قیمت تلویزیون اسنوا

قیمت تلویزیون اسنوا

یکی از محصولات اسنوا که محبوب و پرطرفدار است، تلویزیون اسنوا می باشد که با تکیه بر فناوری روز دنیا و دانش و تجربه مهندسین و تکنسین های ایرانی طراحی و تولید شده است. اسنوا با تولید تلویزیون های جدید خود ، لذت دیدن جزئیات با کیفیت تصویر بی نظیر و در ابعاد بزرگتر را فراهم کرده است. زاویه دید گسترده تلویزیون اسنوا این امکان را به شما می دهد تا از هر زاویه ای از کیفیت جذاب این محصول لذت ببرید. تلویزیون هوشمند اسنوا با پشتیبانی از سیستم عامل اندروید ، از تمامی اپلیکیشن های اندرویدی پشتیبانی می کند. اسنوا تلویزیون های خود را در انواع Full HD و 4K عرضه کرده است. شما متناسب با سلیقه و فضای منزل یا محل کار خود می توانید از ابعاد 32 تا 75 اینچ متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید. از دیگر قابلیت های جذاب تلویزیون اسنوا می توان به قابلیت اسکرین میرورینگ Screen Mirroring اشاره کرد. با این ویژگی شما می توانید محتوای گوشی موبایل خود را روی صفحه تلویزیون مشاهده کنید. در ادامه بیشتر به این ویژگی ها خواهیم پرداخت. انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی و شعبه رسمی برند اسنوا ، کلیه تلویزیون های اسنوا را با قیمت مصوب شرکتی و ضمانت نامه 18 ماهه انتخاب الکترونیک به فروش می رساند.

 

پنل تلویزیون اسنوا

کیفیت تلویزیون اسنوا

تلویزیون های اسنوا مجهز به پنل IPS هستند. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا مجبور نشوید روبروی تلویزیون بنشینید و از هر زاویه ای بتوانید از کیفیت بالای صفحه نمایش تلویزیون اسنوا لذت ببرید. علاوه بر نور مناسب از هز زاویه ای ، کیفیت رنگ های تصویر یکسان خواهد بود. صفحــه نمایــش تلویزیونهــای اســنوا بــا پنلهــای VA دارای رزولوشـن و کیفیـت بسـیار مطلوبـی هسـتند. ایـن نــوع از پنل هــا در تلویزیونهــای 50 اینــچ بــوده و بســیار مناســب بــرای فضاهــا و آپارتمانهــای کوچــک هســتند. فنـاوری HDR10 امـکان نمایـش رنگهـای واقعـی از تیـره تریـن تـا روشـن ترین بخـش تصویر را فراهم کرده اسـت. نمایــش رنگهــای واقعــی ســبب میشــود صحنه هایــی زنـده و نزدیـک بـه واقعـی را نظـاره گـر باشـیم.

 

تلویزیون هوشمند اسنوا

رابط هوشمند smart TV

تلویزیون هوشمند با داشتن نرم افزارهای کاربردی مثل مرورگر اینترنت و پلیرهای موزیک و ویدیو به شما اجازه می دهد تا از تلویزیون تان مانند یک لپ تاپ بزرگ استفاده کنید. در تلویزیون هوشمند اسنوا بــا بهره گیــری از سیســتم عامــل اندرویــد و بــا اتصــال بــه اینترنــت می توانیــد عــلاوه بــر اســتفاده های معمــول از تلویزیــون، از اپلیکیشــن ها و برنامه هــای اینترنتــی نیــز لــذت ببریــد. همچنین بـا اسـتفاده از سیسـتم ماشـین زمـان Timeshift ، هیـچ صحنـه ای را از دسـت نخواهیـد داد و بـه آسـانی می توانیـد تصاویـر را بـه عقـب بازگردانیـد. در کنار هوشمند بودن ، مدل های جدید تلویزیون اسنوا قابلیت اتصال به وای فای wifi را دارد. با اتصال بی سیم به اینترنت ، فیلم های آنلاین را تماشا کنید ، به موسیقی آنلاین گوش دهید و از بازی های اینترنتی لذت ببرید. همچنین قابلیت نصب اپلیکیشن های جذاب وجود دارد.

 

 

 

قابلیت اتصال موبایل و تبلت از طریق کابل MHL

مشــاهده ویدیوهــا و تصاویــر تلفن هــای هوشــمند بــر روی صفحــه نمایــش تلویزیــون بــا اســتفاده از کابــل مخصــوص MHL بــدون افــت کیفیــت را فراهــم مــی آورد. کابــل MHL از یکســو بــه پــورت HDMI و از ســوی دیگــر بــه تلفــن هوشــمند و یــا تبلــت متصــل میگــردد.

 

قابلیت اتصال به دیوار

تلویزیون های اسنوا قابلیت اتصال به دیوار را دارند. با نصب تلویزیون روی دیوار علاوه بر این که میتوانید از فضای بیشتری از خانه استفاده کنید ، این امکان را دارید تا با تنظیم ارتفاع دلخواه ، چشم انداز بهتر و مناسب تری داشته باشید.

Start To Edit

مشاهده بیشتر