پرداخت در محل

با توجه به نیاز مشتریان گرامی علاوه بر روش پرداخت وجه سفارش ها به صورت آنلاین، خدمات پرداخت کارت به کارت و پرداخت در محل نیز به روش های پرداخت سفارش در فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر افزوده شده است. به طور کلی اولویت ارسال کالا از انبار با سفارش‌هایی است که به صورت آنلاین پرداخت شوند بنابراین بهتر است کاربران محترم جهت تسریع در روند پردازش و ارسال سفارش‌ها، پرداخت اینترنتی را در اولویت قرار دهند. مشتریانی که علاقه مند به پرداخت هزینه هنگام دریافت کالا می باشند با در نظر گرفتن نکات زیر می‌توانند هنگام خرید آنلاین، گزینه پرداخت در محل را انتخاب، خرید را نهایی و تسویه حساب را هنگام دریافت کالا انجام دهند.

شرایط پرداخت در محل انتخاب سنتر

  • طرح پرداخت در محل در حال حاضر برای کلیه کالاهای سایت و برای استان های تهران و البرز اجرا شده است.
  • مشتریان ساکن استان های تهران و البرز می توانند برای خرید هر یک از کالاهای سایت، بدون واریز پیش پرداخت، گزینه پرداخت در محل را انتخاب کنند.
  • تا اطلاع ثانوی پرداخت در محل برای سایر استان ها غیر فعال شده.
تحویل سفارش در انتخاب سنتر

نکات مهم هنگام تحویل سفارش

لطفا هنگام تحویل کالا، پلمپ بودن کالاهای شرکتی و سالم بودن بسته بندی را بررسی کنید. در صورت وجود هرگونه ایراد ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و... با واحد پشتیبانی شرکت سازنده دستگاه تماس گرفته و پس از اطمینان از صحت کالا، رسید تحویل را تایید و کالا را دریافت نمایید.

کالاهایی که نیاز به نصب دارند مانند یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و... در صورتی که توسط مشتری نصب شوند (عدم نصب توسط شرکت مربوطه) از گارانتی محصول خارج شده و شرکت در قبال ایرادات آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد. پس از نصب کالا به وسیله نصاب شرکت، هرگونه ایراد فنی شامل گارانتی می شود و برعهده شرکت ضمانت کننده کالا می باشد و انتخاب سنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.

 

شما میتوانید با مطالعه سوالات متداول پرداخت در محل از دیگر شرایط و نحوه خرید کالا به صورت پرداخت در محل با خبر شوید.

سوالات بیشتر