قیمت یخچال فریزر

اولین نکته در هنگام خرید و مشاهده قیمت یخچال فریزر ، متناسب بودن آن با نیاز شماست. یخچال فریزر به عنوان یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه دارای انواع متنوعی است که شامل یخچال فریزر بالا ، فریزر پایین ، یخچال دوقلو و ساید بای ساید می باشد. شما با توجه به فضای آشپزخانه ، تعداد نفرات خانواده و بودجه تان ، بایستی یکی از انواع یخچال را انتخاب کنید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشت ، عادات خرید و آشپزی شماست که در انتخاب نوع یخچال موثر است.

یخچال فریزر ساید بای ساید

ساید بای ساید جزء پر طرفدار ترین و پر فروش ترین مدل های یخچال فریزر می باشد که فضای جا دار و امکانات بسیاری مثل یخساز اتومات و بار خانگی دارد. ساید بای ساید دارای موتور قدرتمند و مصرف انرژی کم است. البته باید در نظر داشت که برای خرید این نوع یخچال نسبت به سایر مدل ها بایستی بیشتر هزینه کنید.

مزایای یخچال فریزر ساید بای ساید

مجهز به سیستم خنک کننده:

سیستم های خنک کننده در یخچال های قدیمی به موتور یخچال فشار زیادی وارد می کرد اما با پیشرفت تکنولوژی، یخچال های ساید بای ساید با دو سیستم خنک کننده ی جداگانه با قابلیت تنظیم دما به بازار وارد شد. یخچال فریزر ساید بای ساید به نسبت یخچال های دیگر مصرف برق رو به بالایی دارد اما کار کردی بهینه دارد که باعث طول عمر بیشتر میگردد.

مجهز به آب سرد کن و یخ ساز:

مسلما با باز و بسته شدن درب یخچال از طول عمر یخچال کم کرده و به مرور زمان باعث خرابی موتور یخچال می شود. بنابراین یخچال فریزر ساید بای سایدی را خریداری نمایید که دارای آب سرد کن و یخ ساز باشد چراکه آسیب کمتری به موتور یخچال وارد می کند.

طراحی و رنگ یخچال فریزر ساید بای ساید:

قطعا در نگاه اول برای خرید یخچال فریزر به رنگ و ظاهر آن دقت می شود. اما در زمان خرید یخچال فریزر علاوه بر رنگ و ظاهر آن باید به جنس روکش و ضد ضربه بودن سطح خارجی آن نیز توجه نمود.

یخچال فریزر دوقلو

یخچال فریزر دوقلو طرفداران خاص خودش را دارد. کسانی که به دنبال فضای زیاد برای نگهداری مواد غذایی هستند و از کمبود جا رنج می برند ، یخچال فریزر دوقلو بهترین گزینه است. در این مدل فضای یخچال و فریزر به صورت جداگانه بوده و در مدل های جدیدتر دارای ابریز نیز می باشد.

نکاتی در مورد یخچال فریزر دوقلو

شاید وجود دو دستگاه فریزر و یخچال در منزلتان یک سری نگرانی هایی مانند مصرف انرژی زیاد و طول عمر مواد غذایی باشید. اما در برخی از یخچال فریزر های دوقلو با وجود موتور هوشمند اینورتر این مشکل رفع گردیده است. در موتورهای اینورتر با باز و بسته شدن درب یخچال، سرعت دور موتور تنظیم میگردد. این کار باعث مصرف کم انرژی شده و همچنین صدای کمتری نیز تولید میکند. سیستم بدون برفک در این نوع یخچال ها به کارگرفته شده تا دیگر نیازی به تمیز کردن یخچال و خالی کردن برفک نداشته باشید.

مشاهده بیشتر