از درخواست نصب محصول ، از طریق پیامک دریافت نموده اید .

4- کد تخفیف فقط به خریدارانی تعلق می‌گیرد که محصولات شامل جشنواره را از یکم بهمن 1402 تا پایان زمان جشنواره، خریداری و نصب نموده باشند.