قیمت بخاری برقی

بخاری و هیتر برقی یکی از راههای مناسب برای گرم کردن خانه به حساب می آید. وسایل گرمایشی انواع مختلفی دارند از قبیل ، بخاری برقی ، شومینه برقی ، فن هیتر برقی و بخاری برقی دیواری. بخاری های برقی در اکثر فضاها قابل استفاده هستند و گرمادهی آنها قابل کنترل می باشد. بخاری برقی فن دار برای گرم کردن اتاق ها بسیار مناسب هستند. همچنین بخاری برقی کم مصرف ، در کنار تولید هوای گرم ، مقرون به صرفه نیز هستند.

بخاری برقی

بخاری های برقی در انواع و اشکال مختلفی تولید شده اند. این محصولات با توجه به نیاز و بودجه شما ، در تمامی مکان ها از جمله منزل ، محل کار ، مسافرت و… قابل استفاده هستند. با توجه به اینکه هیتر برقی قابل حمل و سبک می باشد ، به راحتی می توانید آن را با خود حمل کنید . در ادامه به بررسی مدل های فن هیتر برقی می پردازیم :

 

 

انواع بخاری برقی

از انواع بخاری برقی  می توان به بخاری برقی فن دار، بخاری برقی دیواری، بخاری برقی کوچک، بخاری برقی سرامیکی و بخاری برقی مادون قرمز اشاره کرد. که هر کدام دارای عملکرد متفاوتی می باشند، برای مثال بخاری های برقی فن دار دارای المنت می باشند که به محض گرم شدن بیش از حد محیط ، ترمستات دستگاه را خاموش میکند؛ بخاری های برقی دیوای قابلیت نصب بر روی دیوار را دارد که مناسب برای محیط های شغلی مانند کارگاه ها می باشد؛ بخاری های برقی کوچک بسیار به صرفه و کاربردی می باشند که شما می توایند از بخاری برقی کوچک در تمام فضاها بر روی زمین یا روی سطوح استفاده کنید؛ بخاری های برقی سرامیکی مجهز به سیستم گرمایش سرامیکی درونی می باشند که بدون استفاده از سیم قادر به تولید حرارت می باشند و می توانند حرارت را تنظیم نمونده و گرمای اتاق را تامین کنند. و حالا شما طبق نیاز خود می توانید مدل مورد نظر را خریداری کنید.

مزایای خرید از انتخاب سنتر

شما با خرید از انتخاب سنتر ضمن برخورداری از مشاوره ی  خرید با افراد متخصص می توانید با مقایسه ی قیمت و ویژگی محصولات بهترین محصول را خریداری کنید و محصول خریداری شده از انتخاب سنتر در کوتاه ترین زمان همراه با ارسال رایگان برای شما ارسال می شود همچنین با اولین خرید از انتخاب سنتر از هدایای ارزنده برخوردار شوید.

مشاهده بیشتر