پیش فروش لوازم خانگی در انتخاب سنتر

 

تو ماه های اخیر به خاطر افزایش ناگهانی قیمت‌ها و کم شدن قدرت خرید، مردم خرید بعضی از لوازم ضروری شونو به تعویق میندازن. از طرف دیگه، پس انداز کردن هم تو این شرایط چندان منطقی به نظر نمیاد. به همین دلیل انتخاب سنتر برای اولین بار تو ایران طرح ویژه پیش فروش لوازم خانگی رو برای مشتریانش فراهم کرده تا اونها بتونن کالاهای مورد نیازشونو با قیمتی کمتر از قیمت روز بازار خریداری کنن. در طرح پیش خرید لوازم خانگی در انتخاب سنتر، زمان تحویل کالا بین 20 تا 60 روز کاریه. برای مشاهده قیمت پیش فروش، پس از وارد شدن به صفحه محصول گزینه فروش با تحویل سریع را انتخاب کنید.

مشاهده کالاها

 

مزایای طرح پیش فروش انتخاب سنتر

مهمترین مزیت طرح پیش خرید لوازم خانگی در انتخاب سنتر اینه که شما محصولو امروز به قیمتی پایین‌تر از قیمت روز بازار می‌خرین و نهایتا تا 2 ماه بعد تحویل می‌گیرید. بنابراین اگه تو این دو ماه هر افزایش قیمتی اتفاق بیفته، شما ضرر نمی کنید. این یه پیشنهاد عالی برای کسایی هستش که در حال خرید جهیزیه هستن و دغدغه جا برای نگهداری وسایل دارن. امتیاز دیگه این طرح اینه که همه کالاهایی که قابلیت پیش فروش دارن ارسالشون به کل ایران رایگانه. برای مثال اگه قیمت یه کالایی داخل سایت 20 میلیون هست، شما میتونید اونو با قیمت 18/900 پیش خرید کنید و تا 60 روز کاری محصولتونو بدون هزینه ارسال و به صورت رایگان تحویل بگیرید.

مزیت دیگه این طرح اینه که امکان پیش خرید کردن کالاهای ناموجودی که شامل این طرح هستن هم وجود داره. این یه امکان فوق العاده برای کساییه که به دنبال یه مدل خاص هستن که تو بازار موجود نیست. 

 

 

با اطمینان از انتخاب سنتر خرید کن!

معمولا مشتریانی که کالایی رو پیش خرید می کنن، دغدغه‌شون اصل بودن کالا و تحویل به موقع سفارشه. انتخاب سنتر دارای مجوز رسمی از اتحادیه لوازم خانگی و لوازم صوتی و تصویریه، و همچنین نماینده رسمی گروه صنعتی انتخاب در برندهای دوو، اسنوا، تکنوگاز و بست. شما می‌تونین صحت این موضوعو از طریق سایت‌های دوو و اسنوا از قسمت نمایندگی‌ها بررسی کنید. همچنین فروشگاه لوازم خانگی انتخاب سنتر دارای 5 شعبه حضوری در تهران هست که یه امتیاز خوب برای کسایی هست که علاقه دارن قبل از خرید، کالا رو از نزدیک ببینن.


انتخاب سنتر فقط فروشگاه اینترنتی نیست!

مجموعه انتخاب سنتر با ویترینی کامل از همه برندهای لوازم خانگی و 5 شعبه فروشگاهی در تهران، تمام تلاش خودش رو برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان انجام میده. مشتریان محترم ساکن تهران می تونند در صورت تمایل از نزدیک کالاهای مورد نظرشونو ببینن و از مشاوره خرید تیم حرفه ای فروش انتخاب سنتر استفاده کنند.

بیشتر بدانید

 

انتخاب سنتر نمایندگی رسمی برندهای دوو و اسنوا

انتخاب سنتر دارای مجوز رسمی فروش لوازم خانگی بوده و نماینده رسمی برندهای دوو، اسنوا، تکنوگاز و بست (گروه صنعتی انتخاب) می باشد. 


سوالات شما

1- کدوم کالاها قابلیت پیش فروش رو دارن؟

پاسخ: در هر دسته بندی، با انتخاب فیلتر پیش فروش می‌تونید کالاهایی که قابلیت پیش خرید دارن رو ببینید.

2- هزینه ارسال کالاهای پیش فروش شده به چه صورته؟

پاسخ: در طرح پیش فروش لوازم خانگی، ارسال کالاها به سراسر ایران رایگانه

3- هزینه ارسال کالاهای پیش فروش شده به چه صورته؟

در طرح پیش فروش لوازم خانگی، ارسال کالاها به سراسر ایران رایگان می باشد.

سوالات بیشتر