قیمت ساید بای ساید اسنوا

قیمت ساید بای ساید اسنوا

ساید بای ساید اسنوا با طراحی زیبا و مینیمال مناسب هر نوع آشپزخانه ای می باشد. یخچال ساید اسنوا در رنگ بندی متنوع و متناسب با سلیقه و نیاز خانواده تولید شده است. این محصولات از تکنولوژی Inverter Digital استفاده نموده که باعث کاهش مصرف انرژی می شود. از دیگر ویژگی های ساید بای ساید اسنوا می توان به سیستم سرمایش هوشمند ، فیلتر رفع بوی نامطبوع و بار خانگی اشاره کرد. انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی و شعبه رسمی اسنوا ، کلیه ساید بای ساید های اسنوا را با قیمت مصوب شرکتی و ضمانت نامه 24 ماهه انتخاب الکترونیک به فروش می رساند.


ساید بای ساید اسنوا سری هارمونی

ساید بای ساید اسنوا

فضای ساید بای ساید اسنوا کاملا دسته بندی شده بوده و می توانید برای انواع مواد غذایی ، فضای اختصاصی در نظر بگیرید. این ویژگی به شما کمک می کند تا درب یخچال ساید اسنوا را کمتر باز نگه دارید بنابراین در مصرف انرژی صرفه جویی می شود. ساید بای ساید گالری اسنوا سه محفظه جداگانه برای مواد اولیه آشپزخانه ، خوراکی های کودکان و مواد غذایی روزانه بزرگسالان دارد. محفظه ی خوراکی های کودکان متناسب با قد آنها و به گونه ای طراحی شده تا کودکان تان بتوانند به راحتی به مواد غذایی دسترسی داشته باشند.

 

ساید بای ساید اسنوا سری گالری

سیستم سرمایش هوشمند

وجود شش حسگر هوشمند تشخیص دما با سیستم Smart Cooling سرمایش یکنواخت و پایداری را داخل یخچال فراهم می نماید تا مواد غذایی در دمای مطلوب ، تازه و سالم حفظ شوند. یکی دیگر از مزایای ساید بای ساید اسنوا ، حفظ طعم واقعی غذاها با بوگیر قدرتمند می باشد. عطر و بوی مواد غذایی نیز همچون طعم آنها باید تازه و طبیعی حفظ گردد. بوگیر قدرتمند تعبیه شده در سری هارمونی با از بین بردن بوهای نامطبوع ، موجب حفظ طعم واقعی غذاها می گردد.

 

ساید بای ساید اسنوا سری هایپر جونیور

خلق فضای بیشتر با طراحی هوشمندانه

ساید بای ساید های اسنوا، بـا طراحـی هوشـمندانه و ایجـاد فضـای بیشـتر، امـکان برنامـه ریـزی بلنـد مـدت غذایـی اعضـای خانواده را بـه شـما می دهـد. دسترسـی آسـان بـه مـواد غذایـی بــا اســتفاده از ســامانه های قابــل تنظیــم در محصــول همچنیــن جادهــی ظــروف بلنــد و بــزرگ، بســته های حجیــم و بطری هــای بلنــد تــر از حــد معمــول، از ویژگی هــای دیگــر این ساید بای ساید ها می باشد. ساید بای ساید 35 فوت اسنوا دارای ابعاد بزرگ برای ایجاد فضای بیشتری برای مواد غذایی می باشد.

.


خرید ساید بای ساید از انتخاب سنتر 

انتخاب سنتر فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی است که با توجه به نیاز مشتریان گرامی علاوه بر روش پرداخت وجه سفارش ها به صورت آنلاین، سرویس پرداخت در محل را نیز به روش های پرداخت سفارش افزوده است. علاوه بر این ، ارسال سریع سفارش ها در زمانی کمتر از 48 ساعت و با کمترین هزینه به تمام نقاط کشور خدمتی نوین است که مجموعه انتخاب سنتر با تکیه برآن توانسته است رضایت مشتریان گرامی را بیش از پیش جلب نماید. همچنین انتخاب سنتر برای مشتریان گرامی که اولین خرید آنلاین خود را از سایت انجام دهند، هدیه اولین خرید در نظر گرفته است.

 


مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 58300000 تومان

دسته بندی ها