قیمت بخاری بدون دودکش

امروزه استفاده از بخاری های گازی و برقی در منازل و مکان های عمومی بسیار رایج است. به دلیل اهمیت رعایت نکات ایمنی هنگام استفاده از بخاری گازی ، توجه به ویژگی های این محصولات در هنگام خرید بسیار مهم است. بخاری های گازی به دو نوع بخاری دودکش دار و بخاری بدون دودکش تقسیم می شود. بخاری گازی بدون دودکش علاوه بر ظرافت و زیبایی ، گرمادهی مطلوب و مصرف انرژی کمتری دارند و با هزینه کمتری نصب می شوند. قیمت بخاری گازی بدون دودکش در فروشگاه انتخاب سنتر بسیار مناسب می باشد.

بخاری گازی بدون دودکش

بخاری های بدون دودکش یکی از انواع پر مصرف بخاری می باشد که در مکان های مختلف قابل استفاده است. البته باید به این نکته توجه داشت که در محیط های بدون بسته که هوا در آن ها جریان ندارد ، استفاده از بخاری گازی بدون دودکش ممنون می باشد.

مزایای هیتر گازی بدون دودکش

نکته مهم دیگر درباره بخاری گازی بدون دودکش سیستم ODS می باشد که با بررسی خودکار میزان اکسیژن موجود در هوا، در صورتی که این میزان از حد مجاز کمتر شود جریان گاز را به طور اتوماتیک قطع می کند. وجود این سیستم در بخاری های گازی بدون دودکش ضروریست. مزیت دیگر درباره قیمت بخاری بدون دودکش می باشد که نسبت به سایر محصولات مناسب تر است.

ترموکوپل و اهمیت آن در بخاری گازی

ترموکوپل در بخاری گازی بسیار اهمیت دارد . ترموکوپل در صورت خاموش شدن بخاری ، وظیقه قطع کردن گاز را به عهده دارد. تمامی برندهای بخاری های موجود در انتخاب سنتر دارای سیستم ایمنی ترموکوپل می باشد.

نمایشگاه انتخاب سنتر

انتخاب سنتر تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی اصل همراه با گارانتی معتبر است. این فروشگاه دارای نمایندگی رسمی برند های معتبری نظیر دوو، اسنوا، تکنو گاز و حایر می باشد. شما می توانید کالای مورد نظر خود را به صورت اقساطی (اعتباری) خریداری کنید. یکی از مزیت های خرید از انتخاب سنتر، پرداخت در محل و ارسال رایگان و سریع است. مشتریان ساکن تهران علاوه بر پرداخت وجه سفارش بصورت آنلاین یا کارت به کارت می توانند وجه سفارش خود را در محل و هنگام دریافت سفارش بصورت نقدی و یا از طریق دستگاه پوز پرداخت نمایند. علاوه برفروشگاه اینترنتی، انتخاب سنتر دارای 2 شعبه فروشگاه حضوری در مرکز بازار لوازم خانگی تهران می باشد تا طرفداران هر برند بتوانند از نزدیک با تمام مشخصات و قیمت محصولات مورد نظر خود آشنا شوند و با دیدن و مقایسه محصولات ، کالا مورد نظر خود را انتخاب نمایند. انتخاب سنتر به عنوان ارائه دهنده محصولات برندهای معتبر این افتخار را دارد تا با ارائه محصولات بهترین برند های لوازم خانگی، شرایط خریدی هوشمندانه و آسان را برای مشتریان گرامی فراهم کند.

مشاهده بیشتر