هدیه اولین خرید

فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی امتیاز ویژه ای با نام هدیه اولین خرید برای اولین خرید آنلاین مشتریان گرامی در نظر گرفته است. شما نیز می توانید با پرداخت آنلاین اولین خرید از فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر، هیجان دریافت تخفیف بیشتر به عنوان هدیه در سبد اولین خرید اینترنتی از این فروشگاه را تجربه نمایید.  تمامی محصولات مشمول کد هدیه اولین خرید می باشند و این کد پیش از پرداخت آنلاین هزینه سفارش در دسترس خریداران محترم قرار می گیرد. کاربران محترمی که برای اولین خرید اینترنتی کالاهای تخفیف دار را به سبد خرید اضافه می نمایند نیز از هدیه اولین خرید آنلاین بهره مند خواهند شد. لذت خرید اینترنتی آسان و مطمئن لوازم خانگی را در انتخاب سنتر تجربه نمایید. انتخاب با شماست.


مشاهده محصولات تخفیف دار:


آشنایی با مرکز مشاوره تخصصی رایگان خرید لوازم خانگی

مجموعه انتخاب سنتر در راستای همراهی هموطنان ارجمند در انتخاب و خرید صحیح لوازم خانگی مورد نیاز با مناسب ترین قیمت و اطمینان از اصل بودن کالا، اقدام به تجهیز و راه اندازی مرکز مشاوره تخصصی رایگان لوازم خانگی نموده است. مشاوران و کارشناسان این مرکز در روزهای کاری و از ساعت 9 صبح الی 20 پاسخگوی هموطنان ارجمند در سراسر کشور می باشند. 
فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر فروش را آغاز تعهد می داند و کارشناسان فروش و پشتیبانی این مجموعه آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به خریداران محترم می باشند. این مجموعه در راستای افزایش قدرت خرید مشتریان محترم در تمام نقاط کشور، همواره طرح های فروش اقساطی لوازم خانگی را با شرایط آسان طراحی و اجرا می نماید. کاربران محترم جهت دریافت اطلاعات تکمیلی از شرایط فروش اقساطی لوازم خانگی می توانند با مرکز مشاوره تخصصی رایگان این مجموعه ارتباط برقرار نمایند.