قیمت قهوه ساز

قهوه ساز

قهوه یکی از نوشیدنی های پر طرفداری است که امروزه بسیاری از مردم حتی بیشتر از چای که نوشیدنی محبوب ایرانی ها محسوب می شود، از آن استفاده می کنند. نوشیدن قهوه طی سال های اخیر در بسیاری از موارد خصوصا در ابتدای روز و محل کار عادت شده است، چرا که علاوه بر خاصیت های بسیار، باعث انرژی در طول روز می شود. علاقه زیاد افراد به این نوشیدنی باعث تولید انواع قهوه ساز در مدل ها و برند های مختلف شده است. همه ی دستگاه های قهوه ساز خانگی به صورت تمام اتوماتیک و برقی تولید می شوند. اکثر این محصولات دارای دو محفظه ی جدا برای دانه قهوه و آب می باشند. وقتی که آب داخل دستگاه به نقطه ی جوش می رسد، بر روی دانه های قهوه ریخته و قهوه آماده ی نوشیدن می شود. این دستگاه در زمان کوتاهی بهترین قهوه را برای شما آماده کرده و بدین شکل شما را از خرید هرگونه دستگاه قهوه ساز حرفه ای، برای مصارف خانگی بی نیاز می کند.

 

معرفی قهوه ساز

معرفی قهوه ساز

به کمک هر دستگاهی که بتوان به وسیله ی آن قهوه دم کرد، قهوه ساز می گویند که به طور متداول این اصطلاح برای دستگاه های قهوه ساز برقی که قهوه های فیلتری و یا قهوه فرانسه ارائه می دهند، به کار برده می شود. نوشیدنی محبوب شما قهوه است؟ پس احتمالا اطلاعات دقیقی، نسبت به انواع مختلف قهوه ساز نیز دارید که بسیار هم کم نیستند و عبارتند از: کِمِکس، آئروپرس، فرنچ پرس، موکاپات، قهوه جوش ترک، اسپرسوساز دستی، قهوه ساز ویتنامی، قهوه ساز پرکولاتور، سایفون، نسپرسو (اسپرسوساز کپسولی)، که هر کدام از ویژگی های خاص خود برخوردار هستند.

 

انواع قهوه ساز

محبوب ترین مدل قهوه ساز

یکی از محبوب ترین مدل های قهوه ساز، اسپرسوساز می باشد که خود به دو دسته اسپرسوساز دستی و اسپرسوز ساز کپسولی تقسیم می شود. شاید به دلیل اتوماتیک نبودن اسپرسوساز دستی فکر کنید که کار با این دستگاه بسیار سخت و نیازمند مهارت بالایی می باشد؛ اما اینطور نیست و کاربرد آن بسیار آسان است، به طبع بهره گیری از اسپرسوساز های کپسولی که تنها نیاز به جای گذاری کپسول قهوه، در جایگاه مخصوص دستگاه و انتظار پس از چند دقیقه و آماده شدن قهوه دارد، باعث محبوبیت بیشتر اسپرسوساز های کپسولی شده است.

 

قیمت قهوه ساز

قیمت و خرید قهوه ساز از انتخاب سنتر

در دنیای صنعتی و مدرن امروز که همه چیز به سرعت در اختیار فرد قرار می گیرد، انجام برخی امور مانند خرید حضوری را، سخت کرده است علاوه بر آن صرف زمان و انرژی در ترافیک و فضا های شلوغ برای بسیاری از افراد خوش آیند نیست، اگر شما هم به دنبال فضایی مطمئن برای اطمینان و یک خرید آسان، بدون اتلاف وقت و انرژی در خانه هستید، بهترین پیشنهاد برای شما سایت انتخاب سنتر می باشد که تمامی امکانات را در اختیار شما قرار داده تا خریدی رضایتمند داشته باشید. در انتخاب سنتر شما از مزیت های ارتباط با پشتیبانان متخصص و مجرب، امکان پرداخت درب منزل و همچنین ضمانت اصالت کالا بهره مند می شوید؛ ما در مجموعه انتخاب سنتر به دنبال ارائه بهترین قیمت برای محصولات هستیم. شما می توانید حتی قیمت محصولات مختلف را از جمله قیمت قهوه ساز ها را با سایر سایت ها مقایسه کرده و در پایان با اطمینان کامل از ما خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 7527000 تومان

دسته بندی ها