فروش اقساطی لوازم خانگی در انتخاب سنتر

فروش اقساطی لوازم خانگی انتخاب سنتر

فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی، در راستای افزایش قدرت خرید مشتریان محترم طرح های فروش اقساطی لوازم خانگی با شرایط آسان را برای خریداران در سراسر کشور طراحی و اجرا نموده است. انتخاب سنتر نماینده رسمی برندهای معتبر لوازم خانگی است و دارای چند شعبه فروشگاه حقیقی در بورس لوازم خانگی (امین حضور تهران) می باشد. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر ویترینی از کامل ترین و به روزترین تولیدات برندهای معتبر لوازم خانگی را در دسترس کاربران گرامی قرار داده است و خریداران محترم در سراسر کشور بدون مراجعه حضوری به فروشگاه ها می توانند کالاهای مورد نیاز را انتخاب و با توجه به شرایط اقساطی مورد نظر خریداری نمایند. چنانچه قصد خرید اقساطی لوازم خانگی یا جهیزیه را دارید، پیشنهاد می کنیم شرایط طرح های زیر را بررسی نمایید :

 


فروش اقساطی اسنوا

شرایط فروش اقساطی اسنوا

در این طرح امکان خرید لوازم خانگی اسنوا برای مشتریان محترم با اقساط بلند مدت سه ساله(36 ماهه) تا سقف 50 میلیون تومان در سراسر کشور فراهم شده است. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر به عنوان نماینده رسمی اسنوا شرایطی را فراهم نموده است تا خریداران محترم در هر نقطه از کشور بتوانند محصولات مورد نیاز را از بین تمامی تولیدات اسنوا انتخاب و با شرایط اقساطی خریداری نمایند.

اطلاعات بیشتر

 


 

مزایای خرید اقساطی لوازم خانگی انتخاب سنتر

- کالاهای موجود با قیمت شرکتی عرضه می شوند.
- تمامی محصولات دارای ضمانت اصالت کالا می باشند.
- سفارش های شهر تهران کمتر از 45 دقیقه تحویل خریداران محترم می شوند.
- سفارش های سایر نقاط کشور کمتر از 48 ساعت تحویل خریداران محترم می شوند.
- محصولات دارای گارانتی معتبر شرکتی می باشند.
- امکان خرید اقساطی به روزترین تولیدات برندهای معتبر لوازم خانگی بدون محدودیت در انتخاب و خرید مدل ها برای مشتریان محترم فراهم می باشد.

 

هر آنچه در ویترین بازار لوازم خانگی پسندیده اید را اقساطی بخرید

همزمان با شرایط همه گیری کرونا، فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر تلاش نموده است تا ویترینی کامل با تنوع چند هزار محصول از کالاهای موجود در بازار لوازم خانگی را در دسترس مشتریان گرامی قرار بدهد. خریداران محترم می توانند هرآنچه را در ویترین بازار لوازم خانگی در سراسر کشور پسندیده اند با شرایط اقساطی و خدمات ویژه از فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر خریداری نمایند. 


ثبت درخواست مشاوره خرید اقساطی لوازم خانگی
 
اطلاعات با موفقیت ثبت شد
شماره همراه نامعتبر است
 

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند روزهای کاری از ساعت 8 صبح تا 20 با مرکز مشاوره تخصصی رایگان خرید لوازم خانگی تماس حاصل نمایند

 021-34195