قیمت تلویزیون اسنوا

تلویزیون ال ای دی هوشمند اسنوا 50 اینچ مدل SSD-50SK600UD

تلویزیون اسنوا با تکیه بر فن آوری های روز دنیا و دانش مهندسین و تکنسین های داخلی یکی از تولیدات پرطرفدار و محبوب برند اسنوا در ایران می باشد. نسل جدید تلویزیون های اسنوا به گونه ای طراحی شده اند که با زاویه دید گسترده از هر زوایه ای بتوانید از دیدن تصاویر با کیفیت لذت ببرید. تلویزیون هوشمند اسنوا با پشتیبانی از سیستم عامل اندروید ، از تمامی اپلیکیشن های اندرویدی پشتیبانی می کند. اسنوا تلویزیون های خود را در انواع Full HD و 4K عرضه کرده است. شما متناسب با سلیقه و فضای منزل یا محل کار خود می توانید از ابعاد 32 تا 75 اینچ متناسب با نیاز خود انتخاب نمایید. انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی و شعبه رسمی برند اسنوا ، کلیه تلویزیون های اسنوا را با قیمت مصوب شرکتی و ضمانت نامه 18 ماهه انتخاب الکترونیک به فروش می رساند.

 

تلویزیون اسنوا

تلویزیون اسنوا با تکیه بر فن آوری های روز دنیا و دانش مهندسین و تکنسین های داخلی یکی از تولیدات پرطرفدار و محبوب برند اسنوا در ایران می باشد. نسل جدید تلویزیون های اسنوا به گونه ای طراحی شده اند که با زاویه دید گسترده از هر زوایه ای بتوانید از دیدن تصاویر با کیفیت لذت ببرید. تلویزیون های اسنوا در سایزهای 32 اینچ تا 75 اینچ تولید می شوند و سایزهای بزرگتر، لذت دیدن جزئیات با کیفیت تصویری بی نظیر در ابعاد بزرگتر را برای علاقه مندان فراهم کرده اند. کیفیت صفحه نمایش محصولات اسنوا بالاست و باعث می شود کاربر هنگام تماشا احساس واقعی و بهتری از تصاویر داشته باشد. تلویزیون اسنوا 65 اینچ، محصول جدید این شرکت تجربه لذت بخش تماشای تلویزیون در قابی بزرگ را برای شما فراهم میکند.

 

کیفیت تلویزیون اسنوا

تلویزیون های اسنوا مجهز به پنل IPS هستند. این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا مجبور نشوید روبروی تلویزیون بنشینید و از هر زاویه ای بتوانید از کیفیت بالای صفحه نمایش تلویزیون اسنوا لذت ببرید. علاوه بر نور مناسب از هز زاویه ای ، کیفیت رنگ های تصویر یکسان خواهد بود. صفحــه نمایــش تلویزیونهــای اســنوا بــا پنلهــای VA دارای رزولوشـن و کیفیـت بسـیار مطلوبـی هسـتند. ایـن نــوع از پنل هــا در تلویزیونهــای 50 اینــچ بــوده و بســیار مناســب بــرای فضاهــا و آپارتمانهــای کوچــک هســتند. فنـاوری HDR10 امـکان نمایـش رنگهـای واقعـی از تیـره تریـن تـا روشـن ترین بخـش تصویر را فراهم کرده اسـت. نمایــش رنگهــای واقعــی ســبب میشــود صحنه هایــی زنـده و نزدیـک بـه واقعـی را نظـاره گـر باشـیم.

 

قابلیت های تلویزیون اسنوا

برخی از مدل های تلویزیون های اسنوا دارای قابلیت جذاب اسکرین میرورینگ (Screen Mirroring) می باشند. اتصال بی‌سیم (Wi-Fi)، ارتباط بدون سیم AirPlay، ارتباط بدون سیم Screen Mirroring، اچ دی موبایل MHL، USB درگاه، پورت شبکه (LAN)، صدای دالبی دیجیتال پلاس، سیستم اندروید، صدای فراگیر سوراند، گیرنده ی دیجیتال، جست‌وجوی کانال خودکار، پشتیبانی از شبکه های تلویزیونی 4K، پشتیبانی از تلتکست، قفل کودک و قابلیت ضبط برنامه تعدادی از فن آوری های نوین تلویزیون های اسنوا می باشند. اسنوا محصولات خود را با انواع کیفیت های فول اچ دی Full HD  و فورکی 4K تولید و روانه بازار تلویزیون کرده است. طراحی زیبا و بدون قاب تلویزیون های اسنوا همراه با قیمت مناسب باعث شده است محصولات این شرکت مورد توجه مصرف کنندگان ایرانی قرار بگیرد و این تلویزیون ها بتوانند سهمی از بازار را به خود اختصاص دهند.

 

تلویزیون هوشمند اسنوا و رابط کاربری آن

تلویزیون هوشمند اسنوا با داشتن نرم افزارهای کاربردی مثل مرورگر اینترنت و پلیرهای موزیک و ویدیو به شما اجازه می دهد تا از تلویزیون تان مانند یک لپ تاپ بزرگ استفاده کنید. در تلویزیون هوشمند اسنوا بــا بهره گیــری از سیســتم عامــل اندرویــد و بــا اتصــال بــه اینترنــت می توانیــد عــلاوه بــر اســتفاده های معمــول از تلویزیــون، از اپلیکیشــن ها و برنامه هــای اینترنتــی نیــز لــذت ببریــد. همچنین بـا اسـتفاده از سیسـتم ماشـین زمـان Timeshift ، هیـچ صحنـه ای را از دسـت نخواهیـد داد و بـه آسـانی می توانیـد تصاویـر را بـه عقـب بازگردانیـد. در کنار هوشمند بودن ، مدل های جدید ال ای دی اسنوا قابلیت اتصال به وای فای wifi را دارد. با اتصال بی سیم به اینترنت ، فیلم های آنلاین را تماشا کنید ، به موسیقی آنلاین گوش دهید و از بازی های اینترنتی لذت ببرید. همچنین قابلیت نصب اپلیکیشن های جذاب وجود دارد.

 

تلویزیون اسنوا 65qk16000u

قابلیت اتصال موبایل و تبلت از طریق کابل MHL

مشــاهده ویدیوهــا و تصاویــر تلفن هــای هوشــمند بــر روی صفحــه نمایــش تلویزیــون بــا اســتفاده از کابــل مخصــوص MHL بــدون افــت کیفیــت را فراهــم مــی آورد. کابــل MHL از یکســو بــه پــورت HDMI و از ســوی دیگــر بــه تلفــن هوشــمند و یــا تبلــت متصــل میگــردد.

قابلیت اتصال به دیوار

تلویزیون های اسنوا قابلیت اتصال به دیوار را دارند. با نصب تلویزیون روی دیوار علاوه بر این که میتوانید از فضای بیشتری از خانه استفاده کنید ، این امکان را دارید تا با تنظیم ارتفاع دلخواه ، چشم انداز بهتر و مناسب تری داشته باشید.

جدول مقایسه ای تلویزیون اسنوا

 

مشاهده بیشتر
مرتب سازی
محدوده قیمت

۰ تومان - 58500000 تومان

دسته بندی ها