قیمت ساید بای ساید اسنوا

ساید بای ساید اسنوا سری گالری 32 فوت مدل SN8-3323GW

ساید بای ساید اسنوا با طراحی زیبا و مینیمال مناسب هر نوع آشپزخانه ای می باشد. یخچال ساید اسنوا در رنگ بندی متنوع و متناسب با سلیقه و نیاز خانواده تولید شده است. این محصولات از تکنولوژی Inverter Digital استفاده نموده که باعث کاهش مصرف انرژی می شود. از دیگر ویژگی های ساید بای ساید اسنوا می توان به سیستم سرمایش هوشمند ، فیلتر رفع بوی نامطبوع و بار خانگی اشاره کرد. انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی و شعبه رسمی اسنوا ، کلیه ساید بای ساید های اسنوا را با قیمت مصوب شرکتی و ضمانت نامه 24 ماهه انتخاب الکترونیک به فروش می رساند.

ساید بای ساید اسنوا سری هارمونی

خرید و قیمت ساید بای ساید اسنوا

خرید و قیمت ساید بای ساید اسنوا با توجه به امکاناتی که داراست بسیار مقرون بصرفه بوده و میتوان از امکانات متفاوت و خاص این دسته از محصولات اسنوا به فضای کاملا دسته بندی شده و اختصاصی برای انواع مواد غذایی ،  سیستم سرمایش هوشمند، موتور بی صدا و قدرتمند از نوع اینورتر و بسیاری امکانات دیگر نام برد که در مجموع این ویژگی‌ها به شما کمک می کند تا علاوه بر نگه داری مواد غذایی با کیفیت بالا، در مصرف برق نیز صرف جویی کنید و خریدی دلچسب داشته باشید. به طور مثال؛ ساید بای ساید سری گالری اسنوا سه محفظه جداگانه برای مواد اولیه آشپزخانه ، خوراکی های کودکان و مواد غذایی روزانه بزرگسالان دارد. محفظه ی خوراکی های کودکان متناسب با قد آنها و به گونه ای طراحی شده تا کودکان تان بتوانند به راحتی به مواد غذایی دسترسی داشته باشند

 

ساید بای ساید اسنوا سری گالری

سیستم سرمایش هوشمند

وجود شش حسگر هوشمند تشخیص دما با سیستم Smart Cooling سرمایش یکنواخت و پایداری را داخل یخچال فراهم می نماید تا مواد غذایی در دمای مطلوب ، تازه و سالم حفظ شوند. یکی دیگر از مزایای ساید بای ساید اسنوا ، حفظ طعم واقعی غذاها با بوگیر قدرتمند می باشد. عطر و بوی مواد غذایی نیز همچون طعم آنها باید تازه و طبیعی حفظ گردد. بوگیر قدرتمند تعبیه شده در سری هارمونی با از بین بردن بوهای نامطبوع ، موجب حفظ طعم واقعی غذاها می گردد.

 

ساید بای ساید اسنوا سری هایپر جونیور

خلق فضای بیشتر با طراحی هوشمندانه

ساید بای ساید های اسنوا، بـا طراحـی هوشـمندانه و ایجـاد فضـای بیشـتر، امـکان برنامـه ریـزی بلنـد مـدت غذایـی اعضـای خانواده را بـه شـما می دهـد. دسترسـی آسـان بـه مـواد غذایـی بــا اســتفاده از ســامانه های قابــل تنظیــم در محصــول همچنیــن جادهــی ظــروف بلنــد و بــزرگ، بســته های حجیــم و بطری هــای بلنــد تــر از حــد معمــول، از ویژگی هــای دیگــر این ساید بای ساید ها می باشد. ساید بای ساید 35 فوت اسنوا دارای ابعاد بزرگ برای ایجاد فضای بیشتری برای مواد غذایی می باشد.


بررسی و خرید ساید بای ساید از انتخاب سنتر 

انتخاب سنتر فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی است که با توجه به نیاز مشتریان گرامی علاوه بر روش پرداخت وجه سفارش ها به صورت آنلاین، سرویس پرداخت در محل را نیز به روش های پرداخت سفارش افزوده است. علاوه بر این ، ارسال سریع سفارش ها در زمانی کمتر از 48 ساعت و با کمترین هزینه به تمام نقاط کشور خدمتی نوین است که مجموعه انتخاب سنتر با تکیه برآن توانسته است رضایت مشتریان گرامی را بیش از پیش جلب نماید. همچنین انتخاب سنتر برای مشتریان گرامی که اولین خرید آنلاین خود را از سایت انجام دهند، هدیه اولین خرید در نظر گرفته است.

جدول مقایسه ای ساید بای ساید اسنوا

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 83200000 تومان

دسته بندی ها