قیمت ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی اسنوا

از جدیدترین دستاوردهای صنعت لوازم خانگی، ماشین های ظرفشویی هستندکه توسط شرکت اسنوا با بروز ترین و زیباترین شکل طراحی و تولید میشوند که با استفاده از آب و شوینده های موجود، به کمک فواره ها و آبپاش ها ، با سرعت و فشار قوی ظروف را میشوید. این روزها، انواع جدیدی از این ماشین ها به بازار آمده که به جای آب، با بخار داغ ، ظرف های کثیف و حتی خشک را می شویند و مصرف آب و انرژی شان هم نسبت به مدل های قبلی بسیار پایین است. اینکه شما کدام مدل را پسند میکنید سلیقه شماست. برای خرید یکی از این ظرفشویی ها مهمترین مسئله آن است که ظرفیت ظرفشویی و هزینه ای که قرار است در نظر بگیرید، را بدانید. چرا که ظرفیت ظرفشویی با قیمت ظرفشویی رابطه مستقیم دارد. برای بررسی قیمت ظرفشویی اسنوا و همچنین دیگر جزئیات هریک از ظرفشویی های این برند کافی است سری به انتخاب سنتر بزنید و پس از انتخاب ظرفشویی مورد نظرتان ، آنرا سفارش دهید.

 

ظرفشویی اسنوا مدل 226

ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی یکی از جدیدترین دستاوردهای لوازم خانگی در سال های اخیر می باشد که شرکت اسنوا این محصول را با طراحی زیبا و به کارگیری به روزترین فن آوری ها تولید می کند. بازوی آبپاش، شستشو با قرص چند منظوره، برنامه شستشوی ظروف چینی و شیشه ای، مخزن شستشو تمام استیل، خشک‌کن اضافه، سبدهای داخلی تاشو، سنسور تشخیص نشتی آب، عیب یاب هوشمند، سنسور تشخیص نشتی آب، شستشو با نصف ظرفیت، قفل کودک، شستشوی قوی، شروع شستشو با تاخیر، شستشوی سریع 42 دقیقه ای، تغییر آسانسوری ارتفاع سبد دوم، شستشوی میوه و سبزیجات، جاپودری کتابی، برنامه شستشوی اقتصادی ، پیش آبکشی، سیستم شستشوی سریع، سیستم عیب یاب هوشمند، شستشوی قدرتمند ویژگی های قابل توجه در ماشین های ظرفشویی اسنوا می باشند که هر کدام قابلیت ویژه ای را به این محصولات می دهند.

 

برنامه های ظرفشویی اسنوا

برنامه های ظرفشویی اسنوا

مصرف آب ماشین ظرفشویی اسنوا حدود 11 لیتر می باشد که نسبت به برندهای دیگر بسیار کمتر می باشد. سیستم ها و برنامه های شستشوی کاربردی زیادی در این محصولات وجود دارد ، مانند سیستم عیب یاب هوشمند که مشکلات بوجود آمده در دستگاه را بصورت هوشمند اعلام می کند. برنامه شستشوی سریع در ماشین ظرفشویی اسنوا برای شستشوی ظرف هایی است که زیاد کثیف نمی باشند و معمولا در طول روز مورد استفاده قرار می گیرند. برنامه شستشوی سریع (Quick wash) با نهایت صرفه جویی در مصرف آب و انرژی  و در زمانی کوتاه انجام می شود. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر ماشین ظرفشویی اسنوا را با ضمانتنامه 24 ماهه انتخاب سرویس و 8 سال پشتیبانی فنی و قطعات با نصب رایگان در سراسر کشور تحویل خریداران محترم می دهد.

 

کاهش مصرف انرژی در ظرفشویی اسنوا

با توجه به اینکه ماشین ظرفشویی به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین توجه به نمودار مصرف انرژی در این دستگاه بسیار مهم است تا جایی که قیمت ماشین های ظرفشویی بر اساس ظرفیت، تنوع برنامه های شستشو و میزان مصرف انرژی تعیین می شوند. شرکت اسنوا به این نکته توجه ویژه ای دارد به گونه ای که تمامی ماشین های ظرفشویی این شرکت دارای بهترین بازدهی در نمودار مصرف انرژی می باشند. آلودگی صوتی و ایجاد صدای مزاحم هنگام انجام عملیات شستشو نکته دیگری است که هنگام خرید ماشین ظرفشویی باید به آن توجه داشت و ماشین های ظرفشویی اسنوا از نظر فنی به گونه ای طراحی شده اند که کم صدا می باشند. برای اطلاع از راهنمای کلی خرید ماشین ظرفشویی به مطلب معرفی و راهنمای خرید ماشین ظرفشویی در وبلاگ انتخاب سنتر مراجعه کنید.

 

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 35000000 تومان

دسته بندی ها