قیمت ساندویچ ساز

ساندویچ ساز

تغییر سبک در زندگی و مشغله های کاری زیاد، موجب کمبود وقت و تغییر در عادات غذایی افراد شده است.  بسیاری از کارمندان برای پخت غذا به دنبال راه حلی سریع و آسان می باشند.  یکی از وسایل بسیار کاربردی در تهیه ی غذاهای سریع و خوشمزه، ساندویچ سازها می باشند. شما به کمک ساندویچ سازها می توانید انواع ساندویچ و اسنک را در کمترین زمان ممکن تهیه کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی ساندویچ سازها بپردازیم  و نکات مهم در خرید و انتخاب بهترین ساندویچ ساز را به شما معرفی کنیم.

 

انواع دستگاه های ساندویچ ساز

انواع ساندویچ ساز

ساندویچ سازهای پنینی پرس: به کمک این مدل ساندویچ سازها شما می توانید انواع مختلف ساندویچ را آماده کنید. علاوه بر تهیه ی انواع اسنک و ساندویچ ها شما می توانید از پنینی پرس ها به عنوان توستر نیز استفاده کنید.

ساندویچ ساز مثلثی: این مدل دستگاه های ساندویچ بسیار ساده است و اکثر افراد با آن آشنایی دارند. در داخل این مدل ساندویچ ساز 4 صفحه مربع قرار دارد که با گرم شدن ساندویچ ها را به دو قسمت مثلثی تقسیم می کنند. این نوع ساندویچ سازها همچنین دارای دو صفحه در بالا و پایین می باشند که در هنگامی که آن را می بندید ، ساندویچ ها را فقط در 5 تا 10 دقیقه آماده می کند و آنها را به دو نیمه تقسیم می کند.

 

در خرید ساندویچ ساز باید به چه مواردی توجه کنیم؟

در خرید ساندویچ ساز باید به چه مواردی توجه کنیم؟

یکی از نکات مهمی که در خرید ساندویچ سازها باید به آن توجه کنید این است که با توجه به نیازتان ساندویچ ساز مناسبی خریداری کنید. برخی از این ساندویچ ساز ها دارای صفحه گریل هستند. نوع دیگری از ساندویچ ساز های خانگی مجهز به وافل ساز می باشند. علاوه بر این ها، دستگاه های ساندویچ ساز انواع مختلف ایرانی و خارجی را دارند که شما می توانید با توجه به بودجه خود، بهترین نوع ساندویچ ساز را خریداری کنید.

 

چه نوع ساندویچ سازی انتخاب کنم؟

چه نوع ساندویچ سازی انتخاب کنم؟

نکته بعدی که در خرید ساندویچ ساز باید به آن توجه کنید، توان مصرفی دستگاه است. معمولا ساندویچ سا ها دارای توانی بین 460 تا 1400 می باشند و بهتر است دستگاهی را خریداری کنید تا مصرف برق شما بالا نرود. همچنین ظرفیت  دستگاه عامل مهم دیگری است که در انتخاب و خرید ساندویچ ساز باید به آن توجه داشته باشید. معمولا ظرفیت درست کردن ساندویچ ساز های موجود در بازار بین 2 تا 4 عدد است که باید متناسب با تعداد اعضای خانواده ظرفیت دستگاه را نیز انتخاب کنید. علاوه بر این در هنگام خرید ساندویچ ساز دقت داشته باشید که جنس صفحات دستگاه نسوز و از تفلون ساخته شده باشد. جنس تفلون صفحات ساندویچ ساز موجب سهولت در نظافت دستگاه می شود.

 

خرید ساندویچ ساز از فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر

خرید ساندویچ ساز از فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر

تا به اینجای مطلب دانستیم ساندویچ ساز ها دارای تنوع بالایی می باشند و برای خرید مناسب ترین ساندویچ سازها باید موارد زیادی را مد نظر قرار داد. در رابطه با قیمت ساندویچ ساز ها باید گفت ساندویچ سازهایی با برند های معتبر و معروف در بازار قیمت بالاتری دارند. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که شما می توانید مناسب ترین و بهترین دستگاه ساندویچ ساز را با گارانتی رسمی با قیمت مناسب از فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 6767000 تومان

دسته بندی ها