ارسال سریع

انتخاب سنتر که همیشه رفاه و‌ آسایش شما مشتریان عزیز را اولویت خود قرار داده است با ایجاد سامانه ارسال فوق سریع، با حداکثر سرعت سفارشات شما را به دستتان می‌رساند. شاید باور کردنی نباشد، اما کافی است فقط با چند کلیک در فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر لوازم خانگی دلخواه تان را انتخاب و تا چند ساعت بعد کالای مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرید.
شما می‌توانید با انتخاب سنتر انواع کالاهای موجود در بازار لوازم خانگی را مقایسه کنید و یک خرید مدرن و مطمئن را با تحویل فوری از طریق سامانه ارسال سریع تجربه کنید. با سامانه ارسال سریع انتخاب سنتر فقط تا 4 ساعت در تهران و نهایتا تا 48 ساعت در سایر شهرها لوازم خانگی را درب منزل تحویل بگیرید.

نحوه مشاهده محصولات با قابلیت ارسال سریع

برای مشاهده محصولاتی که در هر دسته بندی قابلیت ارسال فوق سریع دارند، پس از انتخاب دسته بندی دلخواه (برای مثال: تلویزیون، ماشین لباسشویی و...) از طریق فیلتر جستجوی پیشرفته گزینه ارسال امروز را فعال کنید. برای جستجوی آسان‌تر این ویژگی ویدیو را مشاهده کنید.


شرایط ارسال کالاها:

  • در انتخاب سنتر ارسال سفارشات استان های تهران و البرز توسط واحد حمل و نقل انتخاب سنتر انجام می شود. همچنین سفارشات سایر استان های کشور توسط یکی از سه روش: ارسال توسط پست جمهوری اسلامی، تیپاکس و باربری (ویژه سفارشات شهرستان ها) انجام می گیرد.
  • مبالغی که بابت هزینه حمل و نقل کالا به شهرستان ها هنگام ثبت سفارش از مشتری دریافت می گردد، بابت هزینه حمل کالا تا باربری شهر مقصد می باشد. هزینه تخلیه بار در باربری مقصد و هزینه حمل و نقل کالا از باربری تا درب منزل مشتری، بر عهده مشتری می باشد.