پرداخت در محل

 

پرداخت در محل  در سراسر کشور: با توجه به نیاز مشتریان گرامی علاوه بر روش پرداخت وجه سفارش ها به صورت آنلاین، خدمات پرداخت کارت به کارت و پرداخت در محل نیز به روش های پرداخت سفارش در فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر افزوده شده است.

سامانه فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر به گونه ای طراحی شده است که اولویت ارسال کالا از انبار را به سفارش هایی می دهد که از درگاه بانکی به صورت آنلاین پرداخت شوند بنابراین پسندیده است کاربران محترم جهت تسریع در روند پردازش و ارسال سفارش ها، پرداخت اینترنتی را در اولویت قرار دهند.

پرداخت کارت به کارت هزینه سفارش های آنلاین به عنوان یکی از روش های پرکاربرد و محبوب کاربران در خریدهای اینترنتی نیز گزینه مناسبی برای تکمیل خرید است. مشتریانی که علاقه مند به پرداخت هزینه هنگام دریافت کالا می باشند با در نظر گرفتن نکات زیر می توانند هنگام خرید آنلاین، گزینه پرداخت در محل را انتخاب، خرید را نهایی و تسویه حساب را هنگام دریافت کالا انجام دهند.

شرایط پرداخت در محل برای مشتریان شهر تهران؛

  • سفارش بیش از یک مرسوله نباشد.
  • کالای سفارش داده شده، سنگین و حجیم نباشد.
  • ارسال سفارش با پست یا باربری نباشد.

شرایط پرداخت در محل برای حومه تهران و شهرستان ها:

  • طول، عرض و ارتفاع کالا بیش از ۱۰۰ سانتی متر نباشد.
  • ارزش سفارش بیش از ۱۵ میلیون تومان نباشد.
  • وزن کالا بیش از ۶۰ کیلوگرم نباشد.

یخچال فریزر و ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولر گازی، بخاری گازی و شومینه ای و تلویزیون 55 اینچ وبالاتر امکان ارسال با شرایط پرداخت در محل برای حومه تهران و شهرستان ها را ندارند.

 چگونه سفارش ها را تحویل بگیریم؟

سفارش های پرداخت آنلاین تا دو روز کاری و سفارش های پرداخت در محل تا سه روز کاری تحویل داده می شوند.

پلمپ بودن کالاهای شرکتی و سالم بودن بسته بندی کالاها را هنگام تحویل گرفتن، بررسی نمایید. در صورت وجود هرگونه ایراد ظاهری مانند شکستگی، خط و خش و... با واحد پشتیبانی شرکت سازنده دستگاه تماس گرفته و پس از اطمینان از صحت کالا، رسید تحویل را تایید و کالا را دریافت نمایید.

کالاهایی که نیاز به نصب دارند مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و... در صورتی که توسط مشتری نصب شوند از گارانتی محصول خارج شده و شرکت در قبال ایرادات آن هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

پس از نصب کالا به وسیله نصاب شرکت، هرگونه ایراد فنی شامل گارانتی می شود و برعهده شرکت ضمانت کننده کالا می باشد و انتخاب سنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد.