درباره ما

 

تاریخچه:

شرکت «آریا تجارت گستر احسان» پس از کسب مجوزهای رسمی از اتحادیه لوازم خانگی در زمینه فروش آنلاین لوازم خانگی و لوازم صوتی و تصویری، مجموعه انتخاب سنتر را بنیان گذاشت. انتخاب سنتر مجموعه ای با چند فروشگاه حقیقی در بورس لوازم خانگی و دو دهه سابقه فعالیت بی وقفه است که با هدف گسترش خدمات در سراسر کشور بر پایه فناوری های نوین، تخصصی ترین فروشگاه آنلاین لوازم خانگی را طراحی و اجرا کرده است. این مجموعه پس از راه اندازی تا به امروز همواره سعی داشته تا با برترین برندهای موجود در بازار  ایران مانند دوو (Daewoo) ، اسنوا (Snowa) ، تکنوگاز (Tecnogas) و بوش (Bosch) اجناس خود را تهیه و در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

 

اهداف:

ارائه خدمات نوین با تکیه بر دانش روز و بهره گیری از توان متخصصان داخلی در راستای تامین نیازهای کاربران و توسعه زیر ساخت ها، چشم انداز این مجموعه است. ایجاد اشتغال و توسعه فضاهای نوین کسب و کار همواره نقشه راه این مجموعه است.

پاسخگویی:

مرکز پاسخگویی این مجموعه با تکیه بر توان فنی کارشناسان و مشاوران برجسته لوازم خانگی در تمامی مراحل از انتخاب تا تحویل و نصب کالا، همراه مشتریان گرامی است. ارتباط با کارشناسان در فضای مجازی نیز روشی نوین در پاسخگویی و مشاوره است.

اطلاع رسانی:

انتخاب صحیح نیاز به شناخت دارد. برای شناخت لوازم خانگی، معرفی کامل و صحیح محصولات مهم است. این مجموعه به روزترین محصولات شرکت های تولید کننده لوازم خانگی بازار را در قالب فایل های تصویری و صوتی در فضای مجازی معرفی و به صورت رایگان  در دسترس عموم قرار می دهد.

تحویل:

کاهش زمان سفارش تا تحویل کالا یکی از بزرگترین افتخارات انتخاب سنتر است. تیم پشتیبانی این مجموعه با سال ها تجربه در ارسال سفارش به تمام نقاط کشور، با توسعه زیرساخت و تکیه بر تجربه های فنی هم اکنون سفارش های شهر تهران را در کمتر از 45 دقیقه و سفارش های سایر نقاط کشور را در کمتر 48 ساعت کاری تحویل خریداران محترم می دهد.

خرید مطمئن:

با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی، هویت صاحب و محل فعالیت کسب وکارهای اینترنتی احراز می شود و کاربران در زمان خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌ كه این فروشگاه اینترنتی‌ به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهد كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسد،‌ می توانند اقدام به خرید كنند. فروشگاه انتخاب سنتر دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت است.

ضمانت:

انتخاب سنتر به عنوان نماینده رسمی شرکت های دوو (Daewoo)، اسنوا (Snowa)، تکنوگاز (Tecnogas)و بوش (Bosch) در بورس لوازم خانگی ایران، مجموعه ای از فروشگاه های حقیقی و اینترنتی است که با کسب مجوزهای لازم از مراجع قانونی سابقه بیش از دو دهه فعالیت در بازار لوازم خانگی را دارد. با استناد به قوانین وزارت صنعت، معدن و تجارت تمامی کالاهای این فروشگاه دارای هولوگرام ثبتی مشخص می باشند و کالاهای قاچاق در انتخاب ‌سنتر عرضه نمی‌شود. توضیحات درج شده در بخش مشخصات کالا در فروشگاه آنلاین انتخاب سنتر مطابق با کالای خریداری شده است. کالاهای موجود در این فروشگاه دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش از نمایندگان رسمی شرکت ها می باشند و به صورت پلمپ و بسته بندی و بدون کوچکترین آسیب دیدگی و دخل و تصرف در قطعات تحویل مشتریان گرامی می شوند.

 

آرامش و اطمینان در خرید اینترنتی

یکی از دغدغه های مردم هنگام خرید اینترنتی این است که چگونه اعتماد کنیم؟ اطمینان از این امر است که فروشگاه اینترنتی به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهد کرد و حقوق مشتریان را به رسمیت می شناسد. تائید کسب و کار اینترنتی توسط یک موسسه و مرکز ثالث ، بیشترین تاثیر در مراجعه و اعتماد خریداران به کسب و کار اینترنتی را دارد. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. فروشگاه انتخاب سنتر توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کرده است.