مایکروویو اسنوا 34 لیتری مدل :34 RIYC- FB
شناسه محصول: نامعلوم دسته: , ,

مایکروویو اسنوا 34 لیتری مدل :34 RIYC- FB

شناسه محصول: نامعلوم دسته: , ,

ناموجود

صاف
  • انتخاب سنتر

نقد و بررسی

مایکروویو اسنوا 34 لیتری مدل :34 RIYC- FB

ماکروویو اسنوا SNOWA مدل 34RIYC-FB یکی از پرفروشترین محصولات شرکت اسنوا است که دارای طراحی مدرن و منحصر به فرد است که جزء محصولات بسیار کاربردی درآشپزخانه هاست.

این مدل ماکروویو علاوه بر زیبایی بخشیدن به محیط آشپزخانه دارای کاربردهای بسیاری از جمله امکان پخت ترکیبی، گریل، کانوکشن است همچنین وجود نمایشگر ال ای دی برای نمایش اطلاعات پخت و وجود پنل دکمه ای و ولوم کنترلی جهت تمامی عملکرد ها و تنظیمات ماکروفر میباشد که توسط آنها میتوانید به تمامی عملکرد ها و تنظیمات را انجام دهید.

قیمت ماکرویو اسنوا

محفظه داخلی این مدل از ماکروویو اسنوا از جنس سرامیک و دارای ظرفیتی برابر با 34 لیتر می باشد و یک سینی شیشه ای گردان همراه با آن ارائه شده است. مایکروویو 34 اسنوا دارای 10 برنامه پخت با بادگرم (convection ) است. با قابلیت کانوکشن گرما به صورت همزمان از سوراخ های بالا و پشت بدنه دستگاه خارج شده و روی سطح غذا به صورت یکنواخت پخش میشود این ویژگی سبب طبخ زودتر غذا و آبدار ماندن آن میشود . قابلیت گریل نیز غذا را به صورت طلایی و برشته طبخ مینماید.

 

تکنولوژی اینورتر
با غذا به ملایمت عمل می نماید تا خوشمزه تر بماند

در ماکروویو اسنوا  غذا فرم اولیه خود را نگه می دارد و این به این معنی است که تمام ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر های آن در غذا باقی خواهند ماند. مزایای پخش انرژی بصورت همسان موقعی برجسته می گردد که شما می خواهید غذا را گرم کنید یا آن را از حالت یخ زدگی خارج نمائید و یا موقعی که می خواهید مایعات را در داخل فر بپزید.

 

استفاده چند منظوره
ماکروویو ، هوای گرم و گریل در اختیار شما

 
ماکروویو اسنوا  ترکیبی می باشند و این امکان را به شما می دهند که از مزایای مایکروفر معمولی، هوای داغ و گریل استفاده نمائید. قدرت عملکرد فر را می توانید به 5 نوع مختلف تنظیم نمائید. با تنظیم درست عملکرد فر می توانید فرآیند پخت و پز را تسریع نمائید. هوای داغی که در فر به گردش در می آید باعث می شود که غذا خوب پخته شود. موقعی که از گزینه گریل و هوای داغ بصورت همزمان برای پختن تکه گوشت های سفید بزرگ استفاده می نمائید، بهترین نتیجه حاصل می شود. و این در حالی است که ترکیب گزینه های گریل وماکروویو برای پختن تکه های کوچک تر گوشت، پیتزا و غیره مناسب می باشد.

قیمت ماکرویو اسنوا

آکوا کلین
نظافت ساده و عادی

عملکرد آکوآ کلین با استفاده از لایه های جدید در ماکروویو های اسنوا  بهینه سازی شده است. آکو آکلین نقش بسیار مهمی در تمیز نمودن حفره های داخل فر بازی می نماید. فقط کافی است که بعد از هر دور پخت و پز نیم لیتر آب را در یک سینی گود بریزید و آن را داخل فر قرار دهید و گزینه آکوآ کلین را فعال نمائید. بعد از 30 دقیقه نتایج آن را مشاهده خواهید نمود.روغن و چربی های خشک شده نرم می شوند و شما قادر خواهید بود که آن ها را با یک دستمال پاک کنید و فر شما براق خواهد ماند.

درب مسطح و صاف

درب این مدل از ماکروویو اسنوا عاری از هر گونه شیار ، حفره و یا لبه می باشد و مکانی برای پنهان شدن ناپاکی ها وجود ندارد. پانل شیشه ای داخل فر را می توانید از جای خود بردارید و آن را به آسانی نظافت نمائید.

تکنولوژی هم زن
شما قادر می باشید که سینی به هر سایزی را داخل فر قرار بدهید

در این راستا تمام عرض ماکروویو را می توانید استفاده نمائید. با استفاده از این ماکروویو ، شما بایست که سینی های چرخشی و پدیده گرم شدن غیر همسان غذا در فر های متعارف را فراموش کنید. تکنولوژی های مدرن بکار گرفته شده در ماکروویو اسنوا  باعث می شوند که غذا در تمام نقاط بصورت یکسان گرم شود. تکنولوژی استیرر هم در فر های استاندارد و هم در فر های کامبی بکار گرفته شده اند.

قیمت ماکرویو اسنوا

برنامه های اتوماتیک
فقط کافیست که برنامه را انتخاب نمائید و دکمه مخصوص را فشار دهید و این تمام کاری است که شما بایست انجام دهید

ماکروویو های اسنوا دارای برنامه های اتوماتیک می باشند که کار آشپزی را برای مبتدیان آسان نموده است. کلیه پارامتر های برنامه های اتوماتیک شامل زمان، دما ، و عملکرد هیتر ها می باشند که برنامه های اتوماتیک آن ها را بصورت خودکار تنظیم می نمایند. تنها کاری که کاربر بایست انجام دهد این است که نوع غذا و وزن آن را مشخص نماید و کلید شروع را فشار دهد. ماکروویو همه کار های دیگر را خودش انجام خواهد داد.

قیمت ماکرویو اسنوا

سیستم گردش هوا 360 درجه

این سیستم در ماکروویو اسنوا باعث می شود که غذا در همه جهات به خوبی پخته شود سیستم گردش هوا در 360 درجه هوای داغ را در تمام نقاط فر به نحو احسن به گردش در می آورد. با توجه به مجهز بودن فر به سیستم گردش هوا در 360 درجه که در دیواره پشتی فر قرار گرفته شده است.

قیمت ماکرویو اسنوا

شکل نان های خانگی
نان و شیرینی را در ماکروویوهای اسنوا  با همان کیفیتی بپزید که اگر در تنور های چوبی خانگی پخته می شدند.

قدم به قدم
یک غذای عالی را در 2 یا 3 قدم یا بیشتر تهیه کنید

شما قادر می باشید که فرآیند های مختلف پخت یک غذا را در فاز های مختلف بصورت دستی تنظیم نمائید. ولیکن وقتی که گزینه های اتوماتیک را ماکروویو اسنوا انتخاب می نمائید دیگر نیازی نیست که تنظیمات فرآیند ها را دستی تغییر دهید. آشپزی قدم به قدم را اشخاص با تجربه نیز می توانند استفاده نمایند و در موقع پخت نان و یا لازانیا که نیاز به آن است که در حین پخت درجه دما را تغییر داد نیز استفاده نمایند.

خشک کردن سبزیجات و میوه
این گزینه این امکان را به شما می دهد که مواد غذای سالم را همیشه در دسترس داشته باشید

 این ویژگی در ماکروویو اسنوا امکان خشک کردن سبزیجات، میوه و سبزیجات خوشبو را در منزل برای شما فرآهم می نماید. شما می توانید از طبقات برای خشک کردن مواد غذائی همزمان استفاده نمائید و در مصرف انرژی و وقت صرفه جوئی نمائید.

 

تهیه ماست
روشی ساده جهت تهیه وعده غذایی سالم

این گزینه امکان درست نمودن ماست در خانه را برای شما فرآهم می نماید. درجه تنظیم دما و زمان بصورت اتوماتیک این امکان را به شما می دهد که در عرض 3 ساعت ماست دلخواه خود را در خانه مهیا نمائید.

قیمت ماکرویو اسنوا

رفکت گریل – کباب پز حرفه ای
گرمایش دوطرفه جهت پخت یکنواخت ترد

بهترین نوع پخت و پز موقعی محقق می شود که شما از المنت های حرارتی بزرگ و کوچک بصورت ترکیبی استفاده می نمائید. المنت کوچک داخل المنت بزرکتر قرار گرفته شده است. نحوه قرار گیری المنت های حرارتی در ماکروویو اسنوا هوشمندانه می باشد و حرارت را بصورت ایده آل در سر تا سر فر پخش می نماید و در نتیجه خوراک شما به بهترین شکل ممکن پخته می شود. سطح بیرونی غذای شما ترد و خوشمزه و داخل آن نرم و آبدار می ماند.شما می توانید از ترکیب المنت های خارجی و داخلی بصورت متغیر استفاده نمائید. یا اینکه می توانید از هر دو بصورت همزمان استفاده نمائید. در مدل های پیشرفته، برای اینکه فرآیند نظافت با کارائی بالاتر انجام شوند، المنت های حرارتی را می توانید از جای خود بردارید.

قیمت ماکرویو اسنوا

استفاده چند منظوره
ماکروویو ، هوای گرم و گریل در اختیار شما

ماکروویوهای اسنوا  ترکیبی می باشند و این امکان را به شما می دهند که از مزایای مایکروفر معمولی، هوای داغ و گریل استفاده نمائید. قدرت عملکرد فر را می توانید به 5 نوع مختلف تنظیم نمائید. با تنظیم درست عملکرد فر می توانید فرآیند پخت و پز را تسریع نمائید. هوای داغی که ماکروویو به گردش در می آید باعث می شود که غذا خوب پخته شود. موقعی که از گزینه گریل و هوای داغ بصورت همزمان برای پختن تکه گوشت های سفید بزرگ استفاده می نمائید، بهترین نتیجه حاصل می شود. و این در حالی است که ترکیب گزینه های گریل و مایکروفر برای پختن تکه های کوچک تر گوشت، پیتزا و غیره مناسب می باشد.

قیمت ماکرویو اسنوا

یخ زدایی

در ماکروویو اسنوا ، شما هم بر اساس وزن و هم از طریق زمان یخ زدایی را انجام دهید.این دستگاه میتواند عملیات یخ زدایی و پخت را باهم انجام دهد. برای این منظور ابتدا دکمه یخ زدایی با زمان یا وزن را فشار دهید زمان و وزن را تعیین کنید، پس از آن دکمه ماکرویو را فشار داده توان و زمان مورد نظر را انتخاب کنبد. به جای فشردن دکمه استارت دکمه استارات دکمه ماکروویو را فشار میدهیم، توان و زمان را تعیین کرده سپس دکمه استارت را میزنیم، در این حالت مثلا ابتدا دستگاه ۳۰ ثانیه ماده غذایی را یخ زدایی میکند و سپس ۱۰۰ دقیقه شروع به پخت با توان ۸۰ درصد میکند.

قیمت ماکرویو اسنوا

مایکروویو

در ماکروویو اسنوا در این حالت پخت توسط امواج الکترومغناطیس انجام میشود. این امواج توسط وسیله ای به نام مگنترون تولید میشوند و روی مواد غذایی متمرکز میشوند. این امواج باعث میشوند مولکول های آب درون غذا که دارای قطب مثبت و منفی هستند با فرکانس امواج شروع به نوسان کنند و مرتبا جهت قطب مثبت و منفی آنها عوض شود، مولکول ها حدود میلیون بار در ثانیه نوسان میکنند و در حین حرکت به مولکول های اطرافشان برخورد میکنند در اثر اصطکاک به وجود آمده دمای ماده غذایی به سرعت بالا میرود و عملیات پخت با سرعت بالایی انجام می شود.

قیمت ماکرویو اسنوا

آشپزی سریع
برای پخت سریع غذا شما میتوانید از قدرت عمل ۱۰۰ درصد استفاده کنید تا غذای شما خیلی سریع آماده شود.

 قفل کودک
قفل کودک در ماکروویو اسنوا به شما این امکان را میدهد تا در صورتیکه فرزندانتان صفحه نمایش مایکروویو را لمس کند در عملکرد ان اختلال ایجاد نکند.

 

چراغ LED
چراغ LED سفید رنگ در داخل ماکروویو 3 برابر روشن‌تر و کم‌مصرف‌تر از چراغ‌های به کار رفته در مدل‌های معمولی است، که به‌واسطه آن می‌توانید وضعیت غذا را بدون باز کردن مایکروویو به‌آسانی بررسی کنید.

مشتریان محترم امکان بازدید از کلیه محصولات لوازم خانگی اسنوا و همینطور برندهای مطرح جهان ، برای شما وجود دارد تا با مقایسه محصولات و انواع تخفبفات همراه با قیمت بسیار مناسب نسبت به سایر فروشگاه ها از انتخابی مطمئن و پرسود بهره ببرید .

همینطور جشنواره تخفیف طلایی محصولات اسنوا شرایطی را برای خریداران محترم فراهم کرده که بوسیله کارتهای هدیه هم از تخفیف خرید محصول مورد نظر بهره مند شوند و هم از تخفیف در خریدهای بعدی نیز استفاده کنند .

فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات اسنوا و نماینده رسمی شرکت snowa می باشد.

ادامه مطلب

مشخصات کلی

پهنا

52 سانتی‌متر

عمق

51 سانتی‌متر

ارتفاع

33 سانتی‌متر

وزن

چک شود

صفحه نمایش

دارد

توضیحات صفحه نمایش

LED

مشخصات فنی

ظرفیت

34 لیتر

برنامه پخت

دارد

توضیحات برنامه پخت

15 برنامه پخت غذا و 8 برنامه پخت دسر

قابلیت مایکروویو

دارد

توان مایکروویو

چک شود

گریل

دارد

کانوکشن

دارد

پخت ترکیبی

دارد

یخ زدایی

دارد

سایر مشخصات

جنس سطح داخلی

استیل

قفل کودک

دارد

قابلیت تنظیم زمان

دارد

سایر ویژگی‌ها

10 برنامه پخت با باد گرم

4برنامه پخت ترکیبی به دلخواه مشتری

زمان بندی برنامه پخت

قابلیت یخ زدایی

هشدار اتمام پخت

اقلام همراه

دفترچه راهنما

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مایکروویو اسنوا 34 لیتری مدل :34 RIYC- FB”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

سوالات و پاسخ‌های مشتریان

There are no questions yet. Be the first to ask a question about this product.

برای هر پاسخ جدید یک اعلان برای من ارسال کن.