نمایندگی فروش لوازم خانگی انتخاب سنتر

انتخاب سنتر یه بستر فوق العاده برای فروشندگان فراهم کرده تا بتونن انواع لوازم خانگی رو به مشتریان در سراسر ایران و تو پربازدیدترین فروشگاه آنلاین لوازم خانگی به فروش برسونن و کمیسیون بگیرن. تنوع کالایی جذاب، مشاوره تخصصی خرید، پشتیبانی حرفه ای و شبکه حمل و نقل اختصاصی انتخاب سنتر، این فروشگاه رو به اولین مقصد برای خرید لوازم خانگی تبدیل کرده. بیش از 15 هزار بازدید روزانه و حدود 10 هزار کالا از تمامی برندها در سایت، این امتیاز رو برای نمایندگان فروش فراهم میکنه تا بتونن کسب درآمد خوبی داشته باشن. فقط کافیه بعد از مطالعه جزئیات این طرح با تکمیل فرم ثبت نام قدم اول رو به سمت کسب درآمد بردارن.

ثبت نام

 

تفاوت نمایندگی فروش انتخاب سنتر با طرح های مشابه همکاری در فروش

در طرح های مشابه تحت عنوان "همکاری در فروش" شما به عنوان فروشنده وظیفه تامین، معرفی، قیمت گذاری و ارسال کالا رو به عهده خواهید داشت اما در طرح نمایندگی فروش انتخاب سنتر برای اولین بار این امکان برای شما به وجود اومده که بدون داشتن دردسرهای تامین، معرفی و ارسال کالا و فقط با ثبت سفارش از طریق گوشی برای مشتری، کمیسیون بگیرید و درآمدتونو افزایش بدید. شما تنها با داشتن سابقه فروشندگی و توانایی جذب مشتری برای کالاهای سایت می تونید با ما همکاری داشته باشید.

 

 

 

در چند مرحله ساده نماینده فروش انتخاب سنتر شوید

در مرحله اول با تکمیل فرم ثبت نام، درخواست خودتونو ثبت کنید تا بعد از بررسی و تایید اولیه توسط کارشناسان ما، فرم قرارداد برای شما ارسال بشه. تو این مرحله با دریافت پنل فروشندگان میتونید برای مشتریان ثبت سفارش کنید. بعد از ثبت سفارش کالا داخل پنل، سفارشتون توسط انتخاب سنتر پردازش و ارسال میشه و به دست مشتری میرسه. به همین راحتی و با نهایی شدن سفارش مشتری، کمیسیون دریافت می کنید. میزان کمیسیون هر دسته کالایی پس از امضای قرارداد و شروع همکاری برای نمایندگان فروش ارسال می شود.

 

فرم ثبت نام نماینده فروش لوازم خانگی

در طرح نماینده فروش انتخاب سنتر طی چند مرحله ساده همکاری خود را با ما آغاز کرده و کسب درآمد کنید. تنها کافی است تا با تکمیل فرم ثبت نام گام اول را برداشته و منتظر تماس کارشناس انتخاب سنتر شوید. همه کسانی که سابقه فروشندگی یا بازاریابی دارند می توانند ثبت نام کنند. همچنین فروشندگانی که فروشگاه حضوری دارند، باید تصویر جواز کسب خود آپلود کنید.

ثبت نام

اینجا انتخاب سنتره

مجموعه بزرگ انتخاب سنتر با ویترینی بزرگ از انواع لوازم خانگی از همه برندها و تیم متخصص فروش و پشتیبانی، شرایط ایده آلی رو برای فروشندگان فراهم کرده تا بتونن در هر جایی از ایران و فقط با گوشی موبایل شون ثبت سفارش کنند و کمیسیون بگیرند. انتخاب سنتر با 5 شعبه فروشگاه حضوری خدمات خودش رو به مشتریان ساکن شهر تهران ارائه می کنه. ما در انتخاب سنتر از ساعت 9 صبح تا 12 شب پاسخگوی سوالات مشتریان هستیم و در تلاشیم تا بهترین تجربه خرید اینترنتی رو فراهم کنیم.

سوالات شما

1- ثبت نام به عنوان نماینده فروش لوازم خانگی در انتخاب سنتر به چه معناست؟

شما پس از ثبت نام و تایید اطلاعات توسط کارشناسان می‌توانید برای کالاهای موجود در سایت انتخاب سنتر مشتری جذب کنید و به ازای ثبت هر فاکتور در پنل فروشندگان، کمیسیون دریافت کنید. بنابراین فرایند فروش به صورت آنلاین و محدود به کالاهای موجود در سایت می باشد و امکان افزودن کالاهای فروشگاه شما در پنل وجود ندارد. 

2- آیا کسانی که فروشگاه حضوری ندارند می توانند ثبت نام کنند؟

بله، تمام کسانی که سابقه فروش دارند می توانند در این طرح شرکت کنند و پنل فروش دریافت کنند.