قیمت مخلوط کن و آسیاب

قیمت مخلوط کن و آسیاب

در بین لوازم های برقی آشپزخانه، مخلوط کن و آسیاب یکی از کاربردی ترین وسایل به حساب می آید. بعضی از مخلوط کن‌ها دارای لوازم یدکی مختلفی می باشند که این لوازم موجب افزایش کاربرد مخلوط کن ها شده و شما را از خرید سایر لوازم برقی بی ‌نیاز می کند. در مجموع تمامی مخلوط کن ها از لوازمی مانند:  تیغه‌ های قدرتمند، پارچ، خرد کن یخ و موتور تشکیل شده اند. از مخلوط کن ها می توان برای تهیه انواع سس، سوپ، خرد کردن انواع سبزیجات و یخ استفاده نمود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با ویژگی های مخلوط کن ها آشنا کنیم و مخلوط کن و آسیاب های بازار را به صورت تخصصی بررسی کنیم و شما را با نکات مهم خرید انواع مخلوط کن و آسیاب آشنا کنیم.

 

نکات مهم در خرید آسیاب مخلوط کن

نکات مهم در رابطه با انتخاب و خرید مخلوط کن و آسیاب

یکی از اولین مواردی که باید در انتخاب و خرید مخلوط کن ها و انواع آسیاب به آن توجه کنید، توان دستگاه است. معمولا توان دستگاه بر حسب وات نمایش داده می‌شود و نمایشگر میزان قدرت موتور مخلوط کن است و هرچقدر این میزان بیشتر باشد نشان دهنده ی قدرت بیشتر دستگاه شما است. همچنین دومین موردی که باید در خرید مخلوط کن در نظر داشته باشید، میزان استفاده ی شما از مخلوط کن و کاربرد آن است. میزان ظرفیت پارچ مخلوط کن یکی دیگر از فاکتورهای مهمی است که به طور مستقیم با موارد قبلی مرتبط است.  توصیه می ‌کنیم برای انتخاب مخلوط کن، حتما میزان جمعیت و تعداد اعضای خانواده را در نظر داشته باشید و سعی در خرید دستگاهی با ظرفیت متناسب داشته باشید.

 

قابلیت های انواع مخلوط کن و آسیاب

دیگر قابلیت های آسیاب مخلوط‌کن ها

جنس پارچ مخلوط کن یکی دیگر از موارد مهمی است که در خرید این دستگاه باید مد نظر داشته باشیم. معمولا مخزن های آسیاب ها و مخلوط کن  ها در دو جنس پلاستیک شفاف و شیشه‌ ای تولید می شوند که هر یک از این دو جنس از مزایا و معایبی برخوردار می باشند. به طور کلی پارچ‌ های پلاستیکی وزن سبک ‌تری نسبت به نوع شیشه‌ ای دارند و به دلیل پلاستیکی بودن در برابر ضربه، فشار و… مقاومت بیشتری دارند. یکی دیگر از فاکتورهای مهمی که در خرید تمامی لوازم برقی علی الخصوص در خرید مخلوط کن و آسیاب باید به آن توجه کرد، طول سیم  آن است. همان ‌طور که می‌ دانید برای استفاده از مخلوط کن و آسیاب باید دستگاه را در یک سطح صاف قرار دهید. در صورتی که فاصله سطح صافی که مخلوط کن باید در آن قرار بگیرد و پریز برق زیاد باشد، باید دستگاهی با طول برق زیاد خریداری کنید.

 

خرید مخلوط کن و آسیاب از انتخاب سنتر

خرید مخلوط کن و آسیاب از انتخاب سنتر

در زمان خرید مخلوط کن ها و آسیاب ها بهتر است که به نکاتی که در این مطلب به آن اشاره کردیم، توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین مخلوط کن و آسیاب را خریداری کنید. همچنین شما می توانید بهترین و مناسب ترین دستگاه را با متنوع ترین قیمت مخلوط کن و آسیاب و گارانتی معتبر شرکتی، از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی انتخاب سنتر خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 5000000 تومان

دسته بندی ها