قیمت اسپرسو ساز

قیمت اسپرسو ساز

اسپرسو ساز ها امروزه از محبوب ترین دستگاه های موجود در بازار بین طرفداران قهوه می باشند. اسپرسو به خاطر داشتن کافئین، در اول صبح و یا در اوج خستگی میتواند به خوبی انرژی لازم بدن را تامین کند. اسپرسو اولین بار در ایتالیا و با عبور دادن آب جوش بین دانه های قهوه به وجود آمد و کم کم طرفداران زیادی را بین مردم پیدا کرد. طبق تحقیقات علمی نوشیدن اسپرسو میتواند روی سیستم مغزی ما تاثیرگذار باشد و و باعث افزایش حافظه و تمرکز شود و نیز خطر ابتلا به سکته ی مغزی و دیابت را نیز کاهش دهد، پس اگر از طرفداران قهوه و اسپرسو هستید و از خوردن آن لذت می برید وجود یک اسپرسو ساز در خانه میتواند نقش مهمی را ایفا کند. قیمت اسپرسو ساز ها با توجه به مدل و شرکت تولید کننده، دارای قیمت های مختلفی هستند.

انواع اسپرسو ساز

اسپرسو ساز خانگی: اگر خوردن قهوه از عادات روزانه شماست وجود یک اسپرسو ساز خانگی باعث می شود که از خوردن قهوه در کنار خانواده لذت ببرید، این دستگاه باید بدنه ی محکمی داشته باشد و قدرت کافی را برای تهیه یک فنجان قهوه داشته باشد.

اسپرسو ساز مسافرتی: این نوع اسپرسو ساز همانطور که از نامش پیداست به راحتی حمل می شود و در مسافرت ها و هرجا که شما هوس قهوه کردید، میتواند شما را به نوشیدن یک قهوه داغ دعوت کند. این مدل اسپرسو ساز ها هم در نوع برقی و یا غیر برقی طراحی و تولید شده اند.

اسپرسو ساز برقی: اگر همیشه وقت رفتن به کافه مورد علاقه خود را ندارید میتوانید با خرید یک اسپرسو ساز برقی کافه کوچکی را در گوشه منزلتان درست کنید تا هر وقت قصد نوشیدن قهوه را داشتید در زمان کوتاهی آن را آماده کنید.

اسپرسو ساز کپسولی: این دستگاه کاملا حرفه ای می باشد و به خوبی بهترین قهوه اسپرسو ها را تهیه می کند. در این دستگاه قهوه بعد از فشرده شدن توسط کپسول داخل مخزن قهوه ساز قرار می گیرد و در زمان کوتاهی قهوه شما آماده می شود.

 

مشاهده بیشتر