قیمت لباسشویی اسنوا - قیمت لباسشویی دوو - قیمت ساید بای ساید اسنوا - قیمت ساید بای ساید دوو - قیمت یخچال اسنوا - قیمت یخچال دوو

0
سبد خرید خالی است!
محصولات شما به روز رسانی
ورود ثبت

ورود

54495 - 021

snowa-logo-401

Daewoo-logo-50m

tecnogas-logo850

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 93

قیمت ساید بای ساید هیتاچی

ساید بای ساید هیتاچی از دسته محصولاتی است که در بازار ایران طرفداران بسیاری دارد. برند هیتاچی یک برند ژاپنی است که علاوه بر لوازم خانگی در زمینه لوازم الکتریکی و ماشین آلات صنعتی نیز فعالیت دارد. ساید بای ساید و یخچال هیتاچی بر مبنای دانش امروزی و نیاز مشتریان تولید شده است و به دلیل کیفیت بالای محصول، از دیگر رقبا پیشی گرفته است. برای خرید، نیاز به اطلاعاتی در ارتباط با تکنولوژی به کار رفته در محصول و قیمت کالا دارید. با رجوع به جدول اطلاعات گردآوری شده ، از جزئیات و همچنین قیمت ساید بای ساید هیتاچی مطلع گردید. روی تصویر و یا مدل موردپسندتان کلیک نمایید.

مشاهده قیمت کلیه محصولات ساید بای ساید هیتاچی

قیمت ساید بای ساید هیتاچی

قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- M700GPRP2X MIR

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- M700GPRP2X MIR از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ نقره ای میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی +++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم خنک کنندگی با جریان هوای چند گانه، سیستم آنتی باکتریال و عملکرد بوزدایی در سطح نانو، سیستم تنظیم رطوبت در محفظه نگهداری میوه و سبزی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به قطعات %100 ژاپنی، صفحه آنتی باکتریال درب و کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب اشاره کرد.

 

 

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- M700GPRP2X MIR

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- M700GPRP2X MIR از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ نقره ای میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی ++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، نوفراست، تکنولوژی برودت زیر صفر درجه، سیستم خنک کنندگی در دمای 60 درجه، سیستم خنک کنندگی با جریان هوای چند گانه، سیستم آنتی باکتریال و عملکرد بوزدایی در سطح نانو، سیستم تنظیم رطوبت در محفظه نگهداری میوه و سبزی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به قطعات %100 ژاپنی، صفحه آنتی باکتریال درب و کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- M700AGPRP4X DIA

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- M700AGPRP4X DIA از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ نقره ای میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی ++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، سیستم نوفراست، تکنولوژی برودت زیر صفر درجه، سیستم خنک کنندگی با جریان هوای چند گانه، سیستم آنتی باکتریال و عملکرد بوزدایی در سطح نانو، سیستم تنظیم رطوبت در محفظه نگهداری میوه و سبزی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به قطعات %100 ژاپنی، صفحه آنتی باکتریال درب، طبقات مقاوم و عریض شیشه نشکن تا 100 کیلوگرم و کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- M700GPRP2 GBK

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- M700GPRP2 GBK از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ مشکی میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی +++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، سیستم ضد برفک و سیستم هشدار بازبودن درب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به یخ‌ساز خودکار، یخ ریز، حسگر دمای Eco و فیلتر مخزن آب اشاره کرد.

 

 

 

 

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- M705GPRP2 GPW

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- M705GPRP2 GPW از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ سفید میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی +++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، سیستم خنک کنندگی در دمای 60 درجه، سیستم خنک کنندگی با جریان هوای چند گانه، سیستم آنتی باکتریال و عملکرد بوزدایی در سطح نانو، سیستم تنظیم رطوبت در محفظه نگهداری میوه و سبزی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به قطعات %100 ژاپنی، صفحه آنتی باکتریال درب و کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- M700GPRP2X MBW

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- M700GPRP2X MBW از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ بژ میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی ++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم خنک کنندگی با جریان هوای چند گانه، سیستم آنتی باکتریال و عملکرد بوزدایی در سطح نانو، سیستم تنظیم رطوبت در محفظه نگهداری میوه و سبزی استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به قطعات %100 ژاپنی، صفحه آنتی باکتریال درب و کاهش در اتلاف سرما در باز و بسته کردن درب اشاره کرد.

 

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- S700GPRP2 GBK

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- S700GPRP2 GBK از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ مشکی میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی +++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، سیستم ضد برفک و سیستم هشدار بازبودن درب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به یخ‌ساز خودکار، یخ ریز، حسگر دمای Eco و فیلتر مخزن آب اشاره کرد.

 

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- S705GPRP2 GPW

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- S705GPRP2 GPW از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ سیلور میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی +++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، سیستم ضد برفک و سیستم هشدار بازبودن درب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به یخ‌ساز خودکار، یخ ریز، حسگر دمای Eco و فیلتر مخزن آب اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- M700GPRP2 GS

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- M700GPRP2 GS از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ نقره ای میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی +++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، سیستم ضد برفک و سیستم هشدار بازبودن درب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به یخ‌ساز خودکار، یخ ریز، حسگر دمای Eco و فیلتر مخزن آب اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید هیتاچی
قیمت ساید بای ساید هیتاچی | مدل R- S700GPRP2 GS

ساید بای ساید هیتاچی مدل R- S700GPRP2 GS از دسته ساید بای ساید های 24 فوت و به رنگ نقره ای میباشد. برچسب انرژی این محصول هیتاچی +++A می باشد. هیتاچی در این مدل از ساید بای ساید خود از تکنولوژی سیستم کنترل اینورتر، سیستم ضد برفک و سیستم هشدار بازبودن درب استفاده کرده است. از دیگر ویژگی های این ساید میتوان به یخ‌ساز خودکار، یخ ریز، حسگر دمای Eco و فیلتر مخزن آب اشاره کرد.

قیمت ساید بای ساید هیتاچی

قیمت ساید بای ساید هیتاچی

قیمت ساید بای ساید هیتاچی

برای خرید ساید بای ساید هیتاچی بهتر است از قبل با مدل ها و حدود قیمت ساید بای ساید هیتاچی آشنا باشید تا بتوانید بهترین ساید بای ساید هیتاچی را با بهترین قیمت خریداری کنید، انتخاب سنتر با شعار بهترین قیمت ، بهترین انتخاب در خدمت شماست، بهتر است برای خرید ساید بای ساید هیتاچی از فروشگاه هایی خرید نمایید که نمایشگاه حضوری برای دیدن کامل محصولات هیتاچی دارند.

انتخاب سنتر این امکان را به شما می دهد که از نمایشگاه انتخاب سنتر به نام هایپر خلیج فارس دیدن کنید و از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت ساید بای ساید هیتاچی آشنا شوید، انتخاب سنتر با عنوان فروشنده محصولات هیتاچی این افتخار را دارد تا با موجود کردن کلیه محصولات هیتاچی با قیمت های عالی در خدمت شما عزیزان باشد.

مشاهده نمایشگاه انتخاب سنتر ( هایپر خلیج فارس )

نمایشگاه هایپر خلیج فارس

 

فروشگاه انتخاب سنتر ارائه دهنده محصولات هیتاچی  با تجربه سالیان متمادی این افتخار را دارد که به شما مشتریان عزیز خدمات  فروش اقساطی لوازم خانگی هیتاچی  با کارت های اعتباری را ارائه دهد. فروشگاه انتخاب سنتر عرضه کننده محصولات هیتاچی ( HITACHI )  می باشد.

 

مشاهده لیست کامل مدل و قیمت ساید بای ساید هیتاچی

       

انتحاب سنتر