نمایندگی فروش لوازم خانگی انتخاب سنتر

 

مزیت‌ های فروش آنلاین لوازم خانگی در انتخاب سنتر

• تنوع بالای محصولات و برندهای لوازم خانگی
امکان فروش بیش از 10 هزار کالا در دسته بندی های متنوع

• فروش آنلاین 24 ساعته
در تمام طول هفته و در هر ساعتی می توانید در سایت فاکتور ثبت کنید و بفروشید

• تأمین و ارسال کالا توسط انتخاب سنتر
تمامی فرایند تامین کالا، معرفی محصولات و ارسال را به تیم انتخاب سنتر بسپارید

• آموزش استفاده از پنل 
روش استفاده از پنل فروش و ثبت فاکتور پس از ثبت نام به شما آموزش داده می شود


در چند مرحله ساده نماینده فروش انتخاب سنتر شوید

 

فرم ثبت نام نماینده فروش لوازم خانگی

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد
شماره همراه نامعتبر است
بخش هایی که دارای علامت * هستند الزامی می‌باشند


 

 

چرا انتخاب سنتر؟

 

مجموعه انتخاب سنتر با دو فروشگاه حضوری در قلب بازار لوازم خانگی تهران، شرایط مشاهده حضوری محصولات برندهای دوو و اسنوا را فراهم کرده است. تنوع بالای محصولات در کنار پشتیبانی و مشاوره تیم متخصص فروش انتخاب سنتر ، شرایط ایده آلی را برای خرید مشتریان گرامی ایجاد کرده است. دو مزیت ویژه انتخاب سنتر یعنی ارسال فوق سریع حتی برای کالاهای بزرگ و پرداخت درب منزل، انتخاب سنتر را از سایر فروشگاه های اینترنتی لوازم خانگی متمایز می کند. در نهایت تلاش ما در انتخاب سنتر ارائه محصولات برندهای معتبر با ضمانت نامه رسمی و پایین ترین قیمت بازار است.

 

همراه با انتخاب سنتر درآمد کسب کنید!
انتخاب سنتر این امکان را برای علاقه مندان به فروش لوازم خانگی فراهم کرده است تا بدون نیاز به داشتن سایت و دردسر های تامین و ارسال کالا، تنها با داشتن سابقه فروش و توانایی در جذب مشتری  بتواننداز سایت انتخاب سنتر کسب درآمد کنند. برای دریافت نمایندگی فروش لوازم خانگی باید به این نکته توجه کنید که انتخاب سنتر در ازای هر فاکتور ثبت شده توسط فروشنده، درصدی به عنوان کمیسیون پرداخت می‌کند. در انتخاب سنتر میزان کمیسیون فروشنده برای هر دسته بندی متفاوت است. بنابراین جدول کمیسیون با جزئیات پس از ثبت نام برای شما ارسال می شود.


روشهای ارسال لوازم خانگی در انتخاب سنتر
یکی از مهمترین مزایای انتخاب سنتر نسبت به سایر فروشگاه های اینترنتی لوازم خانگی، تحویل فوق سریع کالا به سراسر کشور می باشد. واحد ارسال انتخاب سنتر سفارشات محدوده تهران و البرز را کمتر از 4 ساعت و سایر شهرستان ها را نهایتا تا 48 ساعت بدست مشتری می رساند. سفارشات استان های تهران و البرز توسط واحد ارسال مخصوص انتخاب سنتر و سایر شهرستان ها توسط تیپاکس و باربری شهرستان انجام می گیرد.


سوالات متداول

1- ثبت نام به عنوان نماینده فروش لوازم خانگی در انتخاب سنتر به چه معناست؟

شما پس از ثبت نام و تایید اطلاعات توسط کارشناسان می‌توانید برای کالاهای موجود در سایت انتخاب سنتر مشتری جذب کنید و به ازای ثبت هر فاکتور در پنل فروشندگان، کمیسیون دریافت کنید. بنابراین فرایند فروش به صورت آنلاین و محدود به کالاهای موجود در سایت می باشد و امکان افزودن کالاهای فروشگاه شما در پنل وجود ندارد. 

2- آیا کسانی که فروشگاه حضوری ندارند می توانند ثبت نام کنند؟

بله، تمام کسانی که سابقه فروش دارند می توانند در این طرح شرکت کنند و فرم ثبت نام را تکمیل کنند.