قیمت ظرفشویی دوو

ظرفشویی دوو مدل 2560

ماشین های ظرفشویی دوو به طور کلی در دو مدل ایستاده و رومیزی توانایی شستشوی انواع ظرف ها را دارند. دوو با توجه به جمعیت خانواده ها انواع ماشین ظرفشویی را در ظرفیت های 12 نفره، 14 نفره و 15 نفره طراحی و تولید کرده است. به طور کلی ماشین های ظرفشویی ایستاده برای خانواده های پرجمعیت و ماشین های ظرفشویی رومیزی برای خانواده های کم جمعیت طراحی شده اند. تنوع در برنامه های شستشو، صفحه نمایش ال ای دی، قابلیت عملکرد سه در یک برای استفاده بهتر از قرص ظرفشویی، سیستم تشخیص خودکار عیب ها، سیستم هوشمند کنترل نشتی آب، بازوی آبپاش و آبفشان سقفی، برچسب انرژی ++A، قابلیت تنظیم ارتفاع سبد بالا برای شستشوی ظروف بزرگتر، امکان تغییر در قفسه‌بندی داخلی سبدها، موتور دایرکت درایو، شستشوی سریع و تاخیر در زمان شستشو از قابلیت های جدید ماشین های ظرفشویی دوو هستند. شستشوی میوه و سبزیجات در ماشین های ظرفشویی دوو را فراموش نکنید.

ظرفشویی دوو مدل 2560

مزایای ماشین ظرفشویی دوو

برنامه شستشوی سریع ماشین ظرفشویی دوو برای شستشوی ظرف هایی است که به صورت روزانه استفاده می شوند و زیاد کثیف نیستند. در حالت شستشوی سریع ظرف ها در نهایت صرفه جویی آب و انرژی در مدت زمان حدود یک ساعت شسته می شوند. برنامه آبکشی پیش از شستشو این امکان را می دهد که اگر بارگزاری ظرف ها درماشین ظرفشویی کامل نشده و قصد دارید ظرف های دیگری را به ماشین ظرفشویی اضافه نمایید پیش از بوگرفتن و خشک شدن کثیفی بر روی آن ها، ظرف ها را به مدت چند دقیقه در آب سرد خیس نمایید. اگر برای خرید ماشین ظرفشویی به دنبال کالایی به روز با قیمت مناسب و متنوع در طرح و رنگ هستید، برند دوو این ویژگی را دارد.برای بررسی مشخصات و قیمت ظرفشویی دوو و خرید هر یک از مدلهای این برند میتوانید از اطلاعات این صفحه استفاده نمایید و با کلیک بر روی مدل و یا تصویر محصول مورد پسندتان، آنرا سفارش دهید.فروشگاه انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز فروش لوازم خانگی ، انواع محصولات دوو را با گارانتی معتبر و پایین ترین قیمت بازار به فروش می رساند.

ظرفشویی دوو مدل 1560

برنامه های ظرفشویی دوو

برنامه آبکشی پیش از شستشو Pre-Rinse: یکی از امکانات مهم ظرفشویی دوو قابلیت پیش شستشو Pre-Rinse می باشد. این ویژگی معمولا در ابتدای برخی برنامه های سنگین ظرفشویی استفاده می شود. زمانـی کـه بارگـزاری ظرف‌هـا کامـل نشـده و قصـد داریـد قبـل از شـروع شستشـو ظرف‌هـای دیگـری را بـه ماشـین ظرفشـویی اضافـه کنیـد بهتـر اسـت بـرای جلوگیـری از بـو گرفتـن ظرفهـا و یـا خشـک شــدن کثیفــی روی آنهــا، از برنامــه خیســاندن ظــروف اســتفاده کنیــد. از طریق این برنامه در ظرفشویی دوو ، خیســاندن ظرف‌هــا در مدت 11 دقیقــه بــا اســتفاده از آب ســرد انجــام خواهــد شد.

 برنامه شستشوی اتو (Auto): با انتخاب این گزینه در ظرفشویی دوو دیگر نیازی نیست پارامتر های دیگر را تنظیم کنید  خود دستگاه با توجه به میزان چربی ظروف دما  و دور موتور را انتخاب میکند.

ظرفشویی دوو مدل 2560

برنامه ی شستشوی سریع (34 دقیقه ای): ظرفشویی دوو مجهز به برنامه ی شستشوی سریع می باشد که امکان شستن ظرف ها را در 34 دقیقه به شما  می دهد این برنامه شستشو برای ظرف های روزانه که کثیفی کمتری دارند مناسب است.

برنامه ی شستشوی اقتصادی: برنامه ی شستشویی اقتصادی باعث کاهش مصرف برق و آب می شود و برای شستن ظرف هایی که چربی متوسط دارند مناسب است و به دلیل کنترل در مصرف آب و برق ممکن است برنامه شستشو کمی طولانی شود.

برنامه ی شستشوی سنگین: این برنامه ی شستشو یکی از بهترین برنامه های ظرفشویی دوو می باشد و برای شستن قابلمه و ماهیتابه مورد استفاده قرار می گیرد. از شستن ظرفای ظریف با این برنامه خودداری کنید چون در هنگام شستشو دمای آب و مصرف انرژی به حداکثر می رسد.

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 37500000 تومان

دسته بندی ها