داتیس

داتیس | تولید ملی، تثبیت کیفیت عالی

داتیس یک برند ملی است که هسته اولیه آن را مهندسان کاردان ایرانی بنیان نهاده و توانستند گستره محصولات این برند را در زمینه لوازم خانگی وسعت داده و موفق به تولید محصولاتی همچون اجاق گاز صفحه ای ، هود ، سینک ، فر و مایکروویو شوند. این برند در کیفیت حرف برای گفتن دارد و همچنین برای جلب رضایت مشتریان، خدمات پس از فروش بسیار قویی را ارائه کرده است.

دا‌تیس | هود

هود دا‌تیس دارای قدرت مکش 750 تا 900 متر مکعب در ساعت میباشد. دا‌تیس این محصول خود را 18 ماه ضمانت کرده است و 121 ماه خدمات پس از فروش را برای آن در نظر گرفته است. هودهای برند دا‌تیس مجهز به موتور فلزی بدون صدا شده اند.

دا‌تیس | اجاق گاز صفحه ای

اجاق گاز صفحه ای دا‌تیس اولین دارنده استاندارد رضایتمندی مشتری از ایتالیا بوده و دارای 24 ماه ضمانت و 121 ماه خدمات پس از فروش در سراسر ایران است. دا‌تیس اجاق گاز صفحه ای این برند را به ترموکوبل اروکلی اسپانیا تجهیز کرده است.

دا‌تیس | فر و مایکروویو

فر و مایکروویو دا‌تیس دارای گرید انرژی A میباشد. دا‌تیس این محصول را نیز 18 ماه ضمانت کرده است و 121 ماه خدمات پس از فروش برای آن در نظر گرفته است. فر و مایکروویو دا‌تیس به جوجه گردان مجهز شده است.

دا‌تیس | سینک ظرفشویی

سینک ظرفشویی دا‌تیس دارای سیفون اتوماتیک و معمولی است. دا‌تیس سینک های این شرکت را 12 ماه ضمانت کرده است و برای آنها سبد میوه شوی فلزی قرار داده است.

داتیس

داتیس با تکیه بر تجربه بیش از یک دهه و پیاده سازی اصل کیفیت برتر و رضایتمندی مشتری، توانسته است خود را تبدیل به یک برند ممتاز کرده و در عرصه لوازم خانگی با برندهای همتای جهانی خود سرسختانه رقابت نماید. این برند علاوه بر استانداردهای داخلی و بین المللی در زمینه کیفیت، توانسته است با ارائه خدمات پس از فروش بسیار قوی گواهینامه جداگانه استاندارد رضایت مندی مشتری از TUV ایتالیا را دریافت نموده که نشان از مدیریت در ارائه خدمات به مشتریان و رضایت مندی مشتری است.