قیمت لباسشویی اسنوا

لباسشویی اسنوا یکی از محبوب ترین لوازم خانگی اسنوا به حساب می آید که دارای مدلهای متنوع و متعدد است. طراحی زیبا و استفاده از جدیدترین فناوری های شستشو ، جزئی ضروری از طراحی لباسشویی های اسنوا می باشد. اسنوا این محصولات را در گنجایش های 7 کیلوگرمی تا 10 کیلوگرمی متناسب با نیاز خانواده شما تولید کرده است. نکته مهم دیگری که در ساخت لباسشویی اسنوا بکار رفته استفاده از موتور های دایرکت درایو بوده که باعث کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر دستگاه شما می باشد. از جمله قابلیت های دیگر این محصولات می توان به درام الماسه و قابلیت واش این واش wash in wash در بسیاری از مدل ها اشاره کرد ،بدین معنا که در حین کار لباسشویی می توانید لباس به دستگاه اضافه کنید. انتخاب سنتر به عنوان تخصصی ترین مرکز خرید آنلاین لوازم خانگی ، کلیه مدل های لباسشویی اسنوا را با گارانتی 24 ماهه انتخاب الکترونیک به فروش می رساند.

 

 

ویژگی های مشترک ماشین لباسشویی هایی هارمونی و واش این واش اسنوا

تمام لباسشویی های اسنوا کم مصرف و دارای چهارده ، پانزده برنامه ی متفاوت شستشو هستند.همچین ماشین لباسشویی های سری هارمونی و واش این واش به فناوری نانو سیلور مجهز هستند که باعث می شود تا 650 نوع از میکروب ها، قارچ، باکتری و ویروس ها را از بین ببرد.از دیگر ویژگی های مشترک بین لباسشویی های اسنوا می توان به سامانه عیب یابی خودکار، صفحه نمایش LED، طراحی درام الماسه، شستشو سریع و شستشو با تاخیر اشاره کرد.

 

تا اینجا هر ویژگی و قابلیتی که توضیح دادیم بین لباسشویی هارمونی و واش این واش اسنوا مشترک بود. حالا می خواهیم به ویژگی های خاص سری هارمونی و واش این واش بپردازیم.

ماشین لباسشویی های هارمونی اسنوا دارای چه ویژگی های منحصر به فردی هستند؟

از ویژگی های لباسشویی های هارمونی می توان به فناوری شستشو با بخار که باعث می شود لباس های نرم و صافی تحویلتان دهد اشاره کرد.

ماشین لباسشویی های واش ای واش اسنوا دارای چه ویژگی های منحصر به فردی هستند؟

از ویژگی های لباسشویی های واش این واش می توان درب دوم برای ورود لباس های جا مانده به محفظه لباسشویی و موتور بدون تسمه و بدون لرزش دایرکت درایو Direct Drive اشاره کرد.

 

درام نسل جدید الماسه Diamond Drum

لباسشویی دوو با طراحی منحصر به فرد درام الماسه موجب افزایش سطح تماس لباس ها با مواد شوینده شده که در نهایت کیفیت شستشو را افزایش می دهد. همچنین در طی فرایند شستشو حفره های الماسی شکل درام ، از الیاف لباس به طور کامل محافظت می کند.

 

فناوری شستشو با بخار Magic Steam

اسنوا در طراحی لباسشویی های خود از فناوری درام الماسه استفاده نموده است. بخار به دلیل دارا بودن گرمای زیاد ، بدون آسیب زدن به تار و پود لباس ، باکتری های آلرژی زا را از میان برده و با نفوذ به بافت لباس ، آن را نرم تر و اتوکشی را آسان تر می کند.

 

قابلیت اضافه ;ردن لباس حین کار Wash in Wash

با این فناوری ماشین لباسشویی اسنوا می توانید بعد از شروع به کار دستگاه ، در هر زمان لباس های جا مانده و یا فراموش شده را از طریق دریچه مخصوصی که روی اصلی قرار گرفته ، به ماشین لباسشویی اضافه می کنیم.

 

آبکشی شرعی Islamic Rinse

آبکشی شرعی لباس ها همواره یکی از دغدغه های خانواده های ایرانی بوده است. در راستای رفع این دغدغه ، این ویژگی منحصر به فرد در ماشین های لباسشویی سری اکتا Octa اسنوا فراهم شده تا علاوه بر پاکیزگی لباس ها به وسیلله ی آب و مواد شوینده ، با ورود و خروج پیوسته ی آب در مرحله ی آبکشی تطهیر آنها را طبق موازین اسلامی نیز تضمین خواهد کرد.

 

 

مشاهده بیشتر