نمایشگاه

انتخاب سنتر با بیش از ربع قرن تجربه در زمینه فروش و ارائه خدمات در حوزه لوازم خانگی، دارای چند شعبه فروشگاه و نمایشگاه حقیقی در بورس لوازم خانگی (امین حضور تهران) و فروشگاه اینترنتی می باشد. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر با تکیه بر توان متخصصان داخلی و بهره گیری از دانش روز در حوزه فناوری های نوین، مرکز تخصصی آنلاین لوازم خانگی می باشد. این فروشگاه اینترنتی ویترینی به وسعت ایران است و هموطنان محترم در هر زمان و هر نقطه ای از کشور می توانند به روزترین و کامل ترین تولیدات برندهای معتبر لوازم خانگی را بررسی و در صورت تمایل اقدام به خرید اینترنتی آسان نمایند. اساس فعالیت این مجموعه دسترسی آسان به بازار لوازم خانگی با تکیه بر اطمینان از خرید کالاهای اصل در هر نقطه از کشور عزیزمان با شعار انتخاب باشماست می باشد.   

 

فروشگاه انتخاب سنتر تنها یک فروشگاه مجازی نیست

امروزه فروشگاه های اینترنتی نقش مهمی در تامین نیازهای افراد جامعه دارند و با به کارگیری فناوری های روز دنیا همواره تلاش می کنند تا بتوانند با ارائه خدمات نوین و برطرف کردن نیاز مشتریان، سهم بیشتری از بازار را به دست آورند. مجموعه انتخاب سنتر با تکیه بر تجربه سال ها فعالیت در حوزه لوازم خانگی و آشنایی با نیازهای مشتریان محترم، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی نموده است. انتخاب و خرید لوازم خانگی با توجه به تنوع در مدل ها، قابلیت ها وطرح های محصولات تولیدی شرکت های مختلف همواره چالش اساسی مشتریان در این حوزه بوده است. فروشگاه و نمایشگاه اینترنتی انتخاب سنتر با ارائه کامل مشخصات فنی و ظاهری محصولات با قابلیت مقایسه، این چالش را به لذتی در انتخاب صحیح تبدیل نموده است. علاقه مندان به بازدید حضوری از فروشگاه ها می توانند با مراجعه به شعبه های انتخاب سنتر در بورس لوازم خانگی (امین حضور تهران) از به روزترین ویترین برندهای معتبر لوازم خانگی دیدن نمایند و تمامی محصولات را با ضمانت اصالت کالا و قیمت های شرکتی خریداری نمایند.

 

نمایشگاه انتخاب سنتر

از نمایندگی رسمی خرید کنید

از گذشته های دور بازارگردی برای انتخاب و خرید لوازم خانگی بخشی از فرهنگ ما ایرانیان بوده است. یکی از نکات مهمی که در زمان بازارگردی مورد توجه بود، خرید از نمایندگی برندهای معتبر بود. مجموعه انتخاب سنتر سال هاست به عنوان نمایندگی رسمی کلیه برندهای معتبر لوازم خانگی و صوتی و تصویری، افتخار خدمت گذاری به مشتریان گرامی در شعبه های فروشگاهی در بورس لوازم خانگی را دارد. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر نیز این امکان را برای مشتریان محترم در سراسر کشور فراهم می نماید تا بدون نیاز به مراجعه حضوری به فروشگاه های لوازم خانگی و صرف زمان و هزینه، بتوانند به روزترین تولیدات این برندها را با قیمت های شرکتی بررسی و در صورت نیاز خریداری نماید. انتخاب سنتر در واقع نمایشگاه و فروشگاه اینترنتی دائمی عرضه تمامی تولیدات برندهای معتبر لوازم خانگی است و کاربران با یک جستجوی ساده در آن می توانند به کالای مورد نیاز دسترسی داشته باشند.