قیمت غذاساز همراه با گارانتی معتبر

خرید غذاساز

غذاسازها یکی از لوازم کاربردی آشپزخانه هستند که آشپزی را آسان تر کرده است.در گذشته برای تهیه‌ی غذا از لوازم های تک کاربردی برای تهیه ی غذا استفاده می شد که این دستگاه ها سبب اشغال فضا و پرداخت هزینه های گزاف می شد. اما در حال حاضر به لطف غذاسازها می توانیم از انواع اقسام لوازم تهیه ی غذا را برای کارهایی همچون: خرد کردن، رنده کردن، همزدن، کوبیدن و ... استفاده کنیم. در این اینجا با ما همراه باشید تا علاوه بر مشاهده غذاساز های پیشرفته و قیمت و کارایی آنها شما را با نکات قابل توجهی که برای خرید غذاساز به شما کمک خواهد کرد، معرفی کنیم.

 

فاکتورهای فنی در انتخاب غذاساز

خرید غذاساز و نکاتی که باید به آن دقت کرد

یکی از اولین نکاتی که در هنگام خرید غذاساز باید به آن توجه زیادی کنید ، کاربرد محصول است. شما باید بدانید که غذاساز مورد نظر شما قادر به انجام چه کارهایی است و آیا نیازهای شما را برطرف می کند؟ به طور کلی غذاسازهای موجود در بازار از تک کاره تا 36 کاره را شامل می‌شود که با توجه به کارایی دستگاه با قیمت‌های مختلفی در بازار به فروش می‌رسد. دومین نکته در خرید غذاساز، توجه به ابعاد غذاساز است. شما باید این دستگاه را با توجه به میزان فضای آزاد آشپزخانه و نیاز خود خریداری کنید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در خرید غذاساز به آن توجه ویژه ای داشته باشید، توان غذاساز است. به طور کلی هر چقدر توان دستگاه بالاتر باشد، قدرت و سرعت دستگاه بالا تر و در نتیجه دستگاه هم از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

 

نکات مهم در خرید غذاساز

یکی دیگر از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در قیمت غذاساز که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید، جنس بدنه محصول است. جنس بدنه‌ی غذاسازها بسته به شرکت تولید کننده آن از موادی همچون پلاستیک، فلز و یا استیل ضد زنگ تولید می شود. علاوه بر جنس بدنه، جنس تیغه های دستگاه غذاساز یکی دیگر از فاکتورهای مهم در انتخاب غذاساز است.به طور کلی تیغه های غذاساز باید قابلیت تعویض آسان در جهت افزایش سرعت و سهولت در استفاده از دستگاه را داشته باشند. جنس تیغه‌های تولید شده با توجه به شرکت تولیدکننده آن از جنس استیل و یا فولاد ضد زنگ تولید می شود.

 

نکات مهم در خرید غذاساز

فاکتورهای فنی در انتخاب بهترین غذاساز

یکی از قابلیت‌های فوق العاده‌ای که امروزه در اکثر خردکن‌ها و غذاسازهای برقی وجود دارد، قابلیت هوشمند میکروسوئیچ است. این ویژگی برای غذاسازهایی که قطعات آن قابل جدا شدن است بسیار کاربردی است. به کمک  این قابلیت تا زمانی که تمام قطعات دستگاه به درستی در سر جای خود قرار نگیرند، دستگاه غذاساز قادر به کار نمی باشد. علاوه بر این قابلیت، فاکتور فنی دیگری که باید در خرید غذاساز به آن توجه کنیم، طول سیم برق دستگاه است. در خرید غذاساز نیز شما باید به طول سیم برق توجه زیادی داشته باشد که اگر فاصله‌ی محل قرار گیری دستگاه و پریز برق زیاد بوده، با خرید یک دستگاه برقی با سیم ارتباطی بلند مشکل خود را حل نمایید. وجود قابلیت تنظیم سرعت در غذاساز نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم فنی در انتخاب غذاساز است که میتواند بر روی قیمت نهایی دستگاه به صورت مستقیم موثر باشد. دیگر امکانات: جدا از تمام امکاناتی که یک غذاساز میتواند در زمان کوتاهی برای شما انجام دهد وجود امکانات دیگری مانند: عملکرد لحظه ای (پالس)، میزان دقت حسگر‌ها، وجود محفظه‌ی جمع آوری سیم برق و … نیز میتواند در یک غذاساز به کار رود و کار با آن را جذاب تر کند.

 

قیمت غذاساز

قیمت و خرید غذاساز

با توجه به امکانات و فاکتورهای متنوعی که در این مطلب برای شما گفته شد، قیمت غذاساز تعیین می‌شود. در طول این مطلب شما با مهم ترین نکات تاثیر گذار بر روی قیمت محصول و همچنین توانایی‌های آن آشنا شدید. با توجه به این نکات و ویژگی‌ها میتوانید به خوبی برای خرید یک غذاساز خوب تصمیم بگیرید. فروشگاه انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز فروش لوازم خانگی، انواع غذاساز و لوازم آشپزخانه را با گارانتی معتبر و مناسب ترین قیمت بازار به فروش می‌رساند. قیمت‌ها به صورت روزانه بروزرسانی میشوند میتوانید جهت خرید بهتر و اطلاع از از قیمت‌ها به سایت‌های دیگر مراجعه کنید و تفاوت قیمت انتخاب سنتر را متوجه شوید.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 13750000 تومان

دسته بندی ها