قیمت یخچال دیپوینت

شرکت دیپوینت یکی از شرکت های معتبر ایرانی است که در زمینه تولید یخچال و فریزر فعالیت می کند. این شرکت در ابتدا با مهندسی معکوس محصولات روز خارجی و سپس تولید محصولات متناسب با نیاز داخلی به فعالیت پرداخته است. محصولات دیپوینت شامل انواع یخچال فریزر دوقلو ، یخچال فریزر بالا و پایین می باشد. این شرکت با بکارگیری از جدیدترین فناوری های روز دنیا در زمینه تولید لوازم خانگی مدرن ، اقدام به تولید محصولاتی نظیر یخچال فریزر دیپیونت دیسکاور و یخچال فریزر دیپیونت کپچر نموده است. از جمله مزایای یخچال و فریزر دیپوینت می توان به طراحی منحصر به فرد بدنه ، موتور کمپرسور قدرتمند و آپشن های مدرن مانند نمایشگر ال ای دی اشاره کرد. در ادامه میتوانید با مشاهده و برسی قیمت یخچال دیپوینت محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.

یخچال فریزر دیپوینت

یخچال فریزر از وسیله های ضروری در هر منزل است که امروزه در طرح ها و رنگ های مختلفی در بازار عرضه می گردد. در زمان خرید یخچال فریزر باید به قیمت، فضای داخل یخچال، ابعاد و اندازه آن توجه نمود چراکه یخچال ها از لحاظ ظاهری دارای انواع مختلفی هستند و مشتری طبق نیازی که دارد یخچال مورد نظر خود را انتخاب میکند. برند های مختلفی از یخچال فریزر در بازار وجود دارد که یکی از این برند های یخچال فریزر دیپونت است. این یخچال فریزر بر خلاف اسمش یک برند ایرانی است که می توان کیفیت کالا های این شرکت را با محصولات کره ای مقایسه نمود.

مزایای یخچال دیپوینت

در ادامه به تعدادی از مزایای این انتخاب میپردازیم:

صرفه جویی در مصرف انرژی:

کاهش مصرف برق در یخچال فریز ها باعث رضایت بیشتر مشتریان گردیده و تقاضا برای خرید محصول نیز بیشتر می شود که یخچال فریزر های دیپوینت مصرف برق را تا 30 درصد کاهش می دهند.

مجهز به تسویه آب:

از دیگر ویژگی های یخچال فریزر پیشرفته سیستم گردش و فیلتر آب است که با این قابلیت دیگر نیازی به تهیه ی تسویه آب نیست و در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود.

مجهز به تکنولوژی VitaFresh plus:

با استفاده از این تکنولوژی، موادغذایی را تازه نگه می دارد و همچنین کمک میکند تا با کاهش اتلاف موادغذایی به حفظ محیط زیست نیز کمک می‌کند.

قابلیت میکروب زدایی مواد:

قابلیتی در یخچال فریزر های جدید دیپوینت وجود دارد که میتواند به کمک آن بو و باکتری را به طور کامل از بین ببرد که این ویژگی در صنایع پزشکی کاربرد به سزایی دارد.

مشاهده بیشتر