قیمت یخچال اسنوا

یخچال و فریزرهای اسنوا به صورت ساید بای ساید ، یخچال فریزر بالا ، یخچال فریزر پایین، یخچال فریزر دوقلو و فریزر تک وارد بازار شده است. این محصولات در رنگهای متفاوت و بر اساس نیاز مشتریان طراحی شده اند. از جمله ویژگی های اصلی یخچال اسنوا می توان به گنجایش بالا ، موتور کمپرسور قدرتمند ، سیستم سرمایش هوشمند و دسترسی آسان به مواد غذایی اشاره کرد. از دیگر مزیت های ساید بای ساید اسنوا  ضمانت 124 ماهه موتور کمپرسور یخچال می باشد. موتور های نسل جدید این یخچال ها به صورت کم صدا و کم مصرف طراحی شده اند و در کوتاه ترین زمان ممکن هوای سرد را داخل فضای یخچال به گردش در می آورند. فروشگاه اینترنتی انتخاب سنتر به عنوان شعبه رسمی اسنوا ، کلیه یخچال های اسنوا را با قیمت مصوب و گارانتی 24 ماهه انتخاب الکترونیک به فروش می رساند.

قیمت یخچال اسنوا

 

سیستم سرمایش هوشمند 

یکی از موارد مهمی که در هنگام خرید یخچال فریزر باید به آن دقت داشته باشیم ، نوع سیستم سرمایش و نوع گردش هوای سرد داخل یخچال است. در یخچال اسنوا ، به مانند یخچال های برندهای خارجی و معتبر ، اسنوا از فناوری Smart cooling یا سرمایش هوشمند استفاده کرده است. این فناوری سبب می شود تا هوای سرد به صورت یکنواخت در کل فضای یخچال به گردش در آمده و موجب حفظ رطوبت و تازگی مواد غذایی می گردد. علاوه بر این ، شرکت اسنوا در یخچال فریزر اسنوا از قابلیت Green Ray ، سامانه حفظ تازگی میوه و سبزیجات نیز استفاده کرده است.

خلق فضای بیشتر با طراحی هوشمندانه

ساید بای ساید اسنوا با طراحی هوشمندانه و ایجاد فضای بیشتر ، امکان برنامه ریزی بلند مدت غذایی اعضای خانواده را به شما می دهد. دسترسی آسان به مواد غذایی با استفاده از سامانه های قابل تنظیم در محصول همچنین جادهی ظروف بلند و بزرگ ، بسته های حجیم و بطری های بلندتر از حد معمول ، ار ویژگی های دیگر یخچال ساید اسنوا می باشد.

طراحی هوشمندانه یخچال اسنوا

گنجایش بالا و دسترسی آسان

فضای یخچال اسنوا کاملا دسته بندی شده بوده و می توانید برای انواع مواد غذایی ، فضای اختصاصی در نظر بگیرید. این ویژگی به شما کمک می کند تا درب یخچال اسنوا را کمتر باز نگه دارید بنابراین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. ساید بای ساید گالری اسنوا سه محفظه جداگانه برای مواد اولیه آشپزخانه ، خوراکی های کودکان و مواد غذایی روزانه بزرگسالان دارد. محفظه ی خوراکی های کودکان متناسب با قد آنها و به گونه ای طراحی شده تا کودکان تان بتوانند به راحتی به مواد غذایی دسترسی داشته باشند.

آسایش و آرامش همراه با کاهش مصرف انرژی

اسنوا ار فناوری کمپرسور اینورتر دیجیتال Digital Inverter Compressor در محصولات خود استفاده کرده است. این فناوری با عملکرد بهینه و قابلیت کارکرد در پنج سطح (توان خروجی) ، کارایی بسیار بالاتری نسبت به کمپرسورهای معمولی دارد که سبب کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه برق و کاهش آلودگی صوتی می شود. کمپرسور اینورتر با قابلیت تنظیم دور موتور مناسب برای سرمایش مورد نیاز ، علاوه بر نگهداشت بیشتر تازگی مواد غذایی ، با کاهش چشمگیر مصرف انرژی به میزان 23% و در نتیجه کاهش هزینه ها ، موجب دستیابی به رتبه ی +A برای این محصولات شده است. همچنین این موتور با کنترل هوشمند و تنظیم کارکرد یکنواخت ، 11% صدای کمتر تولید می کند تا زندگی با آرامش بیشتری را برای شما فراهم آورد.

کاهش مصرف انرژی در یخچال اسنوا

مزایای خرید از انتخاب سنتر

فروشگاه انتخاب سنتر به عنوان نمایندگی رسمی برند اسنوا در بازار لوازم خانگی ، جدیدترین یخچال های اسنوا را با ضمانت نامه رسمی عرضه می کند. یکی از معضلات اصلی برای مشتریان در هنگام خرید اینترنتی ، عدم امکان مشاهده محصولات از نزدیک می باشد که مجموعه انتخاب سنتر این مشکل را حل کرده است. انتخاب سنتر دارای یک فروشگاه حضوری (برند شاپ اسنوا) می باشد که امکان مشاهده محصولات اسنوا را برای شهروندان تهرانی فراهم نموده است. علاوه بر این ، فروشگاه انتخاب سنتر به عنوان هدیه اولین خرید ، تا سقف یک میلیون تومان به مشتریان خود هدیه اولین خرید اهدا می کند.

 

 

مشاهده بیشتر