قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت جاروبرقی هیتاچی

جاروبرقی هیتاچی جهت پاسخ به سلایق مختلف در رنگهای نقره ای، سفید، مشکی، قرمز، بژ، استیل نقره ای تولید و ارائه شده است. تمام جاروبرقی های هیتاچی به فیلترهای ضد حساسیت پنج مرحله ای مجهز شده اند. جاروبرقی هیتاچی قابلیت کنترل مکش را دارند و در توان های مصرفی متفاوتی در بازار موجود هستند. برای خرید جاروبرقی هیتاچی نیاز به اطلاعاتی در ارتباط با هر یک از مدلهای آن دارید، میتوانید به اطلاعات جدول محصولات مراجعه نمایید و از جزئیات و قیمت جاروبرقی هیتاچی مطلع گردید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات جاروبرقی هیتاچی

قیمت جاروبرقی هیتاچی

قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CVBA22VCTBWPH

جاروبرقی هیتاچی مدل CVBA22VCTBWPH به رنگ سفید میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2200 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، دسته ارگونامیک، سیم جمع کن خودکار، کلید تنظیم میزان مکش و نشانگر پر شدن کیسه مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله تلسکوپی، چرخ‌های بزرگ برای حرکت آسان بر روی انواع سطوح، 6/5 متر طول سیم و حجم کیسه 6 لیتری اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CVBA22VBRE

جاروبرقی هیتاچی مدل CVBA22VBRE به رنگ قرمز میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2200 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، دسته ارگونامیک، سیم جمع کن خودکار، کلید تنظیم میزان مکش و نشانگر پر شدن کیسه مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله تلسکوپی، چرخ‌های بزرگ برای حرکت آسان بر روی انواع سطوح، 6/5 متر طول سیم و حجم کیسه 6 لیتری اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CVBA22VDBK

جاروبرقی هیتاچی مدل CVBA22VDBK به رنگ مشکی میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2200 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، دسته ارگونامیک، سیم جمع کن خودکار، کلید تنظیم میزان مکش و نشانگر پر شدن کیسه مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله تلسکوپی، چرخ‌های بزرگ برای حرکت آسان بر روی انواع سطوح، 6/5 متر طول سیم و حجم کیسه 6 لیتری اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CVBA18V24CTBPWH

جاروبرقی هیتاچی مدل CVBA18V24CTBPWH به رنگ سفید میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 1800 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، دسته ارگونامیک، سیم جمع کن خودکار، کلید تنظیم میزان مکش و نشانگر پر شدن کیسه مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله تلسکوپی، چرخ‌های بزرگ برای حرکت آسان بر روی انواع سطوح و نوار Air Bumper اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CVBA20V24CTBBRE

جاروبرقی هیتاچی مدل CVBA20V24CTBBRE به رنگ قرمز میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2100 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، دسته ارگونامیک، سیم جمع کن خودکار، کلید تنظیم میزان مکش و نشانگر پر شدن کیسه مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله تلسکوپی، چرخ‌های بزرگ برای حرکت آسان بر روی انواع سطوح، 6/5 متر طول سیم و حجم کیسه 6 لیتری اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CVBA20V24CTBSGR

جاروبرقی هیتاچی مدل CVBA20V24CTBSGR به رنگ نقره ای میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2100 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، دسته ارگونامیک، سیم جمع کن خودکار، کلید تنظیم میزان مکش و نشانگر پر شدن کیسه مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به لوله تلسکوپی، چرخ‌های بزرگ برای حرکت آسان بر روی انواع سطوح، 6/5 متر طول سیم و حجم کیسه 6 لیتری اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CV960Y24CTBPG

جاروبرقی هیتاچی مدل CV960Y24CTBPG به رنگ استیل نقره ای میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2100 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، لوله تلسکوپی و لوله خرطومی، بدنه فلزی مقاوم در برابر ضربه و سیم جمع کن مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به قابلیت کنترل مکش دستگاه، قدرت مکش متغییر قابل کنترل، گردش لوله 360 درجه، خالی کردن مخزن زباله به آسانی و بدون نیاز به کیسه اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CV960Y24CTBWR

جاروبرقی هیتاچی مدل CV960Y24CTBWR به رنگ قرمز میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2100 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، لوله تلسکوپی و لوله خرطومی، بدنه فلزی مقاوم در برابر ضربه و سیم جمع کن مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به قابلیت کنترل مکش دستگاه، قدرت مکش متغییر قابل کنترل، گردش لوله 360 درجه، خالی کردن مخزن زباله به آسانی و بدون نیاز به کیسه اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CV970Y24CTBTG

جاروبرقی هیتاچی مدل CV970Y24CTBTG ساخت تایلند و به رنگ بژ میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2200 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، لوله تلسکوپی و سیم جمع کن مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به قدرت مکش متغییر قابل کنترل، طول کابل برق7.5 متر و گنجایش مخزن21 لیتری اشاره کرد.

 

 

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CV950Y24CTBWR

جاروبرقی هیتاچی مدل CV950Y24CTBWR به رنگ سفید میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2000 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، لوله تلسکوپی و لوله خرطومی، بدنه فلزی مقاوم در برابر ضربه و سیم جمع کن مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به قابلیت کنترل مکش دستگاه، گردش لوله 360 درجه، خالی کردن مخزن زباله به آسانی، فیلتر پارچه ای قابل شست‌وشو و امکان قرارگیری لوازم جانبی بر روی خود دستگاه بدون نیاز به کیسه اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CV950Y24CTBBK

جاروبرقی هیتاچی مدل CV950Y24CTBBK به رنگ مشکی میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2000 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، لوله تلسکوپی و لوله خرطومی، بدنه فلزی مقاوم در برابر ضربه و سیم جمع کن مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به قابلیت کنترل مکش دستگاه، گردش لوله 360 درجه، خالی کردن مخزن زباله به آسانی، فیلتر پارچه ای قابل شست‌وشو و امکان قرارگیری لوازم جانبی بر روی خود دستگاه بدون نیاز به کیسه اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی
قیمت جاروبرقی هیتاچی | مدل CV950Y24CTBPG

جاروبرقی هیتاچی مدل CV950Y24CTBPG به رنگ قرمز میباشد. این جاروبرقی دارای توان مصرفی 2000 وات میباشد و برچسب انرژی +A را به خود اختصاص داده است. هیتاچی این جاروبرقی را به امکاناتی همچون فیلتر ضد حساسیت 5 مرحله ای، لوله تلسکوپی و لوله خرطومی، بدنه فلزی مقاوم در برابر ضربه و سیم جمع کن مجهز کرده است. از دیگر ویژگی های این جاروبرقی میتوان به قابلیت کنترل مکش دستگاه، گردش لوله 360 درجه، خالی کردن مخزن زباله به آسانی، فیلتر پارچه ای قابل شست‌وشو و امکان قرارگیری لوازم جانبی بر روی خود دستگاه بدون نیاز به کیسه اشاره کرد.

قیمت جاروبرقی هیتاچی

قیمت جاروبرقی هیتاچی

قیمت جاروبرقی هیتاچی

برای خرید جاروبرقی هیتاچی بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت جاروبرقی هیتاچی آشنا باشید تا بتوانید بهترین جاروبرقی هیتاچی را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید جاروبرقی هیتاچی از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات هیتاچی دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت جاروبرقی هیتاچی آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات هیتاچی این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات هیتاچی با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات هیتاچی  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی هیتاچی  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات هیتاچی ( HITACHI )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت جاروبرقی هیتاچی

       

انتحاب سنتر