قیمت اسپرسوساز

قیمت اسپرسوساز

اسپرسوساز امروزه از محبوب ترین دستگاه های موجود در بازار بین طرفداران قهوه می باشند. اسپرسو به خاطر داشتن کافئین، در اول صبح و یا در اوج خستگی میتواند به خوبی انرژی لازم بدن را تامین کند. اسپرسو اولین بار در ایتالیا و با عبور دادن آب جوش بین دانه های قهوه به وجود آمد و کم کم طرفداران زیادی را بین مردم پیدا کرد. طبق تحقیقات علمی نوشیدن اسپرسو میتواند روی سیستم مغزی ما تاثیرگذار باشد و و باعث افزایش حافظه و تمرکز شود و نیز خطر ابتلا به سکته ی مغزی و دیابت را نیز کاهش دهد، پس اگر از طرفداران قهوه و اسپرسو هستید و از خوردن آن لذت می برید وجود یک اسپرسو ساز در خانه میتواند نقش مهمی را ایفا کند. قیمت اسپرسوساز ها با توجه به مدل و شرکت تولید کننده، دارای قیمت های مختلفی هستند.

 

انواع اسپرسوساز

انواع اسپرسوساز

اسپرسوساز خانگی: اگر خوردن قهوه از عادات روزانه شماست وجود یک اسپرسو ساز خانگی باعث می شود که از خوردن قهوه در کنار خانواده لذت ببرید، این دستگاه باید بدنه ی محکمی داشته باشد و قدرت کافی را برای تهیه یک فنجان قهوه داشته باشد.

اسپرسوساز مسافرتی: این نوع اسپرسوساز همانطور که از نامش پیداست به راحتی حمل می‌شود و در مسافرت ها و هرجا که شما هوس قهوه کردید، میتواند شما را به نوشیدن یک قهوه داغ دعوت کند. این مدل اسپرسو ساز ها هم در نوع برقی و یا غیر برقی تولید شده اند.

اسپرسو ساز برقی: اگر همیشه وقت رفتن به کافه مورد علاقه خود را ندارید میتوانید با خرید یک اسپرسو ساز برقی کافه کوچکی را در گوشه منزلتان درست کنید تا هر وقت قصد نوشیدن قهوه را داشتید در زمان کوتاهی آن را آماده کنید.

اسپرسوساز کپسولی: این دستگاه کاملا حرفه ای می باشد و به خوبی بهترین قهوه اسپرسو ها را تهیه می کند. در این دستگاه قهوه بعد از فشرده شدن توسط کپسول داخل مخزن قهوه ساز قرار می گیرد و در زمان کوتاهی قهوه شما آماده می شود.

 

قیمت اسپرسوساز

قیمت اسپرسوساز

امروزه در بازار دستگاه های اسپرسوساز زیادی با تنوع های مختلف در بازار موجود است که هر کدام دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند و همین قابلیت ها و همچنین برند دستگاه تاثیر مستقیمی بر روی قیمت اسپرسوساز دارد. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر یک فضا را برای برسی و مشاهده    اسپرسوساز های موجود در بازار را فراهم کرده تا مشتریان بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر را با یکدیگر مقایسه و سپس اقدام به خریدی هوشمندانه کنند. انتخاب سنتر بهترین مدل ها و برند های اسپرسوساز را در سایت موجود کرده تا تنوع برای خرید بالا باشد و مشتریان بتوانند به راحتی و با توجه به دکوراسیون و قابلیت های مد نظر، دستگاه اسپرسوساز خود را انتخاب کنند.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 51000000 تومان

دسته بندی ها