قیمت ساید بای ساید اسنوا

کمپرسور نسل جدید ساید اسنوا

ساید بای ساید اسنوا با طراحی زیبا و مینیمال مناسب هر نوع آشپزخانه ای می باشد. یخچال ساید اسنوا در رنگ بندی متنوع و متناسب با سلیقه و نیاز خانواده تولید شده‌اند. این محصولات از تکنولوژی Inverter Digital استفاده نموده که باعث کاهش مصرف انرژی می شود. از دیگر ویژگی های ساید بای ساید اسنوا می توان به سیستم سرمایش هوشمند ، فیلتر رفع بوی نامطبوع و بار خانگی اشاره کرد. انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی و شعبه رسمی اسنوا ، کلیه ساید بای ساید های اسنوا را با قیمت مصوب شرکتی و ضمانت نامه 24 ماهه انتخاب الکترونیک به فروش می رساند.

کاهش مصرف انرژی در ساید بای ساید اسنوا

 

خرید و قیمت ساید بای ساید اسنوا

خرید و قیمت ساید بای ساید اسنوا با توجه به امکاناتی که داراست بسیار مقرون بصرفه بوده و میتوان از امکانات متفاوت و خاص این دسته از محصولات اسنوا به فضای کاملا دسته بندی شده و اختصاصی برای انواع مواد غذایی ،  سیستم سرمایش هوشمند، موتور بی صدا و قدرتمند از نوع اینورتر و بسیاری امکانات دیگر نام برد که در مجموع این ویژگی‌ها به شما کمک می کند تا علاوه بر نگه داری مواد غذایی با کیفیت بالا، در مصرف برق نیز صرف جویی کنید و خریدی دلچسب داشته باشید. به طور مثال؛ ساید بای ساید سری گالری اسنوا سه محفظه جداگانه برای مواد اولیه آشپزخانه ، خوراکی های کودکان و مواد غذایی روزانه بزرگسالان دارد. محفظه ی خوراکی های کودکان متناسب با قد آنها و به گونه ای طراحی شده تا کودکان تان بتوانند به راحتی به مواد غذایی دسترسی داشته باشند

 

سامانه کنترل سرمایش هوشمند ساید اسنوا

سیستم سرمایش هوشمند یخچال ساید اسنوا

وجود شش حسگر هوشمند تشخیص دما با سیستم Smart Cooling سرمایش یکنواخت و پایداری را داخل یخچال فراهم می نماید تا مواد غذایی در دمای مطلوب ، تازه و سالم حفظ شوند. یکی دیگر از مزایای یخچال ساید اسنوا ، حفظ طعم واقعی غذاها با بوگیر قدرتمند می باشد. عطر و بوی مواد غذایی نیز همچون طعم آنها باید تازه و طبیعی حفظ گردد. بوگیر قدرتمند تعبیه شده در سری هارمونی با از بین بردن بوهای نامطبوع ، موجب حفظ طعم واقعی غذاها می گردد.

 

لیست قیمت ساید بای ساید اسنوا

خلق فضای بیشتر با طراحی هوشمندانه اسنوا

ساید بای ساید های اسنوا، بـا طراحـی هوشـمندانه و ایجـاد فضـای بیشـتر، امـکان برنامـه ریـزی بلنـد مـدت غذایـی اعضـای خانواده را بـه شـما می دهـد. دسترسـی آسـان بـه مـواد غذایـی بــا اســتفاده از ســامانه های قابــل تنظیــم در محصــول همچنیــن جادهــی ظــروف بلنــد و بــزرگ، بســته های حجیــم و بطری هــای بلنــد تــر از حــد معمــول، از ویژگی هــای دیگــر این ساید بای ساید ها می باشد.

 

قیمت یخچال ساید اسنوا

یکی از مهمترین نکاتی که مطمئناً در هنگام خرید لوازم خانگی مهم بشمار می‌رود، هزینه‌ای است که باید پرداخت گردد. قیمت یخچال ساید اسنوا با توجه به اینکه یک برند داخلی است از سایر برندهای مشابه خارجی کمتر بوده و البته کیفیتی متناسب با قیمت را داراست. انتخاب سنتر به عنوان بزرگترین فروشگاه آنلاین لوازم خانگی، همواره سعی دارد تمامی محصولات موجود را با متناسب‌ترین قیمت بازار عرضه نمایند تا تمامی مشتریان بتوانند با خیالی آسوده از این فروشگاه اینترنتی خرید نمایند. همچنین انتخاب سنتر، سیستم فروش اقساطی ، پیش فروش با تحویل 60 روزه با قیمت کمتر و مزایای دیگری مانند پرداخت در محل و هدیه اولین خرید برای تمامی مشتریان خود در نظر گرفته است تا شما بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی به انتخاب و خرید یخچال ساید اسنوا مد نظر خود بپردازید.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 84200000 تومان

دسته بندی ها