فرصت های شغلی

معرفی شرکت

 

فروشگاه انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی فعالیت خود را به صورت حرفه ای از سال 1393 آغاز نموده است و با تکیه بر تجارب بلند مدت و استفاده از تیم تخصصی فروش ، تامین کالا و دیجیتال مارکتینگ ، توانسته تا رضایت مشتریان خود را جلب کند. تنوع بالای برندها و معرفی جامع محصولات و امکان دریافت مشاوره و راهنمایی تخصصی هنگام خرید ، شرایط خریدی مطمئن و آسان را برای همگان فراهم کرده است. علاوه بر این ، انتخاب سنتر در کوتاه ترین زمان ممکن سفارشات را پردازش و به سراسر کشور ارسال می کند. همچنین گزینه پرداخت درب منزل برای مشتریان ساکن مناطق 22 گانه تهران فراهم می باشد تا بیش از پیش رفاه حال مشتریان انتخاب سنتر در نظر گرفته شود.

 

مجموعـــه انتخاب ســـنتر

بیشتر  از 5000 کالا از 300 برند تولید کننده لوازم خانگی

ارســـال کالا به تمامــی شهر های ایران در کمترین زمان

مرجع تخصصی معرفی لوازم خانگی به همراه راهنمای خرید

بیشتر از 200 هزار بازدید ماهانه از سایت

فرصت های شغلی

 

در انتخاب سنتر ، ما به دنبال همکارانی هستیم که علاوه بر تخصص در حوزه کاری خود ، توانایی کار تیمی و روحیه همکاری با سایرین را داشته باشند. همکاران ما می بایست انگیزه ی بالایی داشته باشند و نسبت به مسئولیت خود متعهد باشند. روحیه ی تلاشگری و پشتکار، مهارت ارتباطی و رفتار حرفه ای از دیگر انتظارات ما از همکارانمان است.

 

کارشناس کال سنتر (پشتیبانی مشتریان)

انتخاب سنتر برای مرکز پاسخگویی تلفنی (کال‌ سنتر – Call Center) از علاقمندان به کار با تلفن و پاسخگویی به مشتریان دعوت به همکاری می‌کند. در مجموعه «انتخاب‌سنتر» همیشه حق با مشتری‌ ست بنابراین متقاضیان این فرصت شغلی حساس، علاوه بر صبور بودن در پاسخگویی به تک تک سوالات مشتریان تماس‌گیرنده، باید همواره رعایت ادب و احترام در برخورد با مشتری را سرلوحه قرار دهند و از سوالات متعدد مشتریان ابراز بی‌حوصلگی نکنند. تعهد، علاقه و نظم فردی از ویژگی‌های مورد تاکید ما برای این شغل است. جهت بهبود فرآیند پاسخگویی، آموزش‌های ضمن خدمت ارایه می‌شود.

 

کارشناس تولید محتوا

انتخاب سنتر از افراد علاقه مند به تولید محتوای دیجیتال برای فعالیت در بخش تولید محتوا و شبکه های اجتماعی دعوت به همکاری می نماید. به دلیل اهمیت تولید محتوای تخصصی و ضرورت رعایت قواعد نگارشی و سئو ، آشنایی با پنل های فروشگاهی و داشتن تجربه در تولید محتوا برای فروشگاه های اینترنتی ، از جمله شرایط احراز این شغل می باشد. فرد واجد شرایط این شغل بایستی ، وظیفه شناس و دارای دقت و وسواس در تولید محتوا بوده و بتواند در زمان مقرر وظایف خود را انجام دهد.

گرافیست و طراح خلاق

انتخاب سنتر ، از گرافیست‌های خلاق، خوش‌فکر، مبتکر و مسلط به برنامه‌های طراحی و دیزاین جهت تکمیل کادر طراحی خود دعوت به همکاری می‌ نماید. خوش‌قول بودن در تحویل به‌موقع سفارشات، خلاقیت و نظم فردی در کنار دانش فنی لازم، از ویژگی‌های مورد نظر ما برای این شغل است.

دو نفر فروشنده حرفه‌ ای لوازم خانگی

انتخاب سنتر ، برای تکمیل کادر فروش خود، از دو نفر فرد مجرب و علاقمند به حوزه فروش و دارای انگیزه برای کسب درآمد خوب، دعوت به همکاری می‌کند. تعهد، نظم فردی، پیگیری و پشتکار از ویژگی‌های مورد نظر ما برای این شغل است. آموزش‌های روزامد ضمن خدمت ارایه می‌شود.

مدیریت روابط عمومی و تبلیغات

انتخاب سنتر ، از افراد متعهد و معتقد به ارتباطات، برای مدیریت روابط عمومی و تبلیغات، دعوت به همکاری می‌‌کند. روابط عمومی و تبلیغات، ویترین هر مجموعه محسوب می‌شود بنابراین حفظ استانداردهای انتخاب‌ سنتر، تعهد کاری، شکیبا بودن، تسلط به فنون ایجاد ارتباطات و حفظ آنها، علاقمند بودن و انضباط از مهم‌ترین ویژگی‌های مورد نظر ماست.

کمک حسابدار

انتخاب سنتر ، برای دپارتمان مالی و حسابداری خود، در جست‌وجوی دستیاری‌ست که بتواند در نقش کمک‌حسابدار، باری از دوش مدیر واحد برداشته و به تسهیل واحد امور مالی کمک کند. دارا بودن تحصیلات مرتبط و دست‌کم یک سال سابقه کاری، مورد نیاز است. داشتن روحیه تیم‌وورک و همکاری در تیم، تعهد، دقت‌نطر و نظم فردی از اصول مهم این شغل است.

ادمین اینستاگرام

انتخاب سنتر ، برای مدیریت پیج اینستاگرام خود از افراد علاقمند، با پشتکار، خوش‌فکر و خلاق جهت تولید و انتشار محتوا و مدیریت صفحه اینستاگرام مجموعه دعوت به همکاری می‌کند. آشنایی کامل با الگوریتم های اینستاگرام ، داشتن خلاقیت و ایده پردازی ، راه اندازی کمپین های متنوع برای جذب مخاطب و گزارش دهی منظم از شرایط احراز این شغل می باشد. علاوه بر این ، تعهد، زمان‌ شناس بودن و نظم فردی در اداره پیج از ویژگی‌های مورد تاکید ما برای این پست است.

منشی

انتخاب سنتر از افراد علاقمند به منشی‌گری دعوت به همکاری می‌کند. منشی‌گری از پست‌های حساس تر مجموعه است. به دلیل جزییات کاری مرتبط با این شغل، منظم و دقیق بودن، آراستگی طبق عرف جامعه، وقت‌شناسی، بردبار بودن و تعهد کاری از مهم‌ترین اصول مد نظر انتخاب‌ سنتر است.

لطفا جهت ارسال درخواست همکاری در هر یک از سمت های شغلی فوق ، رزومه عکس دار خود را در قالب فایل PDF به شماره واتساپ 09101000323 ارسال کنید.