قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

قیمت جاروبرقی فیلیپس

جاروبرقی فیلیپس از دیگر محصولات این برند است که با تکنولوژی فیلتراسیون توسط آب و فیلتر خروجی HEPA 13 با قابلیت جذب بالا مورد توجه قرار گرفته است. فیلیپس در چرخه تولیدات خود، با گسترش واحد تحیق و توسعه و دستیابی به تکنولوژی نوین ، توانست توجه مشتریان را جلب نماید. این شرکت با قرار دادن ویژگی های خاص برای هر محصول، مدل های بیشتری را روانه بازار کرده است. برای اطلاع از این ویژگی ها و قیمت جاروبرقی فیلیپس به جدول پیش رو مراجعه نمایید و بر روی تصویر یا مدل مورد نظر خود کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات جاروبرقی فیلیپس

قیمت جاروبرقی فیلیپس

قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8924

جاروبرقی کیسه دار فیلیپس با قدرت موتور 2200 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 500 وات را دارا میباشد. فیلتر این جاروبرقی از نوع فیلتر هپا 13 با قابلیت جذب 99.95% ذرات در هوایی خروجی است.قابل توجه است که حجم مخزن این جاروبرقی 4 لیتر است و سیستم خودکار روشن و خاموش این جاروبرقی دستگاه را به طور خودکار در هنگام استفاده روشن نموده و در صورت عدم استفاده خاموش می نماید.

قیمت جاروبرقی فیلیپس
قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8588

جاروبرقی کیسه دار فیلیپس با قدرت موتور 2100 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 450 وات را دارا میباشد. دارای فیلتر با قابلیت جذب (99.9%) ریزترین گرد و خاک های هوای خروجی مناسب برای افراد دارای حساسیت های شخصی. مخزن این جاروبرقی 4 لیتری بوده و از دیگر ویژگی های آن میتوان به لوله تلسکوپی 2 تکه، چرخ ها از جنس لاستیک و وزن 5.2 کیلوگرم اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی فیلیپس
قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8385

جاروبرقی کیسه دار فیلیپس با قدرت موتور 2000 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 375 وات را دارا میباشد. دارای فیلتر خروجی Super Clean و فیلتر موتور یک لایه ی اسفنجی میباشد. فن آوری Airflow Max در این جاروبرقی علاوه بر افزایش جریان هوا، به کیسه اجازه می دهد تا به صورت یکسان درون محفظه باز شود و در نتیجه حتی هنگامی که کیسه پر است بیش ترین مکش تجربه گردد.

قیمت جاروبرقی فیلیپس
قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8451

جاروبرقی کیسه دار فیلیپس با قدرت موتور 1900 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 320 وات را دارا میباشد. حجم کیسه جاروبرقی 3 لیتری در نظر گرفته شده است و لوله تلسکوپی آلومینیومی دستگاه سبک بوده و امکان تنظیم شدن به میزان دلخواه را دارد طوری که دسترسی به نقاط دور بسیار آسان می باشد. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به سیمی با طول 5 متر و نشانگر پر شدن کیسه آن اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی فیلیپس
قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8450

جاروبرقی کیسه دار فیلیپس با قدرت موتور 1800 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 300 وات را دارا میباشد. حجم کیسه جاروبرقی 3 لیتری در نظر گرفته شده است و لوله تلسکوپی آلومینیومی دستگاه سبک بوده و امکان تنظیم شدن به میزان دلخواه را دارد طوری که دسترسی به نقاط دور بسیار آسان می باشد همچنین این لوله طوری طراحی شده که دسترسی به نقاط سخت نیز امکان پذیر است.

قیمت جاروبرقی فیلیپس
قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8444

جاروبرقی کیسه دار فیلیپس با قدرت موتور 1600 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 250 وات را دارا میباشد. حجم کیسه جاروبرقی 3 لیتری در نظر گرفته شده است و لوله تلسکوپی آلومینیومی دستگاه سبک بوده و امکان تنظیم شدن به میزان دلخواه را دارد طوری که دسترسی به نقاط دور بسیار آسان می باشد. فیلیپس در این دستگاه برای جلوگیری از انتشار گرد و غبار در فضای اتاق، فیلتر خروجی قرار داده است.

قیمت جاروبرقی فیلیپس
قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8950

جاروبرقی بدون کیسه فیلیپس با قدرت موتور 2000 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 220 وات را دارا میباشد. این جاروبرقی دارای فیلتر خروجی HEPA 13 با قابلیت جذب حداقل %99.95 گرد و خاك است. تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه فن آوری فیلتراسیون توسط آب AquaWeb است. برای مطبوع تر شدن هوای خروجی می توان از صابون بدون كف و یا عطر در مخزن آب استفاده نمود.

قیمت جاروبرقی فیلیپس
قیمت جاروبرقی فیلیپس | مدل FC8764

جاروبرقی بدون کیسه فیلیپس با قدرت موتور 2100 وات، این جاروبرقی قدرت مکش 370 وات را دارا میباشد. فیلتر این جاروبرقی از نوع فیلتر اسفنجی، با دوام و قابل شستشو است. مخزن خاك دستگاه به گونه ای طراحی شده كه بدون ایجاد گرد و خاك، خالی می گردد. این جارو قابلیت جارو كردن تا شعاع 10 متری را دارد و از فن آوری PowerCyclone4 بهره میبرد.

قیمت جاروبرقی فیلیپس

قیمت جاروبرقی فیلیپس

قیمت جاروبرقی فیلیپس

برای خرید جاروبرقی فیلیپس بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت جاروبرقی فیلیپس آشنا باشید تا بتوانید بهترین جاروبرقی فیلیپس را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید جاروبرقی فیلیپس از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات فیلیپس دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت جاروبرقی فیلیپس آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات فیلیپس این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات فیلیپس با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات فیلیپس  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی فیلیپس  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات فیلیپس ( PHILIPS )  می باشد.

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت جاروبرقی فیلیپس