ضمانت بی همتا | خرید لباسشویی دوو

طرح تعویض لوازم خانگی دوو

شرکت دوو طرح تعویض یا انصراف از خرید کالاهای خود را با شرایط فوق العاده برای رفاه حال مشتریان خود آغاز کرده است. در این طرح اگر به هر دلیلی از کالای خود ناراضی هستید بدون قید و شرط تا یک ماه می توانید آن را تعویض کنید. این طرح ویژه همه دسته محصولات دوو می باشد. در ادامه شرایط این طرح را مطالعه کرده و در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با کارشناسان فروش انتخاب سنتر تماس بگیرید.

 

اگر به هر دلیلی از کالای خود ناراضی هستید، تا یک ماه بعد از تحویل آن را با محصول همسان و بدون قید و شرط تعویض و یا هزینه خود را به طور کامل پس بگیرید.

اگر کالای شما تا سه ماه بعد از خرید خراب شود می توانید آن را تعویض کنید                                                                        

کالای شما از ضمانت مادام العمر تعمیر و نگه داری برخوردار است. اگر رفع مشکل به دلیل نایاب شدن قطعات ممکن نباشد، تسهیلات جایگزینی کالا ارائه می شود.

خدمات نصب و تعمیر کالای شما تا شش ماه ضمانت می شوند و در صورت نقص یا تکرار خرابی، هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی شود.                                            

 

اگر خدمات نصب، تعمیر و تعویض کالا با تاخیر و بدقولی از جانب ما همراه شود، به ازای هر روز دیرکرد یک ماه گارانتی رایگان به کالای شما اختصاص می یابد.              

برای خریدارانی که می خواهند کالای به روز تر داشته باشند، کالای قدیمی را با قیمت منصفانه می خریم و از قیمت روز کالای جدید کم می کنیم.                             

ضمانت قطعات خاص مثل کمپرسور برودتی و موتورهای دایرکت درایو محصولات شوینده شامل دوره ضمانت بیشتری نسبت به مدت ضمانت 2 ساله دستگاه می باشد.

پاسخگویی 24 ساعته و مراجعه در 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل تعهدی است که شرکت انتخاب الکترونیک در قبال اعتماد مصرف کنندگان برای خود ایجاد کرده است.


مشاهده همه محصولات دوو